+1 oy
596 göst.
Moda kategorisinde (433 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

kızlar nişan kombinim nasıl sizce. Gorumcemin nişanı eteğimi diktirdim foto yüklenince kalitesi düşüyor neden ya:(

14 Cevaplar

+1 oy
(1,670 puan) tarafından

Kusura bakmayın ama nişana değilde cenazeye gidiyormuş gibi duruyor aşırı derecede siyah ve çanta ayakkabı uymuyor şalınla uydursaydın keşke 

(1,670 puan) tarafından
Güzel hatunsun ama MAŞALLAH
(433 puan) tarafından
İşte bende çanta ayakkabı şal eşarp uyumunu sevmiyorum çok demode duruyor öyle ta. Önemli olan renkleri bir birine uydurup modayı yakalamaktır. Bilmiyorum ben öyle düşünüyorum sevmiyorum gerçekten çok gundice geliyor bana:))
(1,670 puan) tarafından
Doğrudur cnm zevkler ve renkler tartışılmaz asla bana kalsa ben elbise bile giymem pantolon tişört ceket spor ayakkabı oh mis

Ben spor seviyorum etek elbise tarzı giymiyorum
(433 puan) tarafından
Rabb'im eşime çocuğuma bağışlasın beni masaallah ☺️☺️☺️;))))))))
(433 puan) tarafından
Kız bende sevmem dolabım etek dolu bı hevesle alıyorum kalem etek ama giymiyurum. Etek elbisede asla rahat etmem. Ama gelin olunca insan biraz daha ağır olsun gelinim burdayım demek ister. Günlük olrak asla elbise etek giymem asla. Bayramda düğünde o da şık bana yakışacak bişe olursa kolay kolay beğenmem
-Reklam-
0 oy
(627 puan) tarafından

Çok güzel olmussun maşallah maşallah <3

(433 puan) tarafından
Teşekkür ederim aşkım
0 oy
(2,748 puan) tarafından
Kombinin güzel sende guzelsin de niye dövecek gibi poz verdin bacım:)
(433 puan) tarafından
Yaaa öyle mi görünüyor hiç farkında değilim ☺️
(2,748 puan) tarafından
Çok ciddi bakmışsın:)
(433 puan) tarafından
Yaa bencede:)))))
0 oy
(48,695 puan) tarafından
ayakkabi olmamis gerisi güzel canim
(433 puan) tarafından
Hangi renk olabilirdi. Ben çanta eşarp ayakkabı aynı renkte kombinlarini demode buluyorum oldum olası sevmiyorum. Hangi renk olabilirdi
(48,695 puan) tarafından
krem olabilirdi
(433 puan) tarafından
Yok ya basit durur krem. Siyah krem  uyumu değilde. Beyaz siyah uyumu daha iyi olurdu..
0 oy
(920 puan) tarafından

Ayakkabı hariç tam olmuşsun :) 

(433 puan) tarafından
Sevmiyorum ben ayakkabı çanta kombinini çok kötü duruyor bir ben mi sevmiyorum ya. Açık renk elbise olmuş olsa elbise ile aynı olabilir ama koyu renkler de uyumlu zıt renkler daha genç duruyor. Ayakkabı zaten saks süet
(920 puan) tarafından
Ayakkabı çanta uyumu da olmayabilir hafif leopar altı pembe veya kırmızı da olur veya pembeye yakın böyle bej falan mavi çok kötü görünüyor
(433 puan) tarafından
Aşkım siyah rengine hangi renkleri uyduruyrosun bence zevk meselesi. Saygı duyuyorum görüşün için çok ama çok teşekkür ederim. Bu dediğin renklere çok renk kombin sözlerimde uzar gider. Genel olarak begenmen iyi ayakkabı olmasada olur öpüyorum güzel yorumun için ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(920 puan) tarafından
Ben moda tasarımı okuduğum için bazı şeylerde göz aşınalığım var canım o yüzden :) rica ederim ❤️
(433 puan) tarafından
Yaa çok güzel bir bölüm. Bende okumak isterdim. Çevrem kombinleri mi ilginç güzel ve şık bulur normalde. Herkes bana danışır zevkli bir yönüm var. Ama dediğim gibi zevk meselesi bu moda bence kendin olmaktır kişiliğini kendi istediğini yansıtmaktadır. Böyle düşünüyorum ben tabi işin ehli sensin saygı duyuyorum aşkım ❤️
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Çok asil olmuşsun  bacim maşallah ☺
(433 puan) tarafından
Teşekkür ederim aşkım ❤️ güzel bakan güzel görür ☺️
0 oy
(15,717 puan) tarafından
Ayakkabı çanta renginde olacaktı yada aynı renk olmasa bile ton olarak farklı olsaydı dah aguzel olurdu 
(433 puan) tarafından
Bu dediğiniz ikili uyumları sevmem hoşlanmam yinede teşekkür ederim görüşünüz için ❤️
0 oy
(1,191 puan) tarafından

Aşiretmisin kız:D

(433 puan) tarafından
Yok kız o nerden çıktı ☺️
(1,191 puan) tarafından
Bakışların kürt  bakışı☺️
(1,191 puan) tarafından
Kürtler böyle sert bakışlı oluyor genelde
(433 puan) tarafından
Yok Kürt değilim maalesef gözlerim renkli yeşil kaslarım açık ton kaşlarımı biraz boyadım ☺️
(433 puan) tarafından
Makyajın etkisi de var tabi
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Çok güzel olmussun canım maşallah♥️
(433 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim aşkım ❤️☺️
0 oy
(119,343 puan) tarafından
neden simsiyah giyindin
(433 puan) tarafından
Çünkü siyah rengini çok severim. Düğünde zaten renkli giyicegim için siyahi uygun gördüm. Birde kombini rahat renk yakışan renk ondan olsa gerek☺️
0 oy
(7,687 puan) tarafından

Cantada ayakkabida cok uyumsuz birde cok siyah <3

(433 puan) tarafından
Teşekkür ederim aşkım ❤️☺️
0 oy
(2,915 puan) tarafından
Madem sileceksin niye atıyorsun yahu
(433 puan) tarafından
Fikir almak istedim aldım ve geri sildim. Googlede kayıtlı mi kalsaydı canım
0 oy
(10 puan) tarafından
Yaaa giremwdim 
(433 puan) tarafından
Bir kaç fikir almak istedim sadcee aşkım geç kaldın. Fazla tutamazdim. Erkek olabilir
(10 puan) tarafından
Haklısın canm vallahi güven olmuyor
(433 puan) tarafından
Evet işte

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 533 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 441 göst.
22 Mart 2023 Moda kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 186 göst.
15 Haziran 2022 Moda kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 799 göst.
25 Mart 2021 Moda kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu

380,175 soru

11,381,119 cevap

34,874 kullanıcı

...