0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (489 puan) tarafından
Eşimle tartıştık yarın kuzenimin düğünü var ben gelmiycem sen babangille git dedi neden gelmiycen dedim senin asık suratınla mi gıdecem dedi, bende sen gelmezsen bende gitmiyorum bu günüde unutma illaki zamanı gelicek senin akrabaların için de dedim. 

Siz olsanız ne derdiniz tepkiniz ne olur nasıl hareket ederdiniz ne yapmam lazim

10 Cevaplar

+2 oy
(2,483 puan) tarafından
Gelmezse gelmesin yani sen gelmezsen bende gitmem diyerek ödül vermişsin resmen adama canım 
(489 puan) tarafından
Ama aynısını bende onunkilere yapıcam hiç merak etmesin
-Reklam-
+1 oy
(2,761 puan) tarafından
Onun canına minnet :D eminim tartışmayı da düğüne gitmemrk için çıkarmıştır :D
0 oy
(162 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Nıye o gitmiyor dıye gitmeyim ki ben aksine gıder eğlenir bır gramda umursamazdım evde olan kapı kapanınca orda kalır bız tartıssak bıle yarım saat sonra bırısı mısafırlıge vs gelıyorum dese hiçbirşey yok gibi davranıp o günü atlatırız böyle de olmalı. 

kımseye yansıtmaya gerek yok ha yansıtıyor mu çocuk gibi o onun ayıbı gelmezse gelmesin bende kendım gıder sorana da asla yalan söylemez gelmek ıstemedı derdım mıllete ne yüzle bakar kendı düşünsün gıtmeden ona da derdim bunu 
0 oy
(119,326 puan) tarafından
gelmezse gelmesin etkisiz eleman zaten cokmu lazim bosver git eylen
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Gelemzsen gelme derdim 
0 oy
(1,391 puan) tarafından
İlişkide hiç bir zaman sen bana yaptın ben de sana aynısını yaptım kafasında olmadım. Bana çok çocukça geliyor. Gelmezse gelmesin ben tek başıma da giderim. Eşimi soranlara da hasta ya da çalışıyor der kapatırım. Evdeki huzursuzluğu dışarı yansıtmam hiç. Onun tarafının düğünü olursa da gitmek istersem giderim gitmezsem de gitmem. Kimse kimseyi zorlamaz. 
0 oy
(5,969 puan) tarafından
o gelmezse gelmesin ben giderim, onun akrabasının düğününe de ben gitmem. 

(gerçi benimki düğün sevmez, kimin olduğunun bir önemi yok, elinden gelse kendi düğünümüze de gelmezdi:) )
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Hiç umrumda olmaz gelmezse gelmesin. Ama ben giderdim. Sonra onun kuzeni evlenince de o yalnız giderdi ben gitmezdim. Allah razı olsun eşimin hiç böyle huyları yoktur bursadan vana sırf benim kuzenimin düğünü için gittik gık demedi adam. Böyle bencil adamlara senin tavrın ödül gibi olur emin ol. Bence sen git ailenle
0 oy
(2,293 puan) tarafından
Ben tek giderdim umrumda olmaz onun akrabalarının düğününe de o tek gitsin
0 oy
(623 puan) tarafından

Erkekler dugun sevmiyo niyeyse ya ondan cikmistir kvgada :angel:

(489 puan) tarafından
Kavga başka olaydan dolayı ben ona kavga ettiğimiz konu yüzünden küsünce oda ben küstüm konuşmuyorum diye ben düğüne de gelmiyorum dedi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 427 göst.
9 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Selin567 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 397 göst.
17 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 842 göst.
30 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap