0 oy
115 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (6 puan) tarafından
Selam kızlar,  detaylı ultrasonda bebeğimin aort damarında problem çıktı. Aynı durumu yaşayan veya fetal eko çektiren oldu mu aranızda? Bir de perinatolojide napiyor doktor ?

7 Cevaplar

0 oy
(8,309 puan) tarafından
Bebeği detaylı bir şekilde inceliyorlar canım. 

Benim riskli gebelikti dwn sendromlu, kalbinde ,bağırsağında parlaklık var dediler.  Yönlendirdiler.
(271 puan) tarafından
Ben özelde organ taraması oldum bebeğimin kalp odaciklarinin biri küçük dediler. Perinatoloji  yönlendirildim  pazartesi devletten randevu aldım aynı gün girersem doktorun yanına bakalım ne diyecek ama bebekler için en uygun organ tarama zamanı 24 diyorlar ben 20. Haftada yaptirdim
(1,234 puan) tarafından
Bende 20 de yaptırdım ama 25 haftada gittim gene perinatolojiye orası takip ediyor çünkü yine aynı şey çıktı haftaya tekrar gideceğim bakacaklar
(271 puan) tarafından
Rabbım yardımcımız olsun sağlıkla alalım kucagimiza
(8,309 puan) tarafından
Sağol canım ama sağlıklı doğdu bebeğim şuan 8 aylık maşallahı var. Hiç bir problemi yok sadece erken doğum oldu.
(1,234 puan) tarafından
Amin canım inşallah bizde sağlıkla kavuşuruz
-Reklam-
0 oy
(271 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kaç haftaliksin? Bende 3 gün önce yaptırdık tarama kalbinde odaciklarinin birinin küçük olduğu söylendi perinatoloji  yönlendirildim  ama.herkes diyor 24 27 li haftalarda belli olur 
(690 puan) tarafından
Sen kaç haftalıksin benim doktorum 22 ile 25 haftalıkken yapmamı söylemişti
(271 puan) tarafından
20+2 de yaptırdım canım erken sanirm.
(690 puan) tarafından
Doktoruna danişmadin mi evet biraz erken
(271 puan) tarafından
O gün vermişti sonra böyle problem çıkmadan en net 24 falan dedi e ozaman erkenden niye yaptırdın yani
0 oy
(271 puan) tarafından
Kaç haftaliksin? Bende 3 gün önce yaptırdık tarama kalbinde odaciklarinin birinin küçük olduğu söylendi perinatoloji  yönlendirildim  ama.herkes diyor 24 27 li haftalarda belli olur fetal eko  istendi
0 oy
(690 puan) tarafından
Ben gitim doktor gömdermişti dwn sendorumu riski vardı bebeğe detaylıca baktılar Allah şükürler olsun öyle bir şey yoktu suan sağlıklı   3 buçuk yaşında bir kızım var
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Ben girdim. Beyninde kistler olduğu için . 1 ay sonra geçti şükür. Bı daha buraya gelmen3 gerek yok normal kadın doğuma gideceksin dediler . Sizinki de geçer inşallah 
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Bebeği detaylı inceleyip önlem alıp tedavi ediyorlar.Bende gidiyorum riskli gebelik olduğu için ama benimki baska
0 oy
(115 puan) tarafından
Ben gittim kızımın göbek bağında genişleme var dediler Zeynep Kamile gittim oradada 3 hafta sonra.gel.diler gittiğimde baktılar işte ne için geldiniz dedi söyledim bende öyle birşey göremedim ya vardı kapandı yada öyle görünmüş olabilir dendi Kordon'daki genişleme anne bebek arasındaki besini sağlayan kordon bebek besin alamazsa anne karnidna ölür hareketini takip et demişlerdi çok şükür bir sıkıntı olmadı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mizginhavin (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 203 göst.
0 oy
6 cevap 112 göst.
0 oy
5 cevap 168 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,275 cevap

34,857 kullanıcı

...