0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (21 puan) tarafından
Allah rızası için dua edin eşim yoğun bakımda anjiyo olacak Allah'ım düşmanımı bile hastalıkla sınamasın  inşallah  

6 Cevaplar

0 oy
(2,556 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım geçmiş olsun 
(21 puan) tarafından
Allah'ım razı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(228 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun canım zordur bilirim :( eşim anjiyo olmadı ama safra kesesinden amaliyat olmuştu kızımda olduğu için hastaneye gidemedim evde içim içimi yemişti gram uyku uyumamıştım sabaha kadar ağlamıştım Rabbim kimsenin başına vermesin böyle bir hissi :( Allah sağlık sıhhat versin inşallah 
(21 puan) tarafından
Benimde 2 yaşında oğlum var götürdüm hastaneye babası görsün diye babasını görünce durmayan çocuk arkasını döndü korktu sanırım Allah'ım kimseyi hastalıkla sınamasın hiç bu kadar zor olacağınız bilmezdim eşimin telefonu cüzdanı bende o kadar ağır geliyo ki anlatamam Allah'ım razı olsun inşallah
0 oy
(5,411 puan) tarafından
Allah şifa versin canım korkma babamda oldu şükür iyi. Bir gün sonra taburcu ediyorlar zaten
0 oy
(6,136 puan) tarafından
geçen de kayinbabam oldu, aynı gün çıktı. duruma göre belki 1 gün yatırabiliyorlarmış. anjiyo önlem almak amaçlı yapılır. hiç üzülme. inşallah bir tıkanıklık çıkmaz da okur da çıkarsa önlem almanız için harika fırsat 
0 oy
tarafından
Amin inşAllah babam a da yaptılar çıkınca bir sıkıntı yaşamamıştı neyi canm Allah ım Şafi ismiyle şifa versin
0 oy
(232 puan) tarafından
Benim eşimde annemde oldu korkulacak bişey yok canım öyle uzun süren bir işlem değil gecmiş olsun çok şükür ki Rabbim hastalık vermişse şifasını da vermiş ❤geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 152 göst.
19 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 817 göst.
26 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Ravzaaa (588 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 530 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miraeymen (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 204 göst.
3 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,444 soru

11,419,820 cevap

34,975 kullanıcı

...