0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (211 puan) tarafından
Gözü kapalı ama dönmeye çalışıyor dönüyor ve yüzü kalıyor yastıkta, sürekli bunu yapıyor uykuya dalamıyor hiç geçmeyecek gibi geliyor

15 Cevaplar

0 oy
(10,074 puan) tarafından
Ne kqdqrlikki yastikta yatiyo
(211 puan) tarafından
6 aylık
(10,074 puan) tarafından
Yastikla yatirma canim duz yerde yatsinki donerken bi sikinti olmasin
(211 puan) tarafından
Evet gece öyle yaptım
-Reklam-
0 oy
(9,648 puan) tarafından

Bizimde olmuştu 5 ay civarı ne dönme aşkıymış arkadaş döne döne bi hal olmuştu :)  Geçiyor sonra aönmeye alışınca sen rahat bırak onu ben gibi elleme habire :d ben habire düzeltiyordum rahat edemediği için 

(211 puan) tarafından
Ben de düzeltiyorum ennn az yüz kere dönüyor dalamıyor uykuya
0 oy
(48,731 puan) tarafından
kac aylik dikkat et nefessiz kalmasın sık sık kontrol et yastik altina falan düşmesin kafasi
(211 puan) tarafından
O yüzden sıkıntı yaşıyorum şuan
0 oy
(645 puan) tarafından
Tabiki geçecek ama sık kontrol gerekli kolunu altından kurtardiginda kolaylar biraz fakat yastık için daha erken 
0 oy
(441 puan) tarafından
Benim oğlum 4 ay olmadan dönmeye başlamıştı ay tam bir kabus gibiydi. Dönerdi ağlardı cevirirdim tekrar döner tekrar ağlardı gece boyunca. Çocuğun etrafında battaniye yastık vs bişey koyma canım. Çok tehlikeli. Döner onlara dolanır uyku semesi sesi çıkmaz uykulu sen duymazsin Allah korusun. Olabildiğince yattığı yere bişey koyma. 2 hafta gibi bir süre de geçmişti diye hatırlıyorum. Dönünce ağlamıyorsa  düzeltmek gerekmiyormus aslında. Yüzü koyunda yatabilir yeterli nefesini engelleyen bir durum olmasın. Aglasi durduğunda. Beride yüzustu yatıyor oğlum popo da havalarda:))
(211 puan) tarafından
Çok sağolun ellemedim yastık koymadım dediğiniz gibi yüz üstü uyumak istiyormuş o şekilde uyudu
0 oy
(602 puan) tarafından
Hem döndüğü için hem de ayı itibariyle yastık şu an onun içintehlikeli canım. Dönmese bile daha kemikleri onun pamuk gibi yastıkta omurilik ve boyun şekil bozukluğuna yol açabilir. Diğer konuda evet ilk dönerken kendilerini yiyorlar :) ben dönme aşamalarında bir süre ortamızda yatırmıştım. Hem ben sürekli beşiği doğrularım hem de uykusunu bilmeyenin diye. Yan yatır biraz sırtını sıvazla. Oku. Baya sakinleşiyorlar. Ben iki bebişte de bu dönemleri böyle atlattım.
0 oy
(1,324 puan) tarafından
28 aylık hala yastiksiz yatıyor 
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bacaklarını açıkta bırakarak sadece üst bedenini kundakla 1 yaşına kadar öyle uyuttum ben 
0 oy
(1,938 puan) tarafından
Ay bizi anlatmışsın resmen bu hafta coştu bizimki de
0 oy
(329 puan) tarafından
2 haftada geçiyor canım dönmeyi keşfetti şuan alışsın geçer 
0 oy
tarafından
Yastıkta yatırma canm yanlarına köy dönemesin
0 oy
(1,067 puan) tarafından
Benm oglumda yapiordu gozler kapali ama guluor yatakta bi dönuo bi duruo gece uyanio esimle guluorduk nornal canm bebeklrr yeni ogrendgu seyleri gecede tekrarlamayj severlermis hatta kimisi hic uyumazmis benm oglum emeklemeye baslayincada yapmisti uyuo ama emekleme pozisyonunu alip dururdu ole duzelior bi zaman sonra 
0 oy
(13,272 puan) tarafından
Dönmeyi yeni öğrenecek kadar küçük bebeğin yastıksız yatması gerekiyor. Yastığın hiç faydası yok 
0 oy
(165 puan) tarafından

:D:D:D al benden okadar benim ki de öyle ama öyle guzelki gece yarısı bile olsa bakıp bakıp gülüyom duzeltiyom bende burda beklim henüz çözüm bulamadim 

0 oy
(2,693 puan) tarafından
Yatağında hicbirsey birakma mumkunse dümdüz olsun bizimkilerde öyle deli dana gibi yatıyor şuan :x 8 ay bir haftaliklar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 119 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Evlibyn (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 65 göst.
0 oy
11 cevap 77 göst.
31 Aralık 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu