0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
İkizlerim var 26 aylıklar. Biri sürekli özel bölgesini koltuk kenarı, oyuncak , battaniye yastık ne bulursa özellikle akşam saatleri sürtüyor . Doktora sorduk baktı birşey yok ikiz diye dikkat çekmeye çalışıyordur dedi fakat biz yokkende yapıyor . Kaşıntı kızarıklık hiç birşey yok. Bazen misafirler yanında da yapıyor artık çok rahatsızım  dikkatini dağıtmaya çalışıyorum bir süre sonra devam ediyor. Başına gelen var mı ??? 

8 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Çocuk mastürbasyonu olabilir. Arkadaşımın kızında da var terapiye gidiyorlar. Göz ardı edilmesi gerektiği söyleniyor sanırım daha çok 
(59 puan) tarafından
Çocuk psikiyatri bölümüne yönlendirdi çocuk doktoru fakat eşimin işinden dolayi bir türlü fırsat bulamadık . En kısa zamanda gideceğiz ama beni çok rahatsız ediyor bu durum artık sürte sürte tahriş de olmaya başlamış ya
-Reklam-
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Sakin kızma daha çok yapar dikkatinidsgitmaya devam et unutur bi süre sonra 
(59 puan) tarafından
Yapınca oyunlar oynuyorum renkleri söylüyorum falan tam bitti diyorum başlıyor. Babası çok kızıyor diyorum kizsan da anlamıyor . İnşallah unutur bebeklikten beri var nerdeyse kucagimizda bacağımiza surtunurdu
(7,005 puan) tarafından
O dönemlerde oluyo canım çocuk rahatliyo öyle zamanla unutacak babasının yaptığı çok yanlış eşinle konuş tepki vermesin yoksa daha çok artar unutturamazsin
(59 puan) tarafından
Evet diyorum ama ister istemez misafir yanında yapinca çok rahatsız oluyor tez zamanda geçer inşallah
0 oy
(8,918 puan) tarafından
Benim iki oğlum var böyle bişi yaşamadık hiç ama burda bikac posta denk gelmiştim böyle.. mastürbasyon yapiyo kendince demişlerdi. Ben de duyunca çok şaşırmıştım iki üç yaşındaki çocuk ne bilecek diye ama oluyormuş. Dikkatini başka yöne çek demişlerdi. Eski postlara bir bak istiyosan.
(59 puan) tarafından
Kucağıma alınca bile kemiğime sürtüyor hshshshs  gececek de işte 4-5 yaşına kadar sürer diyor nette inşallah o kadar sürmez 1 yaşından beri var
(8,918 puan) tarafından
Oo uzun zamandır da varmış. bir doktora götür istiyosan ya.
(59 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götürdüm kuzum psikiyatri bölümüne yönlendirdi. Merkezde oturmuyorum eşimi bekliyorum en kısa zamanda götüreceğim
(8,918 puan) tarafından
İnşallah bırakır kendi kendine de hiç gerek kalmaz ya. Şimdi yaşamadığım için yorum da yapamıyorum
(59 puan) tarafından
Teşekkür ederim   inşallah
0 oy
(2,720 puan) tarafından
Kizim var 3.5 yasinda aşamıyorum malesef gecermi diye bakıyorum gecmedi götürcem bakalim dikkatini dagitiyoruz ama yok nafile gene yapiyor
(59 puan) tarafından
Dikkatle alakası yok bence hangi bölüme gotureceksiniz psikiyatri bölümü denildi bize . 5 yaşına kadar yapması normal diyorlar bence normal olan birşey değil çünkü nadir görülüyor
(2,720 puan) tarafından
Farkindalik iste kuzum kendini farkediyo
0 oy
(150 puan) tarafından
Binilen o sallanan atli oyuncaklardan var mi ? Bu durumu tetikledigini okumustum. Baska bir doktora götür gozardi etme 
(59 puan) tarafından
Daha yeni aldık canım onu oynasinlar diye 2-3 gün oluyor o yokkende ne bulursa yapıyordu bebek araba yastık battaniye koltuk ne bulursa anlayacağın
(150 puan) tarafından
Zaman kaybetmeden ilgili birimin doktoruna götür tedaviye baslasin
(59 puan) tarafından
En kısa zamanda götüreceğim inşallah
0 oy
(425 puan) tarafından
Canm benimde kızım henüz bir yaş civarindaydiki yaomaya başladı takı 8 yaşına kadr daha bı seneki aklı eriyo utanıyor ama kaşıntısı devam ediyor ben çok pişik kiremleri suruyodum ondan oldu kesin
(59 puan) tarafından
Canım yok pişik falan yok doktor iyice baktı temiz içi dedi . İkiz olunca kıskançlığından yapıyordur diyor ama alakası yok tek kalınca da yapıyor anlamadım ovvvv 8 yaş mi çok tehlikeli bence günümüz zamanında malesef
(425 puan) tarafından
Canım benimiindede pişik yoktu hiç pişik olmadi ben her ihtimale karşı bol bol pişik kremi surerdim ondan supelendim sonradan iç kısımda ince damarmi kilmi ne varmış o zarar gordumi kaşıntı oluyormus
0 oy
(1,561 puan) tarafından
Benimde var 3 buçuk yaşında kızım yapıyor neler denedim bırakmıyor terleyene kadar yapıyor dikkatini dağıtıyoruz başka bir şeye çekiyoruz yine yapıyor ebede bu yaşlarda olur kendini keşfediyor kızmayın tepki vermeyin direk dikkat dağıtın diyor dikkat dağıtıyoruz ama yine aynı ne yapacaz bilmiyoruz 
(59 puan) tarafından
Ay Evettt nefes nefese kalıyor kalp ritmi hızlanıyor 3-5 saniye dinleniyor gene devam ediyor bazen yoruluyor yatıyor 10 dk geri gözünü açıyor devam ediyor dikkatle asla alakası yok tetikleyen ne acaba doktora goturdunuz mu
(1,561 puan) tarafından
Tetikleyen bir şey yok canı sıkıldığını zaman yapıyor bir kere keşfetmiş biraktirmaya calisiyorum neler yaptım devam ediyor
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Çocuk mastürbasyonu canım. Uzmana gidip danışman gerek. Genelde yapacaklari birşey yok ilaclik vs. Değil. Siz kizmadan o an farklı yerlere çekip dikkatini dagitmaniz gerek. 
(59 puan) tarafından
Öyle yapıyoruz aynı devam ediyor malesef ya en kısa zamanda gideceğiz inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,026 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu

379,761 soru

11,368,440 cevap

34,850 kullanıcı