+1 oy
734 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Benim içimde kalan 5 sinifta okuyordum beden hocasi benim dersim diyerek bizi goturdu tenefusdu beden dersinde herkes dagilirdi bi yere giderdi oyun oynardilar neyse bende arkadašimla dişardayim sinif arkadaşimiz matametik dersi diyerek bizi cagirdi bendearkadašimdan once gidib sinifa girdim ben girmemle hoca elindeki kitabi kafamin arkasina sertce vurdu kiz cocugu dişarda gezermi bilmiyormusun matamatik dersi oldugunu ben de icine kapanik utanqac bi yapidaydim bi şey diyemedim oturdum yerime kendi icimde aglamaya başladim 20 yašindayim hala aklima geldikce kotu oluyorum hakkimi ona helal etmiyorum sizinde boyle anilariniz varmi

54 Cevaplar

0 oy
(13,723 puan) tarafından
Benim değil ama babam hep çok dayak yediğinden bahsederdi.

Geçen yaz memleketteyken pazarda karşılaşıyorlar.

Gidip selam veriyor önce babam sonra da beni neden o kadar dövüyordn diye bağırıp çağırmaya başlıyor annemle halamın eşi zor tutuyo babami,bende sana vurucam diye üstüne yürümüş falan. 

Duyduğumda gülmüştüm,ama sonra dedim ki babam 63 yaşında ve hala bu onun içinde dert demekki..

Kim bilir ne yaşattı ki hala unutamamis
-Reklam-
0 oy
(680 puan) tarafından
Bende unutmam ilk okula gidiyordum Türkçe konuşmayı bilmiyordum annem abanci Kürtçe konusuyordum diye sınıf öğretmenim türk kurtlerden nefret ediyordu beni hep döver başka sınıfa aldirmişti onu 

