0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Yeni tanıştığım biri neden durduk yere yanlış anlayıp kin kusar? haklı gibi..

6 Cevaplar

0 oy
(13,063 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çöp kovası sendromu mu ona benzer bir şey diyordu bir videoda içindeki pisliği dışarıya kusuyor işte 
(48 puan) tarafından
Bence öfkenin nefretin bile bir sebebi olur bir görmeye küfür etsen ancak bu denli nefret olur
(13,063 puan) tarafından
İçi pislik olan her yere pislik saçar ama
-Reklam-
+4 oy
(3,685 puan) tarafından
Çünkü tanıdığı insanları kaybetmemek için. Mesela burada kimse kimseyi tanımıyor geliyor yazıyor da yazıyor. Sinir stresini boşaltıyor rahatlıyor. Sonra normal hayatına pamuk gibi devam ediyor. Bu tür insanlara tamam sensin deyip arkanı dönüp kaçacaksın. Beyni yok fikri var. Psikiyatri hocamın harika bir sözü var Anlatsan da anlamayacak yorma kendini bırak rezilliği ile kalsın.
(1,404 puan) tarafından
Ne kadar güzel bir yorum ++++♥️
(48 puan) tarafından
Gerçekten mi? Pskyatriye bende çok meraklıyım bakış açınız dikkatimi çekti. İnsAllah mesleginizi yaparsınız.
(3,685 puan) tarafından
Yapacağım bebişimi az biraz daha büyüteyim psikiyatri hocam klinik açacak onun ekibinde yer alacağım inşallah.
Hülyamm❤️❤️❤️
(48 puan) tarafından
Cidden mesleğiniz fikirlerinize uyumlu bölümünzü bilmeden psikolog gbi oldugunuzu hissettirdiniz
(1,404 puan) tarafından
Ayyy ne güzel ablacım Allah yolunu açık etsin gönlüne göre versin öpüyorum bebişini de ♥️
0 oy
(793 puan) tarafından
Neden haklı olsun?
(48 puan) tarafından
Belittigim gibi yanlış anladığı şeyin üstüne gitmiş ve şuan haklı tavrında. Bu normal mi beni tanımıyor bile
(793 puan) tarafından
Haklı olabilmesi için ikinizin konuşması ve gerçekten böyle bir mesele olmuş olması lazım.
(48 puan) tarafından
Konuştuk ama ısrarla beni suçlama derdinde anlamadığım beni tanımadan ne bu öfke bana karşı sebebi nedirki
(793 puan) tarafından
Konu nedir?
0 oy
tarafından
Millet kafayı yemiş gerçekten, tüm zamanını sadece kin ve fesatlıkla geçirenler var
(48 puan) tarafından
Gerçekten çok üzüldüm bu kadar kin kusacak bir zihniyette olmasına. Allah'a havale ediyorum sadece  nedir bu öfke herkes kendini kusursuz ilan ediyor
tarafından
Bence uzaklaşın ve bunu onunla polemiğe girerek değil ilgilenmeyerek, umursamayarak yapın
(48 puan) tarafından
Umursamiyorum ama sürekli karşılaşıyorum görmek bile istemiyorum o zihniyette birini
tarafından
Sizi anlıyorum istenmeyen ot misali.. Mümkün olduğunca uzak durmak lazım
(48 puan) tarafından
Aynen öyle umarım öyle insanlar gerçekten kendileri gibi anlayışsız insanlara denk gelir ancak belki öyle anlarlar
0 oy
(324 puan) tarafından
Egosunu tatmin etmek içindir egosunu tatmin eden yoktur zavallilij olarak başkasından çıkarmaya çalışır acısını 
(48 puan) tarafından
Belkide egosu için bunu yapıyor ama bu kadar öfke nedir tanımadığı bir insana insanlar hayatlarında neler yaşadığı insanlarla yeri geliyor konuşup anlaşıyor hicbisey olmadan kendince olay çıkartmayı seçti
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Burdan mi oldu canım 
(48 puan) tarafından
Nasıl yani burdan mi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 229 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hilalhanim35 (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 434 göst.
0 oy
32 cevap 814 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 926 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu

379,868 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı

...