0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde (505 puan) tarafından
Kızlar eşime hediye alıcam. Ben pek teknoloji ile içli dışlı biri değilim:) kullanmadım daha önce. Hangi özellikte hangi marka daha iyi bir fikrim yok. Biraz girip baktım. Fiyat aralığı farklı ürünler var. Bana kaliteli,  hemen bozulmayan, şarj edilebilen kullandığınız bir marka model varsa öneride bulunabilir misiniz? Link de olur.

4 Cevaplar

0 oy
(323 puan) tarafından
Eşim ile daha tanışma aşamasında iken bana hediye olarak bluetooth kulaklık almıştı pembe Lenovo olanından ve çok memnunum şarjı bir hafta dan fazla dayanıyor ve ses kalitesi gayet iyi ya tavsiye ederim 
(505 puan) tarafından
Ses kalitesi de önemli bir etken iyi ki hatırlattınız. Lenovo markasınk teknosa satıyor muydu acaba? Ya da internetten bulabilir miyim ki? Mutlaka bakıcam canım. Çok teşekkür ederim.
(323 puan) tarafından
Valla gülüm sanırım eşim Trendyol dan sipariş etmişti ama çok iyi bir marka bence ve rica ederim
-Reklam-
0 oy
(10,026 puan) tarafından

image

image

4yildir surekli kullaniyorum çok memnunum. Telefonumuda sarj ediyo. Cift girisi var

image

image

(505 puan) tarafından
Canım ses kalitesi, mikrofonu falan iyi mi? Markası ne?
(10,026 puan) tarafından
Ses kqlitesi falan çok iyi canim. Ama bunu sanirim yurtdisindan almistik hatirlayamadim. Markasi morui
0 oy
(5,943 puan) tarafından
sporcu işi kablolu olab kulaklık kullanıyorum Bluetoothlu, kullanmadığım zaman kolye gibi boynumda asılı duruyor. honor ve Huawei var bende
(505 puan) tarafından
Bakıyım canım. Çok teşekkür ederim.
0 oy
(2,006 puan) tarafından
https://ty.gl/fzgcps2rrf eşim bunu kullanıyor çok memnun dışardan ses gelmiyor konulurken ve ses kalitesi güzel. 
0 oy
(10,343 puan) tarafından
Xıaomi buds 5 galiba benimki memnunum eşim almıştı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 42 göst.
0 oy
2 cevap 79 göst.
27 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
26 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
18 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu

379,570 soru

11,362,593 cevap

34,839 kullanıcı

...