0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (198 puan) tarafından
Kaşını çarptı morardı biraz, ama düştüğünde gözleri falan gitti yüzüne su döktüm baya kendine geldi sesi gözleri gitti çok büyük bir travma yaşıyorum şu an elim ayağım titriyor aradan 1.5 saat falan geçmiştir. İyi şu dökünce kendine geldi ama ne yapmam lazım. Kalbim hâlâ o andaki gibi atıyor.

13 Cevaplar

0 oy
(635 puan) tarafından
Doktora götürmelisin 
(198 puan) tarafından
Çok sert de çarpmadı çarptığı merdiven demir merdivende değil o yüzden goturmedim gozlemyeyim öyle götürürüm dedim geceden beri uyumadı uykusu çok var buz koydum biraz indi şişliği
(635 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(198 puan) tarafından
Götüreyim mi içim daralıyor ya ilk defa böyle havale geçirir gibi oldu ben ilk yardım almıştım onu uyguladım birde suratına baya su döktüm korkudan oldu sanırım
-Reklam-
0 oy
(9,222 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Çok mu ağladı Keşke bir doktora götürseydin Muhtemelen katılma nöbeti geçirmiş Biz de yaşadık berbat bir durum
(198 puan) tarafından
10 saniye bile sürmedi koşarak gidecektim ama suyu dökünce yüzüne kendine geldi canım o yüzden goturmedim ne yapicam bişey olmuş mudur onu da bilmiyorum bahçede oynadık ondan sonra eve geldik yıkadım uyudu şimdi gayet iyiydi hareketleri ama o an kucağıma tüm ağırlığını verdi hafifledi böyle ne oldu anlayamadım sanki ben travma geçirdim
(9,222 puan) tarafından
Yani Allah korusun kötu bir durum olsa olaydan sonra kusar baygınlık geçirir ama sizde de bu baygınlık durumu olmuş gibi bilemedim ya, yine de sen takip et mutlaja uyurken bile yanndan ayrılma. Muhtemelen korkudan katılma nöbeti geçirdi. Bizde de kızım bir buçuk yaşındayken yaşadık ağlayamadı sesi çıkmadı düştükten sonra kaptığımız gibi acile götürdük hiçbir yerinde bir şey yoktu elhamdülillah o an o korkuyla katılma nöbeti geçirmiş demişti doktor Ama tabii Benim kendime gelmem uzun bir zaman aldı
(198 puan) tarafından
Kusmadı, ama o bahsettiğim şey kendini sıkarak ağlamasından sonra oldu benim hâlâ elim ayağım titriyor gerçekten böyle şeyler olunca nefret ediyorum anneligimden
(9,222 puan) tarafından
Her anne yaşar canım benim nefret etme öyle hemen, benim dizlerim tutmadı yüruyemedim titremekten, şöyle söyleyim kızım düzeldikten sonra eşim bana bişey olacak diye korktu yani o kadar kötu oldum seni çok iyi anlıyorum. Allah korusun meleklerimizi her daim rabbime emanetler
0 oy
(235 puan) tarafından
Allah bir daha yaşatmasın çok ağır kötü bir duygu anne için Allah şifa versin yavruna inşallah bişey yoktur iyidir.peşinden beraberinde git kaç aylık 
(198 puan) tarafından
Doktorumla araştık görüntülü eğer bana söylediği şeyler olursa Allah korusun götüreceğim
(235 puan) tarafından
İyi en azından bir Dr a danışın benim bebeğim de bayıldı insan içi parçalanıyor Allah acılarını dertlerini göstermesin çok zor bir şey
(198 puan) tarafından
Bayılmak dediğiniz uzun süre kendine gelemedi demi
(198 puan) tarafından
Amin hemde çok zor
(235 puan) tarafından
10 20 sn sürdü soğuk su değdiğinde yüzüne kendine gelip ağlamaya devam etti gözleri kapandı yani
Yavrum ya hiç unutamıyorum. Birde evde halıya düştü yani sert zemin değildi
0 oy
(162 puan) tarafından
Valla dalga geçtiginizi düşünüyorum artık 1.5 saat köyde olsa kucağına alır ilçeye hastaneye ulasır insan ya sımdıye kadar

