0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından

Kızlar eslerinize ne hediye alcaksiniz

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ne zaman niye nolmus :D

tarafından
Bakalım benim ki ne yapacak bütün özel günler çiçek gelir yani sevgililer günü ve kadınlar günün de diğerlerini hatırlamaz fazla bu kez de çiçek alırsa çiçekçi dükkanı açıcam kızlar
tarafından
:D iyo artik esinde senden alir sana verir :D hem hediye almis olusun hem para kazanirsin ohhh :D
(1,048 puan) tarafından
:DD ay  gldürdün
tarafından
Iyi valla herkesi mutlu ettim gulun gulun :D
tarafından
14 şubatta Görüşürüz kızlar bakalım kimin eşi kime ne alacak ayyyy çok merak ediyorum
-Reklam-
+1 oy
(8,352 puan) tarafından

Sevgılıler gunuyle benım sogum gunum arasında 15 20 gun oldugundan sevgılıler gununu kutlamıyoruz bız sevgılıyken bı kere kutlamıstı eşim ögrencıydı o zaman dedim gereksız ugrasma.sadece dogum gunler ınde alırız bişeyler bunun pekte onemı yokyok. Zaten kıt kanaat gecınen ınsanlarız evıne baglı olsun kıymet bılsın inan bunlar cok cok büyük hediye.Burda bazı arkadaslarımın hayatlarını okudukca anlıyorum bunu.

(8,352 puan) tarafından
Dogum günüm dıyecektım sogum olmus :)
0 oy
tarafından

İnternetten aldım ben salı günü falan gelir tesbih çakmak saat cüzdan kemer bileklik anahtarlık ahşap bi kutu içinde üzerine kirpiklerine kadar sevdiğim adam varlığına binlerce kez ELHAMDÜLİLLAH yazdırdım çakmak bileklik anahtarlık üzerin de de eşimle ismimiz yazacak 

(350 puan) tarafından
Bende gümüş bi kolye düşünüyorum canım
tarafından
Kocan takar mı kız kolye
(1,146 puan) tarafından
Benim eşim kendine yaptırmış  tasma gibi plakalı adımı kocaman  yazdirmis =D  birde adım var kolunda  dövme =D  bana Dior  beni reklam  tabelası  gibi kullanıyorsun =D  kendi  yaptırıyor napayım  ben bişey demedim ki
tarafından
:) :) :) :) kız Allah iyiliğini versin tasma nedir
(1,146 puan) tarafından
Tasma gibi  dediğim hani erkekler  takıyor  ya kalın  kolye onlardan =D
0 oy
(749 puan) tarafından

Öpücük veririm hediye yerine yeter :D

0 oy
tarafından

Oğlumu kucağına veririm al aşkım bu sana doğum günü hediyem .Rabbim bize hediye vermiş deyip öpücük veririm o kadar ....

tarafından
14 şubat doğum günü mü :)
0 oy
tarafından
Eşim asker cnm eğitimde uzağız doğuma kadar yok hedşyede yok :) 
0 oy
(90 puan) tarafından

Eşim şuan askerde bir mektup ve arasına bebişin çorabını gönderdim. Bedeli ysptığı için benden böyle bir şeyi hiç beklemiyor ama yarın eline geçecek inşallah merakla bekliyorum tepkisini :)

0 oy
(1,424 puan) tarafından

14 şubattan bi kaç gün sonra oğlumuz doğacak inşallah eşimede banada Rabbimden en büyük hediye ♡♡♡♡

0 oy
(929 puan) tarafından

Hiçbişey :D oda bana bişey almaz muhtemelen bi öperiz birbirimizi yeter :D

tarafından
Ayni bizim durum:) esimden de klasik bir soz brkliyorum ASKIM BIZ SEVGILI DIYILIZKI KARI KOCAYIZ:D
(929 puan) tarafından
Aynen öyle hepsi aynı demekki benimkide öyle der büyük ihtimalle :D
0 oy
tarafından

İki sene aldık birbirimize yanımda olsa yine alırımda oğlumdan fırsat bulup dıları çıkamıyorum hem eşim askerde yani mektup yazarım komutanları okur eşim çok utanır göndermicem 1 hafta sonra yanına gitcez o sıra da vercem inşallah :))

Off yine özlemim kabardı ❤️❤️❤️❤️

İlgili bir soru bulunamadı

381,110 soru

11,409,445 cevap

34,946 kullanıcı

...