0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar valla koca kadinsin bunuda mi soruyorsun diyebilirsiniz kızım hastaydı paylaşmıştım o iyileşir gbi oldu bana gecirdi siddetli baş ağrısı yüksek ateş öksürük bogaz agrisi gripve heryerim kirilacak gbi ağrıyor ne oldum anlamadim ama tüp mideli olduğum icin büyük ilaclar kullanamiyorum yinede ona rağmen çok kötü hissetsemde katarin ve parol ictim yarim saat ara ile ama yok dus aldım balkonda oturuyorum düşüyor biraz iceri girince ayni bugünlük esime ise gtme bebemize bak dedim ama yarin napacagim bilmiyorum gercekten çok kötüyüm tam bir saat cocuk gbi ağladım hatta bu evde sağlıkcilar atom takiyor ondan yapsam dedim ama korktum agir bisey dediler yaptiran varmi hemen iyi oluyormu

7 Cevaplar

0 oy
(8,918 puan) tarafından
Bence riske atma kendini. Atom filan boşver. Doktora git çok kötuysen. O durumuna göre serum filan veriir. Çok geçmiş olsun. Salgın var galiba herkes hasta bir de geçmiyor valla üç dört hafta sürüyor 
(1,159 puan) tarafından
Yok kiz ne özeli ya özel dunya para valla gidemiyorum arastiriyorum sadece muayne 850 dedi 3 ay once simdi nasildir bilmem devlete gidiyorum
(8,918 puan) tarafından
Aynen acilden giriyorsun para almiyo ama seruma bin lira istiyolar. Bir iğne yapiyo üç yüz. Bir tahlil bin. Gerekli gereksiz her işlemi de yapiyolar sjsjjs
(1,159 puan) tarafından
Ay yok kiz valla veremem okadar kredi cekmem gerek :)) devlete gidiyorum ama devlet te anlattigim gbi
(8,918 puan) tarafından
Dinlen bol bol. .boğazına da iyi bak.
(1,159 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim dinlenmeye çalışıyorum artik elimden geldigince cok sagol cevap icin :)
-Reklam-
0 oy
(5,038 puan) tarafından
Ben yaptırıyorum hasta olduğum zamanlarda. Biraz uyku yapıyor bende ama ertesi güne daha iyi oluyorum. Bence bi doktora görün ama sen. Hem katarin hem parol içmişsin ateş düşmemişse enfeksiyon olabilir antibiyotik başlarlar
(1,159 puan) tarafından
Evet ya düşmedi beynim patlayacak gbi vallahi hastaneyr gidiyorum ilac veriyorlar ama koca koca ilaclar ben tüp midelyim kullanamiyorum derdimi anlatiyorum ama anlayan yok valla az once ictiklerim bile burnumdan geldi yemin ederim çok kotu oldum ama mecbur kalinca bi kerelik iceyim dedim ama yok yani
0 oy
(15,202 puan) tarafından
Geçmiş olsun Neden doktora gitmiyorsun . Her ilacı kullanamiyorsmussun bak. Biz ne desek boş. En iyi doktorlar bilir 
(1,159 puan) tarafından
Yok canim dogal biseyler sordum aslinda yapipda deneyn varmi diye hastaneye aslinda gidiyorum karşı biri değilim de tüp mideliyim derdimi anlatiyorum ama anlamiyorlar gercekten koca koca ilaclar ev bekliyo sadece icemiyorum ki
(15,202 puan) tarafından
İnşallah bilen biri çıkar
(1,159 puan) tarafından
Teşekkür ederim:) insAllah valla perisan oldum
0 oy
tarafından

Ağır değil ki D ve C vitamini var içinde bide ağrı için ağrı kesici bizde ekipman serum daima var üşütene çakıyoz :)) acilde de yaparlar özelde

