+1 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (483 puan) tarafından
4 yasindaki kizim cok fazla cizgi film izliyordu 1 haftadir hicbirsekilde izletmiyoruz babasi ve ben oyunlar oynuyoruz ama bizde tum gunumuzu ona ayiramayiz ki... biz oynamayi birakinca o da birakiyor sıkılıyorum diye bunaltiyor bizi 1-2 arkadasi var onlarada surekli küsüyor onlarda haliyle oynamak istemiyor küsünce... evimiz müstakil kizim yaz geldi toprakla camurla oyna banyo yaptiririm diyorum az oynuyor iceri girmek istiyo elimizden gelen herseyi yapiyoruz ama fazlasiyla bunaltiyor ne yapacagimizi bilemedik babasida surekli evde ve gercekten ilgileniyoruz ama duzelmiyor ne yapmam lazim

4 Cevaplar

+1 oy
(56 puan) tarafından
Kreş, subyan kursu, anaokulu gibi yerlere verebilirsiniz bence iyi olur. Orada arkadaşları da olur
(483 puan) tarafından
Gondermeyi dusundum ama herkese küsüyor bu yuzden dışlanır diye korkuyorum
(56 puan) tarafından
Benim kızım 3 yaşında ben seneye vericem. Devamlı parka götürüyorum. Çok Sıkılıyor iyi olur bence
-Reklam-
+1 oy
(3,426 puan) tarafından
Benzer şeyler yaşıyorum. Tek başına oynamıyor. Sıkıldım deyip duruyor. Oynuyoruz ama nereye kadar. Küçük bebeğim var bir de. Kreşe hevesi olsa bir dk durmam ama asla meyilli değil kreşe. 

Azıcık da hevesi varsa gönderin. Hem kuralları hem oyun kurmayı vs hızlıca öğrenir. 
(483 puan) tarafından
Gitmek istiyor beni okula gonderin diyor ama herkesle cok cabuk küstüğü için zorbalanmasindan korkuyorum
(3,426 puan) tarafından
O huyu da değişir emin olun. Gönderin. Eminim güzel değişimler olacaktır. Keşke benimki de istese.
+1 oy
(1,068 puan) tarafından
Surekli ekrana maruz kaldigi icn hep benci olmus canm yani arkadslik kuramior belli oyuzden oyun gruplarina yada kres gibi kaynasabilcegi yerlere gondermelisin kusior dislanir die korkarsan ilerde hic bir seklde iletisim kuramaz kjmseyle yani bu huyu ilk okula basladgndada devam eder daha cok yalnz kalir yani bol bol parka goturebilrsnz acm oyun parklarina yani sosyallesebilcegi yerlere goturmnzde fayda var yoksa buyudgndede ayni olur deismez ve siz daha cok sorun yasarsnz birde piskolkg falan goturebilrsnz yarari olabilcegni dusujuorm
(483 puan) tarafından
Dislanmasindan korkuyorum ama dediginiz gibi kreşe gondermeyi birdaha dusuneyim ben
(1,068 puan) tarafından
Bakin bu anlattklrinzin cok fazlasini ben kizimda yasadm gerckten kotu bindurum anasinifna gitti cok zorlandik gitmek istemedi agladi etti neler cektim ama pes etmedim senin iyilign icn bunlar dedim sonuc 9yasinda okulu hala sevmior evet ama arkadslariyla iletisimi inanilmaz gelisti ve suan bir suru kankasi var kuzumun yani krese godnersenzdw aglar ederse pes etmemnz gerekior pes edersnz hoc bir sonuc alamazsnz
0 oy
(706 puan) tarafından
Kres en mantiklisi sizde biraz rahat edersiniz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 287 göst.
25 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,543 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 100 göst.
20 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,543 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 279 göst.
0 oy
5 cevap 259 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yarin (33 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...