+1 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
3 yaş girecek özel kreş e gondericez .Yeme problemi var hiç i şekilde yemek istemyr inatlasiyor.10 ay oldu tuvalet eğitimi verdim 5 ay önce kabız oldu cnku yemek düzgün yemediği için bağırsak hiç çalışmıyormus . kabız olup popoda yırtılma olunca tuvaletten soğudu ben götürsem gdyr ben goturmezsem tutuyor 3 saat 4 bazen 5 saat çok nadir soyluyor.Kendi zate yemek yemiyor bnm peşimde kosmamla .Pedelog kreş gönderirseniz yemek te yemeye az da olsa alışır ve çiş gelince söyler dedi Cnku bütün inatligi itirazı anneye dedi .Gece çok şükür altına isemez pedelog sizin çiş kaka ile sorununuz yok büyük sorununuz yemek dedi .Özel kreş zaten tuvalete kendileri göturuyor dedi zamanla çiş gelincede kreşte göre göre söyler dedi .Altına çiş kaka yapamadığı için ilk öncelik yemek yemesi dedi.Yarim gün gondericez ama orda yemek yick mi yada çiş saatinde götürdükleri de gidecekmi kafam da sorular .Kreş gondermedgn sürece evde düzelmez dedi Pedelog cnku size güveniyor sen yediriyorsun sen tuvalete götürüyorsun dedi 

7 Cevaplar

0 oy
(854 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kesinlikle faydasını gördüm. Her kreş kabul etmiyor bez bırakmamış çocuğu, onu konuşmanız lazım. İnanın iyi insanlara denk gelirse çok güzel ise yarar
(17 puan) tarafından
Kreş özel olduğu için bezli olan da Aliyo öğrenmiş olanı da alıyor biz goturrz dediler zaten yarım gün olduğu için sbaah çiş yapck orda kahvaltıdan snra goturuyolarmis ama ben endişeliyim .Pedelog mutlaka afayda görüşünüz yemesi tuvalet söylemesi,etkinlik öğrenmesi herşey katkı sağlar dedi.Kres 4 yerinde söyledim dedim kabızlık dolayı çiş gelince söylemeyi bıraktı dedm burda daha çok pekisir inanın küçük klozet var burda dedi.Cogu buraya gelen söylemiyor çişini bide gelisim dolayı burda 3 yaş grubu pjama indrip giden nadir var dedi bnm çocuk pjama indremiyor öğretmen yardımcı olması gerek o yuzene biraz tedirginim goturduklerinde gidecek mi yada yemek yicek mi orda diye
(854 puan) tarafından
Benimki de bezi bırakmamisti. Hatta lazimliktan korkuyordu. Kresteki öğretmen lazimligi getirin dedi, inanın alıştı orada. Sonra 3 gün içinde bezi bıraktı. Hersey kolaylaştır biraz sabır, stres yapmayin, her cocuk farklı gelişiyor
 Ama cidden kesin çok faydası olacaktir
(17 puan) tarafından
Çiş öğrendi cnm kabiz olunca söylemeyi bıraktı bana da zor oluyor söylemiyor.Krwste söylemeye başlar değil mi hep bana güveniyor cnku yemk annem yediriyor zate anenm götürüyor diye
(854 puan) tarafından
Bence ise yarar, orada ki ortam farklı uyum sağlamak isteyecektir
-Reklam-
0 oy
(8,321 puan) tarafından
Yarım gun gidebilir 
(17 puan) tarafından
Mayıs başı göndercm inşallah
0 oy
(1,366 puan) tarafından
Denemelisin canım bende 3 yaş kizimi bu sene vericem benm.kizimda.benden başka kimse.yediremiyor ben olmasam aç gezer korkusundan yiyor bendende kızıyorum valla aç kalıyor yoksa kreşe gidince bir düzeni olur diye umut ediyorum.
(17 puan) tarafından
Bnde böyle düşünüyorum cnm bize güveniyorlar bnce ondan boyleler
0 oy
(884 puan) tarafından
Ben oğlum 3 yaşına gidince direk kreşe göndereceğim valla 
(17 puan) tarafından
En iyisi cnm
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Evet yarım gün gidebilir. Ben de 3 yaşında yarım gün vereceğim 
(17 puan) tarafından
Yarım gün bnde vereceğim
0 oy
(8,321 puan) tarafından
Yemek yemiyosa bi ergoterapistle gorusulebilir. Duyusal hassasıyetleri vardır belki 
0 oy
(10,357 puan) tarafından
İki yaşından beri kreşte benim kız. Çocukları bu kadar ama o yapamaza bağlamayın 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 289 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 280 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 91 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Asyahatunnn (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.