+1 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (286 puan) tarafından

Artık taniniyorum diye düşünüyorum btn poslarm eşimle ilgili olduğu için tek sorunum o çünkü 

Çok soğudum kızlar eşimden eskiden eve gelsin diye ağlayan zirlayan kaşını kirpigine kadar aşık olan bn şimdi hicbirsey hissetmiyorm artık kendimi bile tanımıyorum çok değişiyorm ne istediğim gibi bir eş ne istediğim gibi bir kadın nede istediğim gibi bir anne olabiliyorum ben mi çok abartiyorum bilmiyorum düzeltmeye çalışıyorum ama olmuyor icimde hep bir yorgunluk hissi uyumak istiyorum günlerce uyumak kimseyi gormemek konuşmamak istiyorum ağlamak istiyorum ca

image

nım çıkana kadar ağlamak neden böyleyim ne yapsam geçer nereye gitsem düzelir 

11 Cevaplar

0 oy
(2,693 puan) tarafından

Yaşadigin soruna göre değişir.

Aldatiliyorsan üzülmemek için duygusuz olman gerekir.

Küfür şiddet hakaret bunlar var ise de duygusuz olman lazım kafaya takmamak için.

Yani diğer detaylar ise kendine odaklan kendine iyi davran mutlu olacağın şeyler yap.
İnancliysan Rabbine yönel bolbol dua et kuran oku

Dünya daraltinca ahiret hatırlanırsa iyi gelir insana..
Ölümü hatırla bu dünyada herşeyin bir nefesle biteceğini sadece elimizde amellerimiz kalacağını..

Postlarini bilmiyorum genel bı yorum sadece 
(286 puan) tarafından
Peki canim tavsiyen için teşekkür ederim
(602 puan) tarafından
Cümlelerin o kadar güzel ki...
(295 puan) tarafından
Duygusuz olmak herşeyi affetmek anlamına gelmiyor niye bu sorunları bu kadar basitlestirdinizki .
(2,693 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Basitleştirmedim bunlarla baş etmek duygularınla ölmek gibi birşey herkes kaniksayamaz aksine önemini vurguladım duyguların.
 hicbiryerde hem aldatilip hem mutlu olan
gordunmu? Kendini kandırsin bı bir zaman sora o bile zor gelir veya duygusuzlasirsin ki hiç uzulmeyesin hem ayrılmamak hem aldatılmak sürekli tabiki anca böyle olur.
Söylemek istediklerim gayet net ve açık kucumsencek hicbirsey yazmadım .
-Reklam-
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Bence Sen namaza baslamalisin cok rahatliyacaksin
(286 puan) tarafından
Ben zaten namz kılıyorm ki
0 oy
(4 puan) tarafından
Bence şimdi müsaitsen güzel bir duş al sonra güzelce giyin saçlarını toparla parfümünü sık çocuklarınla ilgilen sonra güzel bir kahve yap balkonunuz varsa çık oraya kahveni orada iç temiz hava al ve eline de güzelce bir defter al 

Sen ne istiyorsun tabi ki sorumluluklarının bilincinde olarak?

Sana ne yada neler iyi gelecek ?

Hayatındaki gerçekleştirebilecegin hedeflerin neler?

Kendine ayırdığın zaman ve butcen nedir bunlara göre çevre edilebilecegin seni negatif düşüncelerden uzaklastirabilecek eğlendirecek ve gelistirebilecek,sorumluluklarını da aksatmayacak hobi kursları araştır ve not al.

Önce çocukların ve kendin için iyi olmak ve değişmek zorundasın net.

Sonra evliliğin için bir sayfa çevir,  ne zaman koptunuz,neler yanlış neler güzel ve güzeldi objektif bir şekilde kendini de eleştirerek herseyi kağıda yaz.

Ama bunlar yazdığın ile kalmasın hayata geçirmeye başla bugün yazdıklarından bir karar ver ve yarın ilk işin bunlarla ilgilenmek olsun.

