0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (81 puan) tarafından
Sürekli şikayette gelen var mi size çocuktur ses çıkarıyor engel olamıyorum. Birde elektrik süpürgesi çalıştırma saatleri var mı? 

26 Cevaplar

0 oy
(2,360 puan) tarafından
Valla bacım benim alt komşum klozet sesini bile şikayet etmiş yöneticiye :D ev seninse kafana göre takıl çocuklarını bastırma kimseye yaranamazsin ben çok bastırdım kızımı  rahatsz olmasn diye ama kadın klozete kadar şikayet edince saldım çayıra hiç acimiyorum 
(81 puan) tarafından
Kiraciyim valla
(2,360 puan) tarafından
He o zaman sorun olabilir şikayetle imzayla çıkarmak isteyebilirler durum ilerlerse
(751 puan) tarafından
Bizim alt kattakilerde eşimi aramız klozetten ses geliyormuş gece tazikli geldiği için rahatsız oluyorlarmış bu ne saçmalık ya
-Reklam-
0 oy
(4,205 puan) tarafından
Ben aile binasında olduğum halde kayınpederim eşime şikayet etmiş çok ses yapıyorlar diye dusun gerisini artık.Birde kiz kardeşim apartmanda imza toplamışlar çocuklar ses yapıyor diye.Allahtan bu seferlik çıkarmadılar onu.
0 oy
(4,653 puan) tarafından
Tokideyim alt katimdan Allah razi olsun o kadar aglama bagirma sesine bir kere bile sikayet etmedi
0 oy
(13,015 puan) tarafından
tokideyim saat yok ama öğlen 11 den sonra süpürürüm bide 10 olduğu zaman kızımın koşmasına izin vermem genelde 10.30 da da yatıyor zaten 
0 oy
(7,737 puan) tarafından
Bizimkiler birşey demiyor Allah razı olsun ses etmez bende ses etmem oğlu gece 1de 2 3 te ağlıyor hep çocuğa üzülüyorum 
0 oy
(5,488 puan) tarafından
Yok canım apartman da oturuyoruz alt komşumuz çok çekiyor çocukların sesini Allah razı olsun hasta babası gelmeyince birşey demez onda da uyarır çocuk laftan sözden anlamaz anlamaz ana biraz olsun sesi azaltırsanız iyi olur der bizde öyle üst komşularımız gündüz çalışıyor gece temizlik yapıyorlar süpürge sesi öyle birşeyleri çekiyorlar felan birşey demiyoruz 
0 oy
(169 puan) tarafından
Valla bizim üst katimizda bir tane yaramaz var 4 yıldır zıplıyor hala yorulmadı biz şöylemekten usandık anası napjm çocuğu öldüreyim mi diyor vermisl3r çocuğun eline scooter sürüyor fayansin üstünde başımıza sofra mi silkelemediler kemik biber kocani sümüklü mendil mi gelmedi dersin daha neler neler bizim altımızda da kıt bir teyze var annemlerin oturduğu yer söylüyorum bende aynı sitede başka dairede oturuyorum eşim ise gidince annemlere geciyorum hamileyim yalnız kalmamak için bir de 11. Kat depremden sonra korkuyorum neyse annemin ne küçük çocuğu var ne gel3ni gideni olur bi yaşlı ananem var ben de gidiyorum çocuğum yk anlayacağınız gündüz evde 3 tan3 kadın ben hamileyim zıplayıp kudurup ses çıkaramam annem oturur işi yoksa örgü yapar ananem zaten 85 yaşında hep oturuyor televizyonu da ya açarız ya açmayın bu teyze anlaması kıt terbiyesiz ve küfürbaz sürekli çivi cakrigimizi çamaşır makinesi caliatirdigimizi süpürge caliatirdigimizi şikayet ediyor ya makine bu makine sadece gündüzleri çalışıyor geceleri bile çalışmıyor utanmaz arlanmaz kirada anneml3r 1 çivi bile çıkmamışlqr ev boyanmadi bile hala deprem yariklarina sıva çekip oturmuşlar yamalikli hala diyo tadilat sesleri geliyor bir tane akrabası mi neyi varmış valinin koruması benim akrabam koruma belinde silahı var diye bizi tehdit ediyor şuna bak ya evde küçük olsa tamam dicem gece çalıştırsak tamam dicem ama yok yapmıyoruz vallahi ya ama anlamıyor kadın kapısına gittik o seslerin. Biz gelmediğini söylemek için konuşturmadi Allahın cezası siz onu bana yutturamazsinjz diyor o koruma adama söylüyor hep o seslerden ya alt katından geliyor ya da bizim yan taraftan orada çocuk var orada tadilat oluyor ya da daha bizim evin üstündeki komşunun sesi gidiyor yeminle o kadar ses gidiyor duvarlar ince adamda arıyor kadın yaşlı birbirinizi idare edin babam dedi eşimi kızımı gönderdim yanlış anlaşılma olduğunu söylemesi için bizi sizinl3 tehdit ediyor dedi adam mahcup oldu banyo tarafından havalandirmadan sesi duyuluyor nasil küfürbaz seviyesiz biri
0 oy
(623 puan) tarafından