Nasıl bu kadar rahatsınız gözlerı kaydı dıyorsun bayılır gibi gidip gerı gelmıs çocuk insan duramaz ya elın ayagın titreyeceğine azıcık beynin çalıssın
(162 puan) tarafından
O zaman nıye paniksin, nıye acabaların var, senın ilk yardım yapman beynınde olusabılecek bır travmaya ne yapabılır? Çok bılgılısın Maşallah eve gelıp bırde çocuğu uyutmuşsun böyle durumlarda çocuk uyutulmaz hastane en azından bır tomografı MR çeker ıcın rahat ederdı..
İçin rahat degıl kı şuan burda soruyorsun anca kendını kandırırsın böyle işte
Benım düşman olduğum falan yok çocuk senın çocuğun ama cidden rahatsınzı gereksıs sekılde umursamaz görünüyorsunuz sözde umursuyor sunuz çocuğa üzülüyorum sadece umursayan insan hastanede olurdu
(198 puan) tarafından
Eve gelip çocuğu uyutmadim aradan iki saat geçti diyorum kusmadı bayilmadi doktorumu da aradım anlattım attım fotoğrafını da yani gelmeme gerek yok dedi çünkü hareketlerinde hiç bir sıkıntı yok yemesinde içmesinde gözlerinde
(162 puan) tarafından
:D evet kesin doktorunu aramıssındır ya emınım ondan rahatsın ne güzel yalan söylüyorsun öyle üstüne gelınce mı aklına geldı doktoru aradığın çünkü baya bır korku ve endıse ıcın dıger yorumda doktora gıtse miydım ya vs demıssın yanı orda aklına gelmedı sanırım doktoru aradım yalanı :D hadı ıyı günler ya
(198 puan) tarafından
Sana kendimi ispatlamak zorunda mıyım? Acile götürmek ayrı doktoru aramak ayrı bişey. Gelmiş burda ********, umursamaz anne tarzı yorumlar yapıyorsun kimsin ki sen
(198 puan) tarafından
Beyinin çalışsın falan, ne olarak bu yorumu yapıyorsun?
0 oy
(887 puan) tarafından
Benim oğlumda merdivenden yuvarlandı ama öyle 3 basamak değil direk hastaneye götürdüm 6 saatte müşahade altında beklettiler röntgen çektiler seninki bebekse direk götürmen gerekiyor doktora bayılmadı benimki benim ağladığımı görünce güldü falan ama ben bayıldığını  görsem kalbime inerdi galiba benim oğlum 14 aylıktı 
(198 puan) tarafından
Zaten bayilmadi bayılmak saniyelik olmazki ben suratına su sürünce direkt kendine geldi sonra oynamaya devam etti yemeğini yedi gözle görülür bir sıkıntı yoktu doktorumla da konuştum geçmiş olsun
(887 puan) tarafından
Doktorunla konuştuysan keşke buraya yazmasaydın canını sıkarlar yani pek yapacak birşey yok bekliyorsun kusması var mı bayılması var mı diye bakıyorsun sadece
(198 puan) tarafından
Sıktılar da zaten umursamaz bir anneymisim kızım oynarken bile videosunu attım doktora herşeyi gayet yolunda bende başındayım onlar da yok çok şükür olursa bir dakika durmam gözleri kaydı dememin sebebi de ağlarken oldu ve yüzüne su dökünce kendine geldi oynamak için inmek istedi kucagimdan
0 oy
(327 puan) tarafından
doktora gitmelisin baş darbesinin ardindan göz kayması kusma ateş iyi değil tomografi çekerler için rahat eder git acile 
(198 puan) tarafından
Sadece düştüğünde gözlerini kapattı ağlıyordu o sıra ben yüzüne su dökünce kendine geldi kalkıp oynamak istedi o yüzden götürmedim iki saat falan da geçti yemeğini yedi oyun oynadık
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Doktora gitmelisin tabi ki. Allah korusun gözleri gitti diyosun 
(198 puan) tarafından
Gözleri gitti derken o an kendini ağlamak için çok sıktı sonra ben yüzüne su dökünce kendine geldi ve kucagimdan inip oynamaya devam etti böyle olunca götürmedim aksi bişey olsa kimse duramaz yerinde
0 oy
(1,945 puan) tarafından
En korktuğum o merdivenler ya sürekli peşindeyim, geçmiş olsun keşke doktora göturseydiniz bebeğiniz daha küçükmüş. 
(198 puan) tarafından
Doktora götürmedim ama konuştum, saat 1 de yani doktora götürmek ve doktorla konuşmak arasında fark olduğu için yaşayan var mı diye buraya yazdım da tuhaf insanlar var lafım size değil kesinlikle ama ben tuhaf bir şey görmedim olayından üstünden sonra o yüzden götürmedim
(1,945 puan) tarafından
Tuhaf değil, herkese açık bir platform ve doğal olarak onun şunun düşüncesi çok farklı. Bir post açıyorsak gelen yorumlara tuhaf dememek gerekiyor. ( Tabi ki kırıcı argo laflar harici ) Siz gözü kaydı deyince tabi ki insanlar doktora gidin der ama ilgisiz annesin şöyle annesin demek yanlış sonuçta doktoru aramişsiniz aksi bir şey olsa doktor size getirin derdi. biz dün parktaydik çocuğa salıncak çarptı yere düştü annesi bir buz koymaktan aciz kaldı hastane uzakta değil 10 dakika yürüme mesafesinde götürmedi misafirim burada dedi geçiştirdi böyle annelerde var malesef.
(198 puan) tarafından
Sorumsuzluk başka bişey zaten ama Allah biliyor ya herkesin içini
(1,945 puan) tarafından
Tabi ki canım o yüzden sıkma canını sonuçta doktoru ile iletişime gecmişsin.
(198 puan) tarafından
Olay birde oldu ben doktoru 1.12 de aradım insanlar istiyor ki ss falan atalım herşeyi ispat edelim teşekkür ederim yorumun icin
0 oy
(4,278 puan) tarafından
Gözleri kaydı diyorsun doktora götürsene bacım
0 oy
(7,250 puan) tarafından
Darbeyle birlikti ağlayıp katılıyor o yüzden olmuştur bı kere bende yaşadım çok kötü bı durum kendine geldi sonra takip ettim bı sıkıntı olmadı şükür. Geçmiş olsun 
(198 puan) tarafından
Çok şükür bir sıkıntı yok bende takip ettim zaten olay saat 1 de oldu teşekkür ederim Rabbim bidaha yaşatmasın
(7,250 puan) tarafından
Amin amin çok zor çocuğumu öyle görünce ne yapacağımı bilememistim
0 oy
(18 puan) tarafından
Tek başına çıkamaz ki zaten merdivenleri daha çok küçük 
(198 puan) tarafından
Tek değildi zaten ben yanındaydım arkasindaydim ama sürekli ayakkabılarına dokunmak için eğilmek istiyor bir anlık oldu
0 oy
(623 puan) tarafından
Suan icin bi sorun yoksa goturme bence gecmis olsun ❤️
(198 puan) tarafından
Yok hiç bir sıkıntısı çok şükür teşekkür ederim:))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 156 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 331 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 643 göst.
0 oy
11 cevap 264 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...