Kendin çocukların ve evliliğinle ilgili doğru kararlar ve pişman olmamak için önce sen iyi olmalısın bir yerlere gidip kafa dinlemek değil ve şunu unutma senin çocukların ve sen herseyden değerlisiniz aldığın nefesin kıymetini bil dünyaya geldiğinde esin yoktu olmaması gerekiyorsa olmamalı ölüyü geri getiremiyoruz ama alışıyor ve hayata devam ediyoruz gibi ama eşin kalması gerekiyorsa kendini de eleştirerek çözümler bulmalısın bunlar içinde önce sen iyi olmalisin♡
(286 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için bana neyin iyi geleceğini biliyorum ama olmuyor işte
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Benim evliliğimde yürümedi ama ben sevmeden evlendim hep kendime soruyorum acaba sevdiğim biriyle evlenseydim daha mı başka olurdu diye ama böyle sevip evlenenleride görünce galiba sorun aşk ta değil diyorum .
(286 puan) tarafından
Noldu peki SONRA sorun nee sana göre
(7,627 puan) tarafından
Biz ayrıldık işte keşke sevdiğim biriyle evlenseydim derim hep içimde ukte kaldı ama bazen görüyoruz ki sadece sevgide yetmiyor galiba herşeyden biraz olmalı .
(286 puan) tarafından
Aynen öyle canım herseyden olmalı evlenirken öyle ince işleyip sık dokumaliyiz ki düzgün bir evliliğimiz olabilsn
0 oy
(9 puan) tarafından
Üstünüzde ya büyü ya. Nazar var Bakara süresini aç evin içine 
(286 puan) tarafından
Canim bizim eve de büyü nazar yapacak adama artık birşey diyemem ya
0 oy
(6,004 puan) tarafından
Tek bi soru sormak istiyorum. Eşinle çok küçük yaşta mı evlendin
(286 puan) tarafından
19 yaşında evlendim 5. Yıldır evliyim iki de. Kizm var. 4. Ve 2 yaşlarında.
(6,004 puan) tarafından
Küçük yaşta evlenenlerin ortak sorunu . O anki Ergen ruh hali ile karşındaki insanın kusurlarını göremiyorsun yada öyle bi kandırıyolar ki o çocuk aklıyla insan anlayamıyor neyin ne oldugunu. Aileden görmediği ilgiyi sevgiyi başkasında görünce bi iki çift güzel kelime duyunca hoop aşık oluyor tamam bu hayatımın aşkı diyor çünkü hayatında bi tek ondan sevgi görüyor gördüğünü sanıyor. Ama yaş aldıkça akıl başa gelince ben nasıl bi insanla evlenmişim ya diyor aslında beni hiç sevmemiş seven insan böyle mi yapar diyor gerçeklerle yüzleşiyor ve karşısındakinin sevilmeye değer bi insan olmadığını anlıyor ve sevgi orda bitiyor . Sonrada eşimden neden soğudum soruları başlıyor kafanın içinde.
Bu hikayeyi nerden biliyorsun diye sorma kendimden biliyorum ..
(286 puan) tarafından
Tamda aynisi yaşayan bilir ya aynen öyle olmuş hala. Mi oylr peki nasıl yapıyorsun ne yapıyorsun
(6,004 puan) tarafından
Valla bişey yapmıyorum çocuklarım büyüyüne kadar idare etmeye çalışıyorum sadece
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Al benden de o kadar... Ben severek evlenmedim görücü usulüyle evlendim evlendikten sonra severim sandım.. evlenmeden önce hayati severdim yaşamayı severdim insanları severdim en cok da insanlara guvenirdim şimdi duvardan farkım yok karsimdakini yumusatmaya çalışırken ben kendim duvar gibi hissiz suratsız birşey olmuşum. Böyle de hayatın hiç tadi yokmuş
(286 puan) tarafından
Bnde tam olarak oylr görücü usulü evlendim. Hiç istemedm hayatımda başka. Biri vardı. Sırf ona verememk için buna verdiler sevdiğimi alamadiysam. Aldığımı sevecem. Dedim baktım ki zaten. O beni. Sevmiyormis. Onunda bnden farkı yokmuş öyle saçma sapan. Bir evlilik işte ailelerin. İstediği bir mecburiyet
