0 oy
339 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (933 puan) tarafından
Kızlar 25 gün oldu doğum yapaşı az önce büyük kahverengi akıntı görinümlü ama sert baya büyük içinde kan olan parça geldi ve karnımda ağrıyo bu neyin nesidir çok korktum ya 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim bebek icerde bi ortam hazirliyo kendine. Haliyle rahim duvarin kalinlasiyo büyüyo vs... Ve dogumdan snra vücudun bunlari atmasi lazim. Endişelenme hemen yinede icinde kalirsa bi kadon doguma danis
(933 puan) tarafından
Çok korltum ya benim doğumumda sıkıntılı geçti çok dikişim var hala da iyileşmedi çok endişelendim
-Reklam-
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Pihti o canim merak etme ben 3 tane buyuk buyuk pihti dusurdum
(933 puan) tarafından
Pıhtı değil bildiğimiz kopmayan et gibi baya büyüktü resmini çekmiştim burda kaldırmışlar tarifte edemiyotum tam
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Parçayı gördüm az önce bi doktora görün derim ben ama yinede sen bilirsin ağrın da varmış üstelik. 
(933 puan) tarafından
Canım dün göründüm ama birşey yoktu bugğn geldi . Bilmiyorum ki devam ederse giderim
(1,639 puan) tarafından
Sıkıntı yoktur o zaman inşallah
0 oy
(71 puan) tarafından
Randevu alıp doktora gözük istersen. 

Ben hiç evlenmeden felan önce adet olduğumda parça parça et gibi bişeyler gelirdi ama sn doğum yapmışsın kan pıhtısı sanırım onlar ama gene de ne olur ne olmaz Bi doktora gözükmekte fayda var. 
0 oy
(413 puan) tarafından
Ayni seyi bende yaşamıştım iki avcum büyüklüğünde balon gibi mosmor bisey cikti icimden , onu cekince ici patladi kan akti icinden ama dışının et parcasi kalmisti icimde ertesi gun doktora gittim muayene etti hic bisey kalmamis dedi ama ben bikac gun sonra yine ayni sekilde o et parcasini düşürmüştüm kocaman biseydi korkma bence bisey olmadi normal dedi doktor bana bu tarz seyler.
0 oy
tarafından
Içın temizleniyordur canım doğumdan sonra olur genelde ama bir doktora da git istersen muayene ol ne olur ne olmaz 
0 oy
(99 puan) tarafından
Guzel bisey cnm için temizlenir
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bende de olmuştu fındık büyüklüğünde et gibi amü siyah renkte gibiydi, rahim  temizlenip toparlünıyor küçülüyor şuan.
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Içinde pırtı birikmiştir doktoruna muhakkak yaz ama sor canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 413 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 234 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirza (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 286 göst.
20 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Bustagram (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
1 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu

381,559 soru

11,423,096 cevap

34,981 kullanıcı

...