Evden çıkmaam dersen ılık bir duş bitki çayları portakal vs tüket canım geçmiş olsun Allah şifa versin

tarafından
He valla diyarbakır da olsan sıkıntı olmasa gelirdim beş dk :)) atom bitki çayları var oda iyi aktarda satılıyor
(1,159 puan) tarafından
Canim benim düşünüp demen yetti Allah razı olsun onuda yarin aldirayim esime iyi gelir insAllah herseyi deniyorum mecbur
tarafından
Sıvı tüket duşa gir otur oraya kalkma ateşin düşene kadar ayran kefir su portakal suyu ne bulursanız için
(1,159 puan) tarafından
Tamam cok teşekkür ederim cok sağolun :)
tarafından
Rica ederim inşAllah toparlarsınız kısa sürede
0 oy
(5,360 puan) tarafından
Bende öyleyim ölüyorum kualklarm sanki ağır olmuş nefesim kesiliyor hamileyim ilaç da icemiyorim ıhlamur içiyorum cnm zerdecal varya o acılı olan bal ve limon karstir ye göğsü yumastuor ben yedim braz azalti okusuruk elma varsa kaynat suyunu iç öksürüğe birebir ben yaptım braz idare eder kızım çok öksuryor ilaç veryorim gecemdi bı turlu ya
(1,159 puan) tarafından
Vallahi bende ayni gözlerim kulaklarm patlayacak dur dediklerini deneyim ya bal ve limonu simdi hemen deneyim sabahta elma kaynatirim kizim da ayni onada iciririm hem valla sizede cok gecmis olsun hamileysen daha zor Allah yardimcin olsun gercekten
(5,360 puan) tarafından
Kız hiç sorma yaa hem bulantı var ağız tadı kötü iştah yok bir iki kaşık çorba içiyorum okdr braz salata tuzalmisim yemişim öyle bişey yiyemiyorim kötüyüm Allah sana da şifa versin çok zor valahi limonu suda kaynat bardağa köy içine bal köy iç bende yaptım sabah elma suyu da braz iyi geldi çocuklarda iceblir iyi geliyor nane içine limon su kaynat iç oda iyi geliyor evde yoktu ben hazır olanı içtiğim kulağımda ozellkle sanki deniz dalgası var bune oksurunce gogsumuz titryor kızımda ben eşim yegenlerim falan hepsi hasta
(1,159 puan) tarafından
Demekki herkeste ayni sey var zaten demisti doktor salgin var diye ama bu ates beni cok zorluyor napacagim bilmiyorum ates olmasaydi ilaci icip terletcektim kendimi ama ates düşmüyor ki uzerimi orteyim tir tir titriyorum üşüyorum valla
(5,360 puan) tarafından
Valah dün gece ben fenalastim senin gbi titryorim ama ateşim çıkmıyordu ölçekte ama vücudum yanıyordu kafamı islatmadan duş aldım banyoda snra zerdeçal bal limon karstrdim iki yemek kaşığı falan yedim üstüne parol içtim yorgan battaniye altına grdim baktım braz terledim sabaha kadar braz burun akintisu falan geçti sen duş altına gir
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Atom vs bilmiyorum. Ama duş alman yeterli değil banyoda suyun altında bildiğin 1 -2 saate yakin ılık suda bekle ve bol sıvı özelikle su ve ayran tüket   bu geceyi geçir yarına muhakkak Dr git geçmiş olsun
(1,159 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim zaten sadece su iciyorum hic bisey canim istemiyor ama ayranda icerim ya çok teşekkür ederim
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Geçen hafta dediğin gibiydim. Ateşim yüksek, boğazlarım davul, öksürük, halsizlik. Ateş düşürmek için soğuk su ve bezle eklem yerlerime uygulama yaptım. Ertesi gün doktora gittim virüs olduğunu ve salgın olduğunu söyledi, antibiyotik verdi. 2 gün sonra daha iyiydim. Tavsiyem doktora gitmen, ilaçsız geçmiyor sanırım. 
(1,159 puan) tarafından
Mecbur gidecegim yarin zorla da olsa icicem mecbur çocuk küçük bakacak kimsem yok kafam kalkmiyor da inan mecbur gidicem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 95 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 184 göst.
1 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 168 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu

379,814 soru

11,369,620 cevap

34,852 kullanıcı

...