0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (665 puan) tarafından
Kızlar gurbetteyim arkadaşım akrabam hiç kimsem yok çevre de edinemedim çocuklarım çok yaramaz evim hiç ışık almıyor AVM bile yok dışarı diye ağlıyorlar her çıktığımızda market  gidiyoruz başka yer yok hergan neredeyse 309 TL gidiyor çok içime oturuyor sizde durumlar nasıl

4 Cevaplar

0 oy
(119,321 puan) tarafından

bem daha fazla harciyorum ;) hicde takmiyom sende takma bosver gurbette olana hersey serbest☺️

(665 puan) tarafından
Birikim yapamıyoruz 3 yıldır gurbetteyim bu yıl tayinciyiz hiçbir şey alamdık
-Reklam-
0 oy
(3,318 puan) tarafından
Sadece bugün ıvır zıvır şeylere 1000 lira verdim geldim sıkılmıştım iyi geldi amann
(665 puan) tarafından
Benim hep böyle ama arada bir olsa doğru
(3,318 puan) tarafından
Benimde neredeyse iki günde bir böyle canım
(665 puan) tarafından
Başka çarem yok valla bu akraba komşu olsa gidersin vakit geçer 3 yıldır daha hiçbir düğüne bile katılmadım size belki garip gelir ama aileleri uçakla gidiyoruz oda masraflı oluyor diye yılda bir
0 oy
(8,288 puan) tarafından
Bende gurbetteyim ne ailem ne akrabalarım kimsem yok ama kimseye ihtiyaçta duymuyorum eşim ve çocuklarım yetiyor çok şükür.
(665 puan) tarafından
Ama çocuklar eğlence istiyor dışarı çıkıyoruz mecburen para gidiyor bir arkadaşım olsa çocuğu olsa oynasa daha iyi sanki
0 oy
(324 puan) tarafından
Bende gurbetteyim ihtiyaç olursa alıyorum hani ki eksikler bitmiyor . Her şey ateş pahası zaten ucuz bişi bulmak zor o yüzden çok para harciyo gibi duruyoruz ele avuca gelen bişi de yok aslında . Bazen de can skntisindan harciyorum
(665 puan) tarafından
Çok fazla para gidiyor herşey o kadar pahalı ki
(324 puan) tarafından
Cokk hemde rabbim yardimcimiz olsun hepimizin
(665 puan) tarafından
Amin amin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 329 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ftm1234 (281 puan) tarafından soruldu

379,864 soru

11,371,019 cevap