0 oy
67 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (231 puan) tarafından
Kızlar Geçen hafta salı günü doğuma girdim 84 kilo ile bugün de tartıldığımda 78.100 gramdım ama ben daha hızlı kilo vermek istiyorum daha sağlıklı kilo vermek istiyorum Bu arada tatlı türüdür fazla yememeye çalışıyorum hurma kayısı incir bunları daha çok tüketmeye çalışıyorum Dün sütüm kesildi birden anlamadım dut kurusu elma kurusu üzüm kurusunu karıştırıp komposto yaptım Öyle içtim sütüm geldi Çok şükür sütümü kesmeyecek bir şey de olursa çok mutlu olurum

2 Cevaplar

0 oy
(1,404 puan) tarafından
Bol bol yeşillik sebze ye bulgur ye kiloyu şimdilik takma bebişine odaklan canim Rabbım size bağışlasın 

Ek gıdaya geçince diyet yaparsın çok rahatsiz olursan 
(231 puan) tarafından
Amin İnşallah canım Allah razı olsun Rabbim cümlemizin evladını bağışlasın inşallah şu an yediklerime çok dikkat ediyorum inşallah 70 kiloya düşerim ilk evlendiğimde Ben 50 kiloydum Hatta 47 kiloydum sonradan biraz kilo aldım 50 kilo falan sonradan hamile kaldım 67 ile doğuma gittim sonradan şeker yüklediler bana ben 75'lere ulaştım sonradan yine hamile kaldım 85 uğraştım şimdi dikkat etmeye çalışıyorum çünkü gerçekten bir insanın vücudunun bozulması çok kötü bir şey
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
Daha bismillah yeni doğumdan çıkmışsın canim. Önceliğin bebeğin ve lohusqligin olsjn

Dert etme şimdiden kiloları, enzirdkkce gider. Simdi stres olup yine sütun kesilmesn
(231 puan) tarafından
Vallahi bacım evlenirken 50 kiloydum sonradan hamile kaldım 67 kiloya doğuma gittim sonradan lohusa dönemimde bana şekeri yüklediler Gerçekten samimiyetle söylüyorum 15 kiloya yakın sütlaç yedim lohusalığımda sonradan 75'leri buldum sonradan zayıfladım biraz Sonradan yeniden hamile kaldım Sonra 84'lere çıktım şimdi 7 8.100 gramım O da çok dikkat ediyorum  hurma ve incir kayısı kuruyemiş tarz şeyler yemeye çalışıyorum yine bunu da bana şekerli şeyler yediriyorlardı yemedim dedim durun bir insanın vücudunun bozulması öyle kötü bir şey ki anlatamam vallahi

İlgili bir soru bulunamadı

379,868 soru

11,371,279 cevap

34,854 kullanıcı

...