0 oy
160 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Merhaba 7 yıllık evli 5 yaşında bi kızım var 2 gün önce boşanma kararı aldım şimdi babamın evindeyim karşı taraf kızımı hep bana karşı kışkırtmışdır sizce bu durumu ona nasıl anlatayım

3 Cevaplar

0 oy
(30 puan) tarafından
Kendiniz anlatamiyorsaniz pedagog yardimi alabilirsiniz piskolok psikiyatri yada birbirinizi sevdiginizi ama bazi konularda anlasamadiginizi anlatabilirsiniz 
(55 puan) tarafından
Yani ilçede yaşıyoruö biz uzman anlatsa çok iyi olur ama evden kimliğimi bile almadım ücreti çok pahalı ve istemeye utanıyorum babamdan
(30 puan) tarafından
Esinden istesen kimlikleri vermez mi
(55 puan) tarafından
Muhtac olmamı bekliyo zaten istememem lazım
-Reklam-
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Öncelikle çocuğunuz sizin yanınızda mı? kışkırtmışlardır diyorsun da o yüzden sordum. Çocuğunuzu yanınıza alın ki annem bıraktı gitti algısı oluşmasın en önemlisi bu bence. Diğer kısmı en doğrusu pedagog desteğiyle konuşmak, anne baba ve çocuk olarak bir görüşme ayarlayın derim. Ayrılsanız da anne ve babası olarak kalacağınızı, her zaman yanında olacağınızı çocuk diliyle en iyi o anlatır bence.
(55 puan) tarafından
Yok benim yanımda şuan ama iyiyken bile babaannesi tarafından köpek annen pidlşk annen diyodu ne uazıkkiyüz yüze bakacaz çocugum için
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Kesinlikle pedogog yardımı almalısın canım eğer eş ve tarafı sorunluysa hele sart
(55 puan) tarafından
Bende o yönde düşünüyorum Allah uardımcım olsun

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,369 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 283 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 283 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamze58 (7 puan) tarafından soruldu