0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (246 puan) tarafından
Anneler ben 20 haftalık gebeyim şuan kendimi aşırı derecede yorgun ve sürekli ağlamaklım sizce nedendir  hormonlar mi sebeb. Bu ağlamami nasıl aşa bilirim 

4 Cevaplar

0 oy
(402 puan) tarafından
Aynen oldu bı kere perde sallandi diye aglamstim rüzgardan dolayı 
(246 puan) tarafından
Gerçekten mi
(402 puan) tarafından
Ciddi diyorum kiz
(246 puan) tarafından
☺️☺️☺️ Allah'ta seni güldürsün
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
19 haftalığım bende her şeye ağlıyorum ya sonra da oturup gülüyorum kendime buna mı ağladım diye 
(246 puan) tarafından
Benim de 3 üncü gebelik cnm da diğerlerinde bu kadar yorgun ve nasılsın dedikkerinde ağlamıyor dum en azından eşimin bugün burnundan getirdim her aradığında ağladım
(100 puan) tarafından
Yok canım bende o kadar değil
(246 puan) tarafından
Bugün o kadar valla kuzum sabah başladım Yeni Yeni duzeldim
(100 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
(246 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(324 puan) tarafından
Yeni doğan bebek videolari açıp ağlıyorum duygusallasiyorum 
(246 puan) tarafından
Tek ben değilmişim demekki ağlayan bu güzel birşey yoksa psikiyatri ye gidecektim
0 oy
(7,014 puan) tarafından
Geçmeyecek :) hamilelikte hormonlar bi tavan yapiyo sonra hiç inmiyo lohusalk giriyo araya sonra çocuğun huysuzluklari atakları kocalar kaynanalar adet oluyoruz bizim hormanlar hiç inmiyo benimki düzelmedi yani birlikte yaşamayı öğrendim :) 
(7,014 puan) tarafından
Seni en iyi ben anlarım ilk hamile kaldığımds o kadar kötü olmuştum ki keşke hamile kalma saydım bile dedim bunu anca bağımlılar anlar plansız mi oldu gebelik
(246 puan) tarafından
Ya aslında plansız degil planlıda değil  korunurken oldu eşim istiyor du yaş gidiyor 1 tanedaha yapalım diye   birazda bekleyek borç bitsin dedik bebeğimin olduğunu öğrendim
(246 puan) tarafından
Kızımda sigaradan tiksindim 2 yıl hiç içmedim oğlumda günde paket paket bitirdim şimdi kinde ilk aylarda sürekli israf ettim için icemedim son 1 haftadır da çok güzel iciym  Rabbim bıraktırmayi nasip eder inşaallah
(7,014 puan) tarafından
Amin canım inşallah
(246 puan) tarafından
İnşallah cnm kulun kula duası kabul olurmuş bizlerde bir birimize dua edelim inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 655 göst.
31 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,540 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde Aysekulder (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 107 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nilmerve (8 puan) tarafından soruldu