+1 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızlar eşimin uzaktan amcasının oğlu gelen aynı soy isimler onun düğünü var bugün akşam biz daha öncesinden eşime gitmeyeceğiz diye konuştuk takımımızı yollayacağız benim oğlumun 2 sene öncesinde düğün oldu onlar bitmesine yakın gelmişti ve Gitmek de istemiyorum sevmediğim İnsanlar da orada diye ve hamileyim böyle o psikolojide değilim yani Gitme havasına değilim nedense bugün eşim tutturdu gidelim meğersem babası aramış beraber gidelim dedim tamam bak plan yapmışsın gidebilirsin dedim ben gelmiyorum hayır geleceksin deyip ısrar ediyor Hayır biz zaten planımızı yapmışız gitmeyeceğiz diye sırf babası öyle diye gidiyor Madem öyle git onlarla beni niye götürüyorsun olmaz diyor sen de geleceksin ama benim gitmeyi isteğim yok oğlum da babasıyla gidecek O da diyor ki anne sen diyor gelmek istemiyorsan gelme Ben babamla giderim dedi ve düğünleri gittiğimde eşim beni tek bırakıyor hemen akrabalarını görüyor dışarı çıkıyorlar sigara içiyorlar Ben masada mal gibi bekliyorum kendini kaybediyor yine sinirlenmemek için Gitmek de istemiyorum Bir yandan

3 Cevaplar

0 oy
(557 puan) tarafından
Git bence kimseyi takma bi halay çekersin gözün gönlün açılır . 
-Reklam-
0 oy
(2,312 puan) tarafından

Belki geç gelmelerinin sebebi vardır mesafeli olduktan sonra sıkıntı olmaz :) benim eşimde hiç bir düğünde yanımda olmaz fıtı fıtı gezer bende ayrı gezerim :D

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Herkes sevdiği insanların yanına koşarak gider. Düğünde de yapışık olacak halimiz yok ki. Düğünlerde insanlar buluşurlar hasret giderirler. Yani senin yanında durmaması normal. Ayrıca geç geldiler diye tavır takınmak ayrıca yanlış. İnsanlar değer verip gelmiş mi gelmiş. Bi de bunun geçi erkeni mi var? Kocana hayatı fazlasıyla zorlaştırıyorsun bence. Yazık etme ailene
(78 puan) tarafından
Evet haklısınız ama eşimi bir yengesi var bizi görünce dayanamıyor bir iftira başlatıyor ediyor en basiti eşimin halasının kızının çocuğunun nişanı oldu 3 ay önce falan kavga çıktı orada eşim alakası yok Orada bile değil kalkmış orada da millete demiş ki eşim için o vurdu o yaptı böyle bir dedikodu çıkartmış ondan dolayı korkuyorum bunların içine girmeye açıkçası

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 231 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Birsel.. (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 183 göst.