0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (188 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba kızlar mutfak dolabı yeniliyorum cizdirdim yapıyor lar lakin tezgah secimi açık gri beyaz cok ince dalgaları var içerisinde. 

Yer için fayans secimi sizce tezgah arasıyla aynı uyumda olsa guzel Olur mu?

Açık gri beyaz tezgaha zıt olarak beyaz seramik gri dalgaları var öylemi yapsam birde ayrıyeten yer için ankrasit parlak griyide begendik lakin 3 ayrı parca uyumlu olsa bile cirkinmi durur acaba bilemedim mutfak dolabım parlak beyaz olacak kafam bimilyon

2 Cevaplar

0 oy
(7,711 puan) tarafından

O kadar 1 milyon ki anlayamadım yazdıkların çok karmaşık:D

(188 puan) tarafından
Olabilir cnmda tezgah seçimim iz açık gri birebir tezgaha aynısını yaptıramıyorum uydurmak için beyaz gri geçişli seramik tercihimiz var evet lavobo arkası oluyor.
Bembeyaz boğmaması için birde müstakil zemin katta oturuyoruz evimiz bahçeli buyuzden ankrasit güzel Bi grili yer fayansı var
3 farklı uydurmasyon fayans seçimi uyumlu olurmu mimar da zemin kat karanlık olur diye beyaz tercih etmemi söyledi ama bu beni zorlar mı bilmıorum cocuklar ve temizlik açısından
(7,711 puan) tarafından
Yani dediğim gibi beyaz yerde güzel duruyor temiz ferah. Ama lavabo arkasını çok açık gri tercih edersen bence daha hoş duracaktır. Dolaplar filan hangi renk? Fotoğraf çektin mi seçimlerini? Yardımcı olabilirim istersen
(188 puan) tarafından
Anladım cnm resim malesef yok bi numune tezgahın parçası var ama resimde nasıl gönderiliyor bilmiyorum
(188 puan) tarafından
Dolap parlak beyaz
(7,711 puan) tarafından
Gri bence çok yakışır araya ama yine de sen bilirsin. Sade mat gri
-Reklam-
0 oy
(2,065 puan) tarafından
Gorsel atsan daha kolay olir anlamamız canım 
(188 puan) tarafından
Görsel bitek tezgah seçimim var

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
23 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 138 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,810 soru

11,369,387 cevap

34,852 kullanıcı