0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Hanımlar iki sorum olacak

1.Ben bağcılardan çam sakuraya nasıl gidebilirim? 

2. anne kart kullanan var mı iki vesaitlik yol da anne kart kullanılıo mu? Yani metroya bindim indim tekrar başka metroya bindim mesela yine ücretsiz basıyor mu? Ben anne kart aldım ama hiç kullanmadım daha nasıl kullanılıyo bilmiyorum

6 Cevaplar

0 oy
(2,030 puan) tarafından
Bağcilardan nasil gidilir bilmiyorum canim googleden bakabilirsin belki otobus felan vardır

Anne kart evet kullanabilirsin bedava canim ücretsiz basıyor sen metrodan inip metrobüse binsende yine bedava :))
-Reklam-
0 oy
(706 puan) tarafından
Anne kart sadece istanbulda mi gecerli 
(997 puan) tarafından
Eve çünkü bizim bir imamoğlumuz yok :S
(8 puan) tarafından
Yani başka şehirler de var mı bilmiyorum ama ben istanbuldayım
0 oy
(483 puan) tarafından
Nerde oturuyosunuz
(8 puan) tarafından
İstanbul canım
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bağcılar meydan metro kayaşehir metro hattıyla gidebilrisn
(1,251 puan) tarafından
Metro kent durağında ineceksin yada yenibosna Şirinevler'de olur 98h 78b hattı geçiyor bağcılardan şirinevlere git metro yada metrobüsle duraktan dediğim otobüslere binersen ordan geçiyor
(8 puan) tarafından
Buldum canım bağcılar kirazlı durağı varmış çam sakuraya giden metro da bağcılar meydandan kirazlıya geçip ordan tekrar metroya binicem
(1,251 puan) tarafından
Evet canım aynen öyle yorucu ama daha kolay
(8 puan) tarafından
Evet daha kolay gidişi trafik derdim olmaz hem daha hızlı giderim metro olması bnm için çok iyi oldu valla
0 oy
(1,273 puan) tarafından
Ücretsiz tabiki canım istediğin kadar aktar in bin tamamen ücretsiz 

Bağcılardan nasıl.gidilir bilmiyorum ama çam sakuraya metro var metroda güvenliğe falan sorarak gidebilirsiniz 
tarafından
5 hak var gibi bişey duymuştum ben
(8 puan) tarafından
Bapcılar meydan metrosundan kirazlıya geçip kirazlı metrosuna binip çam sakuraya gidilşyormuş öyle yapacağım bende
0 oy
(765 puan) tarafından
Anne kart nimet gibi bişey CNm bedava :)
(8 puan) tarafından
Bende daha yeni aldım bir kaç gün oldu hastaneye gidicem de metrodan inip tekrar başka bir metroya binicem aktarma yapcam yani basıyor mu diye merak ettim. Bir de mesela iki kere aynı an da basıyo mu? Ben yanımda biriyle gidicem onun yerine de basmak istiyorum basılıyo mu?
(765 puan) tarafından
Yok o zaman usulsüz olur para cezası var ...
(8 puan) tarafından
Hmm tamam bunu da öğrenmiş oldum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 189 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraa_0747 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 202 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 298 göst.
12 Mayıs 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...