0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (900 puan) tarafından
Kızlar kiraciyim evin parkeleri görüntü olarak kötü eşim halıfleks mi yapsak acaba dedi açıkçası benim hiçbir fikrim yok nasıl oluyor kullanışlı mi bilenler fikir verirmisniz

7 Cevaplar

+2 oy
(2,761 puan) tarafından
Sakın sakın uzak dur bi şey dökülse lekeyi çıkarana kadar mahvoluyorsun. Tozu kiri kılı tutuyor. Ne kadar temiz tutarsan tut bir zaman sonra ilk gün ki gibi durmuyor. Beter bişey. Ben mahvoldum siz olmayın 
(4,278 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Bir de çok alerji yapıyor. Benim kaldığım bir otelde vardı. 1 hafta geberdim alerjiden
-Reklam-
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Halifileksdede heryerde halı olcak o daha boğucu 
0 oy
(623 puan) tarafından
Kullanmadim ama bence hos durmaz 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Onun yerine kaliteli muşamba tarzı hatta laminant veya taş görünümlü yer döşemeleri oluyor. Ondan baksan. Ser halını üstüne gerekirse vileda yap geç. Ayyy o dediğin çok kötü ya. Annemlerde vardı senelerce ne çektik. Yıkaması bir dert süpürmesi bir dert.
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Annemler kullandı her taraf hali güzel oluyor ama toplaması kaldırması yıkanması çok zor birde bir sonraki evinize uyacak mı orası var kendi eviniz olsaydı yıllarca kullanırdınız ama siz bilirsiniz 
0 oy
(641 puan) tarafından
Küçük çocuk var  bizim burda parkeden çok fayans olduğu için mejbur heryeri kapatıyorum ,3 yıldır aldığım halifleks çok memnunum hem hafif hem yıkanmasi his çabuk temizleniyor ,lekeyi sildigin zaman bile geçiyor 
0 oy
(162 puan) tarafından
Artı yanı var mı bilmiyorum ama ben eksilerini yazacağım

-Eşyaların altına gırecegı heryer halı olacagı ıcın hoş görüntü olmuyor çok boğucu duruyor

-Eşyaları çekemıyorsun itemıyorsun halıdan kaymıyor

-Birşey dökülse sil sil canın çıkıyor kalıtesı ıyıdır belkı kolay çıkar ama kaldırıp yıkama şansın olmuyor

-Elek gibi düşün üzerinde kı toz altına işliyor kaldırdıgın zaman rezillik temızlemesk iğrenç un dökülmüş gibi düşün zemine

Kısacası aman aman aman dıyorum annemın evinde vardı tam bır işkence

Önerım ise yapışkanlı yer döşemeleri yada muşamba tarzı hoş parke görunumlü naylonlar var onlara bak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Merve.01 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Miradeniz (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.