bide 5.sinifa gidiyordum matematik kitap evde kalmıştı diye sınıfta herkesin içinde eşek gibi anirmami istedi herkes bana gülüyordu kendiside bende içime kapanik saf biriydi şuan hatırladıkça Allah belasını versin diyorum
0 oy
(8,357 puan) tarafından
35 yasındayım hala ilk okul ogretmenımı unutamam. Cok kaşar bir kadındı. Anne babası iyi olan cocukları secerdi. Bır gun ogretmenler gununde cocuklar hep fakır kesım cep mendılı felan getirilmişti. Hatırladıgım kadarıyla. Sonra karsı sınıftaki kankası gelmişti. Ne getirmişler demişti bizim ögretmende yüzünü kırıştırıp amann bişey yok diyince diğer ogretmende onaylar şekilde bende de yok demişti. Hiç unutmam cocukların karsısında anlamaz diyerek konusmuslardı ama anlamıştık. 
0 oy
(5,396 puan) tarafından
Öğretmen avucunu byle parmalarjni havaya kaldrarak tut dyordu tek tek parmaklarimiza cetvele vuryordu bı kız vardı adı Melike çok iyi hatırlıyorum saçları uzundu yoldu yoldu kızın saçını bı çocuk vardı çok çok yaramazdi bı tokat attı cocugun sumugu uzadı tahtaya yapıştı sakız çiğneyen biri vardı dyordu yere at agizinla al çöpe at cocigun saçına yapıştırdı pislik bı ara sinifimizdan birinin yüzüne tokat atii ogremtmen çocuk gözleri kan olmuştu annesini çağırmıştı annesi hata bizim akraba ogretemne kızdı buneee gözlerinin halı kan olmuş dye mezun falan odluk bı ara ziyaret etmek amaçlı gttik beden hocası hemde bayandi baktım koridorun ortasına çocuğa tekme yumruk nasıl atyor öğretmene doğru yaklastim baktım hemen kaçtı blmem ne oldu geri çıktık çok üzülmüştüm 
0 oy
(430 puan) tarafından
Eskiden çok dayak vardı yaa. Şiddet ve tehdite çok maruz kalırdık. 27 yaşındayım bugün hala sebepsizce yediğim dayaklari hiç unutmam birde sinifimizdaki engelli çocuğun yediği dayağı. Bizi okumaktan soguttular. Ya fabrikalarda ya da tarlalarda sürünüyoruz. Allah sebep olanların belasını versin.
0 oy
(600 puan) tarafından
Hepsini unuttum da birini unutamadim alevi bir hocam vardı 4duncu sınıfta sınıfta yemek yemek yasaklamıştı bende o gün sınıf nobetcisiydim kuralı unuttum bisküvi yedim sonra sınıfa geldi öğrencilerden biri ispiyonladi masasına çağırdı sınıfta yemek yenmicek demedimmi sana dedi yakamdan tuttu önüne çekti art arda bı sürü tokat vurdu kulagimdan çekti herkesin içinde ağlaya ağlaya attı beni sınıftan yıllar sonra yeğenimi okula kaydetmek için gittimizde okulun müdürü olmuştu beni tanımadı bile pislik 
0 oy
(125 puan) tarafından
Ödev yapardım yapmayan olurdu dayak yerdik sınıfça hemde demir cetvet ile ellerimiz patlardı erkeklerin kulağını çekerdi öğretmen sınıf öğretmenimiz hiç sevmezdim okula da gitmek istemezdim taki öğretmenimiz değişine kadar
0 oy
(846 puan) tarafından
Imam hatip lisesinde ortaokul 3 e gidiyorum. Yıl 1998 yada 99. Ders resim hoca erkek. Ders bitti bizim servislerde kalkmak için  , anadolu bölümüyle aynı binada olduğumuz için bir ders ekstradan görüyorlar onları bekliyoruz. Sınıfta 6-7 Kız birde resim hocası konuşuyoruz. Ama o kürsüde oturuyor bizde sıralarımızda. Öyle cıvık ve samimi bir konuşma yok. Neyse kuran hocası kadın sınıfın kapısının önünden geçti bizi gördü hocayla konuşurken bize baka baka geçti gitti. Sonra resim hocası sınıftan çıktı kapıyı kapattı. Bu kadın kapıya tekme atarak sınıfa bir girdi esti gürledi biz nasıl erkek hocayla konuşurmuşuz. Bize bir oros.pu demediği kaldı. Sonra ben çıkıyordum o sınıfta konuşuyordu hala. Benim saçımın arkasından bir tutku çekti neye uğradığımı şaşırdım. Elif Hoca seni hiç unutmadım. Ama bu hakkimi senden soracağım. Küçücük çocukları utanmadan neyle itham ettin.
0 oy
(680 puan) tarafından
Sınıfta konuşkan Bir kızdım ders falan Çok fazla dinlemiyordum Türkçe dersinde kötüydü zaten Türkçeden hep 35 50 puan falan alıyordum en son sınavdan yüksek puan almıştım ki hoca o yüksek puanı bile söylemedi bana sadece sen bu kadar yüksek puan alamazsın kesin kopya çektin demişti yeminler çekmeme rağmen inanmadı hiçbir  şekilde kopya çekmemiştim ama sıfır verdi
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Hayır unutmadım kilomla dalga geçmişti şimdi düşünüyorum da ne kadar saygısız bı ogretmenmiş diplomasi olsa ne yazar beni rencide etmişti herkesin içinde.. halbuki biraz balık etliydim yasitlarimdan sadece ki çok şişman olsam da buna hakkı yoktu. Hiç ama.hic unutmadım yani.
0 oy
(483 puan) tarafından
Ben bi fiil dayak yerdim hergun adam zevk için beni döverdi ama ne dövmek oyle vururdu ki başım donerdi kitabı niye ben gelince çıkardın niye sessizsin niye konuşuyorsun niye okumayı geç öğrendin niye defterin düzenli değil surekli deli gibi dayak yedim öğretmenime kızgınım ama aileme beni buna katlanmak zorunda bıraktığı için daha kızgınım eti senin kemiği benim sen birsey yapmışındir ki dayak atmıştır dedikleri için daha çok kızgınım  
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Sevgili sınıf öğretmenim, ben sana bunları yazarken sen çoktan geberdin biliyorum. Ateşin bol olsun, ben seni unutmadım, sen de unutmayacaksın eminim. 
0 oy
(8,385 puan) tarafından
Orta okulda İş eğitimi dersi vardı Z kuşağı bilmez .d..d

Serap hoca giriyordu dersimize etamin ogretiyordu ama babam malzemeleri almamıştı sirf malzemem yok diye herkesin içinde tokat atmıştı O.rspu hala aklımda..
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Yarama tuz bastın gece gece. O kadın yüzünden ben okuldan nefret ettim. Tüm özgüvenim mahvoldu. Çekingen biri oldum. Sınıf öğretmeni ilk okul da tam 4 yıl boyunca ben dahil sınıfta bir kaç gözde öğrenci dışında herkesi dövüyordu. Ama neler neler. Bir çocuğun yüzüne elinin tersi ile tokat attı. Yüzük çizdi çocuğun yüzünü. Bir kızın kafasında cetvel kırdı. Benim kafama defalarca vurdu. Bir kız çişim var dedi. İzin vermedi gitmesine. Ve kız altına işedi herkesin içinde. Başka birinin kafasına öyle sert vurdu ki kız orda ağlaya ağlaya kustu. Bunlar hafızamdan silinmiyor. Adı soyadı suratı hiç ama hiç gözümün önünden gitmiyor. Kimseye bunu demem ama gebermişsemezarında ters dönsün. Cehennem de yansın.. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 161 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,809 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,620 göst.
0 oy
7 cevap 423 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 328 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde szr (20 puan) tarafından soruldu

381,247 soru

11,413,546 cevap

34,960 kullanıcı

...