Ben tokideyim Allah razi olsun alt katimdan bir gun sikayet etmedi benim oglanlar cok yaramaz kendindede oldugu icin anlayislilar insandan insana fark var ilk evimde apartmandaydim alt katim sikayet ediyordu burda sikayet etmediler hic 
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Öyle bir kural varmış güya ama uyan yok ama ben hafta içi de hafta sonuda belirli saate kadar makina çalıştırmam hafta içi benim için ondur bu saat hafta sonu da 12 akşamda insanların eve gelip yemek yiyip dinlendiği saatlerde çalıştırmam anı mecburi haller dışında. Ama kimse kapıma gelmedi hele çocuk sesinden kimsenin rahatsız oldum demeye hakkı yok 
0 oy
(3,391 puan) tarafından
 Sabah Saat 11 de elektrik  süpürgesi  atılıyor  cnm evde çocukların koşması yasak gece  saat 11 den sonra  sesler kesilir misal dün üst  komşu saat 2 de gecenin çamaşır makinesi çalıştırıyor  yöneticiye  şikayet ettim sabahlar çuvala mi girmiş 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Küçük bebeğim var elbette o uyurken çamaşır bulaşık makinası çalıştırıyorum. Kokayım mı yani hafta sonu dikkat ederim sadece. Kızım ne zaman uyanıksa sabahtan süpürürüm ben 
0 oy
(429 puan) tarafından
Hayır çok ayıp şeyler bunlar. Bizim ap da böyle şeyler asla sorun değil bazen erken Süpürge çekmek zorunda kalıyorum alt kat komşumu arae izin isterim. Her çocuklu evde ses olur yapacak bişe yok. Bizim ukatta ses yapsr asla şikayetçi olmam gayet normal bir durum. Alkat komsum benden çok razı hep der Allah razı olsun diye. Kimsenin sesinden rahatsız olmam kimsede benim sesimden rahatsız olmaz. Komşularım gayet anlayışlı 
0 oy
(873 puan) tarafından
ben TOKİ de oturuyorum benim kızım daha oynayacak ziplayacak yaşa gelmedi de üst komşudan sürekli çocuk sesleri çok geliyor da hiç bir zaman şikayetçi olmadım ya ne olacak çocuk oynayacak tabi:)) bakalım inşallah kızım büyüyünce bizden şikayetçi olacak varmı hshhss
0 oy
(11,266 puan) tarafından
5 sene apartmanda oturdum hiç bi şeyin saati yoku kimse de bu sebepten kavga gürültü çıkarmadı ama saati tabiki olmalı en azından akşam 12 ile sabah 9 arasi herhangi bi makine çalışmamali 
0 oy
(747 puan) tarafından
Ben TOKİdeyim en üst kattayim mübarek hapşırsan aşağıdaki çok yaşa diyecek o derece sadece banyomuz akitmis onun için uyardılar yaptırdık onun dışında ses konusunda kimseden şikayet almadım çok dikkat ediyorum 9 san sonra süpürge makina çalıştırmam çocuk da yok ama olsa çocuğa dur diyemem çocuk sonuçta 
0 oy
(183 puan) tarafından
Bizim binadan biri tasindi yeni. Sebep de alt altındakiler çocuklarına çok laf ediyormuş, artık birbirimizi girtlaklayacaktik dedi. Yani çocuktur yapar bir de taşınanın yerine gelecek olanın da çocuksuz olacağının garantisi yok. Bizim.altimiz boş şikayet almadik
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Benimkiler anlayışlı oğlum gece 2 ye kadar ağlar durmazdı yine de ses etmediler bardak kırılınca mecbur yedi den sonra makina açardım yine ses etmediler Allâh razı olsun
0 oy
(633 puan) tarafından
Gu icinde istediğim sesi yaparım iki çocuğum var istediğim zamanda süpürge açarım ama akşam saat 8 den sonra asla ses yapmam 
0 oy
(273 puan) tarafından
Bizim alt kat yöneticiye şikayet etmiş daha kızım onda 4 aylık falandı aglıyo ses geliyo bebek diye 

Halbuki kendinin büyük 18 yaşlarında kızları var hergün kavga hergün küfür biz bişey demiyoruz 
0 oy
(5,045 puan) tarafından
Valla ben dikkat ediyorum şahsen. Akşam 10 dan sonra kızım zıplarsa falan uyarıyorum kızım komşular rahatsız olur diye. 11 den önce süpürge açmıyorum ama benim üst katımdaki m.nyak sabah 8 ve akşam 9 da evi süpürüyor. Süpürmek de değil bildiğin savaşıyor süpürgeyle. Evden çıkma durumum olduğu için ses etmiyorum ama kontratı yenilersek bi kapısını çalacağım yani..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
17 cevap 455 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Ümranşen (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
3 Şubat 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu