0 oy
2,600 göst.
Diğer kategorisinde (751 puan) tarafından

18 Cevaplar

+2 oy
(145 puan) tarafından

İzin almak insan haklarına aykırı resmen:)  benim bildiğim nezaketen danışılır, planı var mı öğrenilir. Yeterlidir . Tasma değil o alyans haddi aşmamak lazım:)

-Reklam-
0 oy
tarafından

Berbere işe izinsiz gidebilir onun dışında hayati tehlike :) hiç denemedi gerçi yaşamadık bir kere buluşmaya gitti arkadaşlarıyla izin verdim yalvar yakar yol boyu için rahat etmedi suratın asık dedin git diye arayıp durdu bende tmm yeter bu kadar ızdırap diyip rahat bıraktım :D gidemez gitmemeli teşebbüs edemezdi :D

(751 puan) tarafından
Vur dedik öldürdün bacım sende ;))
(48 puan) tarafından
Heytbe hahahahha dizginleri ele almak bu sanirim afferim vAllah
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Bizde böyleyiz ama hic sıkmam eşimi oda beni aynı şekil bu aksam mac vardı mesela gidiyimmi izlemeye dedi sordu gitme desem gitmezdi eminim ama git dedim  zaten işten eve evden işe her gün yazık adamada :) benim fikrimi almadan hicbiyere gitmez ama bu bi gercek :) 

(751 puan) tarafından
Galiba alıştım artık Hele ki kavgalıyken hayatta sormaz sabah 5 e kadar gelemediği zamanları bilirim arayıpta nerdesin demem
tarafından
Merak etmez misin. Gece 5e kdr bn sokakları talan ederdim
(751 puan) tarafından
Arkadaşlarıyla okeyde neyini merak etçemm ayrıca o beni düşünmüyorsa bu evde yanlız bu saate kadar napar diye Bi erkek olarak ben mi düşüneyim
(3,798 puan) tarafından
Yani o yönden haklısın ama biraz üstüne düssen belki geç gelmeleri azalır bisey demiyo musun hic
(751 puan) tarafından
Ben 5 yıldır mücadele ediyorum canım bıraktım o yüzden artık
0 oy
(8,242 puan) tarafından

İzin almak degıl ama haber verır gonlum olmazsa gitmez.Ya da ardına mutlaka gönlümü hoş tutar.benımle de ılgılenır. 

(751 puan) tarafından
Ne güzel işte maşallah helal olsun ;)
(8,242 puan) tarafından
Sagolasın canım bu kıvama gelene kadar 5 yıl gectı :) insan bazen hemen akıllanamıyor :))
(751 puan) tarafından
Bizimde 5 yıl oldu ama tık yok ;)
(8,242 puan) tarafından
Ya ben arkadaslarından cok kıskanırdım msj atmadıgı saatlerı sayardım hemen kendı degerımı dusunurdum gözünde.Cok buyuk kavgalarımız olurdu bu yüzden salmazdım salsamda gelınce burnundan getırırdım.sonra fark ettım kı onunda ıhtıyacı var arksdssları kotu cocuklar degıl.Bıraktım kendı halıne eve nasıl mutlu gelırdı gözüme bakardı bişey isteyimde yapsın.Onun mutlu olması benıde mutlu edınce haydı git dedim :) öyle işte canım bu hayatı bırlıkte yasıcaz madem güzel yaşayalım. :)
0 oy
(249 puan) tarafından

Varsa da sana bana denk gelmez :))))

(249 puan) tarafından
Lafın gelişi yoksa evliyiz zaten
(751 puan) tarafından
Aynı benim gibi desene ;)
(249 puan) tarafından
O kadarda kılıbık olmasınlar canım ya :)
(751 puan) tarafından
Vala öle deme olsun lar ya gerekiyor gerçekten
(249 puan) tarafından
Benim eşimin sosyal hayatı yok canım o yüzden sıkıntı olmuyo ama kadın baştan sıkı tutmuş :)
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Kadin hizpandut  gibi  baksana  nasıl gitsin  adam =DD valla gitcek olan her türlü  gider heryere adam.belki  evini  seviyor benimki  binde bir gider oda burnundan  getiririm  zaten =D napayım  ala ala =D 