0 oy
(295 puan) tarafından
Bende öyleyim soğudum. Bunun için çok sebebim var eşimin beni umursamamasi ilgisiz davranması vs.. ama bitane çocuğum var boşanmak kolay değil çekip gidemiyorum.
(286 puan) tarafından
Aynen öyle bnde de iki cocuk olmuyor
0 oy
(24 puan) tarafından
Cnm her ne kadar bu durumu kafaya takarsan o kadar kötü olursun.. seninde dediğin gibi ne istediğin gibi bı eş nede istediğin gibi bı anne olursun esininn sana davranışı nasıl peki? Onun kötü davranisimj seni bu derece soğuttu ama sen daha yapıcı olmaya çalış namaz kılıyorum demişsin çok iyi hiç aksatmadan kıl çünkü namazı ara sıra olanın huzuru da ara sıra olur . Bu arada özellikle istihare namazı kıl biliyorsundur belki.cok çok önemli sen kılmaya başla istihare namazıni bak hayatın nasıl değişiyor.. mutluluğu eşinde değil de Allah yolunda ara bak eşin nasıl olur sana rabbim onu istediğin gibi yapar rabbim hepimizin yuvasına huzur mutluluk versin bu dediklerimi yap cnm güzel haberlerini bekliyorum..sakin kafaya takma vesvese yapma bol bol bakara suresi aç evde 
(286 puan) tarafından
O namazın ne olduğunu bilmiyorum öğretebilir misin acaba
(24 puan) tarafından
Cnm resmini atacaktım sana da atamdim olmadı internete yaz istihare namazı nasıl kılınır çıkar karşına iki rekatlik bı namza gece yarisi kılınıyor
0 oy
(492 puan) tarafından
Eşinden bu kadar soğuduysan eğer nedenini kendinde aramaktan önce eşinde ara sana nasıl davranıyor seni çok sıkıyormu hakaret ediyor mu sevgisini göstermiyor mu yoksa kaşına kirpiğine bile aşığım dediğin birinden soğumak çok zor ve bence sen hala eşini seviyor olabilirsin onun yanlış tutumu seni mutsuz ettiği için buda eve yansıyor çocuklarina da yeteri ilgi göstermiyorsun eşinle oturup sorunlarını çözmeye çalış düzelmiyor da bu mutsuz ortamda bulunmak kimseye yaramaz
(286 puan) tarafından
Eşim evliliğimizin başından beri ilgisiz biri çok sıkıyor yani artık sevmediğimi düşünüyorum çünkü diğer konularda da artık bir şey hissetmiyorum ve bu bunlar hiç olmamıştı daha önce daha çok şeyi ağzına eski postlarıma baksan görebilirsin
(492 puan) tarafından
Baktım evet çok sıkıyormuş park market gibi yerlere bile yollamıyor demişsin kimse esir değilki kapalı kalsın seni bu tür davranışları yıpratmış çünkü kadınlar erkekler gibi değildir sevilmek sayılmak ister bunuda hem ağzından hem gönlünden duymak ister Rabbim sana sabır eşinin kaLbine değdi sevgi versin inşallah
(286 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun ❤️
0 oy
(2,771 puan) tarafından
Önceki postlarina baktım şimdi kocan gerçekten ne biçim insan neyini sevdin sen bunun köle gibi kapıdan burnunu çıkarmadan hapis hayatı yaşadığın evde ne kadar mutlu olabilirsin
(286 puan) tarafından
Aşk işte insanın gözünü kör ediyor sevmek için elimden gelen her şeyi yaptım en sonunda anladım ki aslında o beni sevmiyormis

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,098 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 669 göst.
0 oy
4 cevap 582 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 379 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Berat2021 (570 puan) tarafından soruldu