+1 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (2,064 puan) tarafından
Uyurken uyanirsa diye açamıyorum uyanıkken de korkarsa diye açamıyorum nasıl yapıyorsunuz:D

27 Cevaplar

+1 oy
(15,977 puan) tarafından
Benimki 3 ayına kadar süpürge sesiyle uyuduğu için alışık sesine o yüzden genelde uyanıkken süpürürüm 
(552 puan) tarafından
Aynı benim oğlan da öyleydi ☺️
Şimdi uyurken odasını supursem ninni gibi gelir 4 yaşında
-Reklam-
0 oy
(9,214 puan) tarafından
Ben her türlü açıyorum ya :) uyurken kapısnı kapatıp çalıştırrm uyanıkken de zaten sesini seviyor süpurgenin hiç ağlamaz açıkken
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Haftanin 6 gunu Robot hallediyor saolsun :)))))
(8,925 puan) tarafından
Ne zaman istersen darlayabilirsin seve seve :)))))
(2,064 puan) tarafından
Ben de robot calistiriyorum ama bazen nir al makine gerekiyor yani kapı arkalari falan ama gel gör ki yapamıyorum
(8,925 puan) tarafından
Korkuyor mu süpürge sesinden
(2,064 puan) tarafından
Bulaşık makinesi sesinden bile korkuyor kızartma yaparken şu damlarsa ondan da korkuyor robottan zaten korkuyor öyle olunca hiç açamadım makine
El süpürgesi var ondan korkmuyor çok ama rahatsız oluyor. O yüzden büyük süpürgeyi hiç çalıştıramadım
(8,925 puan) tarafından
Alistirmaya çalış canım seslere yoksa ilerde daha büyük sorunolur
0 oy
(897 puan) tarafından

50 günlük benimki uyurken uyanmıyor hiç süpürge sesine uyanıkkende ben süpürürken onu ana kucağına koyuyorum beni izliyor :D

0 oy
(7,707 puan) tarafından
Uyurken kapıları kapatıp yapıyordum. Uyanıkken de yanında yapıyordum. İlk yapışımda oyun yaparak filan yapınca hiç korkmadı kızım. Bir taraftan süpürüp bir taraftan da onunla ilgileniyordum hep 
0 oy
(966 puan) tarafından
Hiç ağlamadı kuzum . Elektrik süpürgeminde sesi fazla çıkmıyor zaten uyanıkken süpürüyorm
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Uyurken ben de açmıyorum, hatta iş yapmıyorum. O uyurken dinlenme saati oluyor bana. Ama uyanıkken bir kaç kere korksa da alışıyor. Korkuyor diye temizlik mi yapmıyacaz
0 oy
(13,035 puan) tarafından
Ne kadar küçük bu bebek yenidoğan değilse alışması lazım ben faklı odada açıyordum bebekken sonra sonra alıştı 
0 oy
(1,935 puan) tarafından
Uyurken açıyordum, öyle alışması gerekir. 6 aydan sonra uyanıkken yapmaya başladım ilk zamanlar korktu sonra alıştı. 
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Bende birgün kızım uyurken süpürge açmayı denicem. Ama ilk 45 dk ağır uykusu sonra uyanır gibime geliyor. Normal zamanda açiyorum süpürgeyi oda çekirge gibi ordan oraya zıplıyor genelde üstünde oturuyor. 
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Uyanıkken açıyorum ben genelde doğdu doğalı hiç korkmadı zaten çocuk anasının karnından çıktı süpürge sesi duydu alışkın o yüsden  :D
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Korkmuyolar ya. İlk başta biraz mizirdasa da alisiyo. Bugünlerde hiç aglamiyo. Hatta heyecanlaniyo. Geliyo süpürgeyle oynuyo. 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Sırf bu yüzden robot aldım :)) benim kızım izin verniyodu yapmama. Küçükken sorun değil korksa bile geciyo korkusu ama buyudukce oyun istiyo supurtturmuyodu bende robot aldım 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ben doğduğu günden itibaren hep süpürdüm evi hiç uyanmadı alışık olduğu için galiba 
0 oy
(3,347 puan) tarafından
1.5 yaşında o benden önce koşuyor süpürgeye ben süpürken süpürge üstünde geziyor 
0 oy
(527 puan) tarafından
İlk yarım saat derin uykuda oluyordu küçükken öyle yapardim  şimdi 14 aylık  beraber supuruyorulz  peşimde supurgeyle oynuyor açıp kapatıyor sürekli  ama sağlık olsun şimdide silmek  daha zor çorapları  ıslanır diye uyumasını  bekliyorum.bazen. Uyumuyor silemiyorum   öyle böyle büyüyorlar  çok sukur
0 oy
(931 puan) tarafından
Benm oglum korkuor suprgedwn bende kanguruya koyup ole supuruorm cok zor oluor agir bi bebek ve damarlarim cekilior sanki o derece ama suprmemekten iyudur diorm
0 oy
(11,257 puan) tarafından

Uyurken supureceksem başka odada uyutup ninni açardım uyanıkken korkmadj hiç ama ilk zamanlar.zaten yapamazdım  :)

0 oy
(150 puan) tarafından
Ben de korkar saniyordum ama beyaz gürültü gibi süpürge sesini seviyorlar ((:
0 oy
(1,876 puan) tarafından
Bebeğim aşırı ses aldığı için bazen dışardan gelen sesi bastırsın diye süpürge sesi açıyorum alışık ama yinede süpürgeyi ilk açtığımda irkiliyo bende açmadan ses yapıyom süpürge gibi sonra süpürüyom sorun olmuyo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 157 göst.
0 oy
4 cevap 128 göst.
6 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 430 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Eylem Asya (333 puan) tarafından soruldu