(751 puan) tarafından
Evet o kadından korkulur haklısın ;))
0 oy
tarafından

Benim ki böyle herkesin içinde demeyebilir ama her yere izin alir da gider

(751 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel ;)
0 oy
(103 puan) tarafından

Benimki de bir tek işe izinsiz gdyr:))

(751 puan) tarafından
Maşallah cnaın kıymetini bilin o zaman ;)
(103 puan) tarafından
Çok şükür canm bölüm:)
(103 puan) tarafından
Biliyorum:))
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Izin meselesi değil ama eşim muhakkak söyler aşkım ben surdayım buraya gidicem surda su isim var diye.kesin haber verir vermezse öldürürüm:D çünkü merak ermenek acısından aslında iyi bisey düşünsene adam işten çıkıyor berbere uğruyor gelmeden demiyor aklım kalır nerde bu bisey mi oldu diye. Oyuzden ben ona o bana her zaman haber veririz ki başımıza bisey gelirse yanlış yerde aramayalım:)

0 oy
tarafından

habersiz gitmez canim nereye kimle bulustugundan hep haberim olur...

0 oy
(20 puan) tarafından

Çok şükür Rabbime benim eşim hiç bir yere gitmez arkadaşları çağırır zaten %95 evli ama eşim bana hiç sormaz bile gitmez çünkü istemeyeceğimi bilir evden işe işten eve :) Rabbim bozmasın hep böyle devam etsin inşAllah :))

0 oy
(929 puan) tarafından

Böyle bi kocam olsunda istemezdim ya çok abartılı bu ne :D eşim benden hayatta izin almaz haber verir bende sesimi çıkarmam sonuçta gittiği yer belli kimlerle gittiği belli . Benimde gönlümü yapar o gün yada ertesi gün mutlaka 

0 oy
(673 puan) tarafından

Benim eşimin bensiz faaliyetleri yoktur çok şükür genelde hep beraber gideriz kahvesi falan yoktur zaten ya maça gider arkadaşlarıyla yada playstationa arkadaşlarının eşleriylede tanışıyoruz hep aile dostu  Allaha çok şükür inşallah hep boyle olur :)) 

0 oy
(645 puan) tarafından

Biz bi yere giderken haberleşiriz izin alma olayı yoktur 

0 oy
(107 puan) tarafından

Benden izin alma konusu soyledir aslinda gittigi yerlere ben den habersiz gitmez istemedigim yere ise cok mecbursa gitmeye ve bende istemiyorsam genelde kavgali gider yada mecbur degilse gitmez zorlar gitmek icin ama inatciyim biraz gondermem

0 oy
(638 puan) tarafından

Valla izin farklı bi olay da eşim de fikrimi almadan hiç gitmemiştir. Gitmek istiyorum der gitsem olur mu der gidiyim mi aşkım der eğer çok sıklaştıysa çıkmaları :)sevgiliyken de böyleydi evlendik yine böyle. Romantik saygılı adamdır. Allah razı olsun <3

0 oy
tarafından
Sadce ise izinsiz gider :) bana sormadan bir yere gitmez :) 
0 oy
(553 puan) tarafından
Canim bebeğin nasıl oldu?

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 2,922 göst.
0 oy
7 cevap 738 göst.
14 Şubat 2019 Aile kategorisinde Büş0419 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,355 göst.
28 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,119 göst.
18 Şubat 2019 Aile kategorisinde Hande'nin Annesi ❤ (295 puan) tarafından soruldu

377,755 soru

11,306,396 cevap

34,734 kullanıcı

...