0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (840 puan) tarafından
Selamün aleyküm kızlar. Şu son zamanlarda içimde sürekli bir sıkıntı var. Eşimle de hergun sayısız tartışıyoruz ayrılma noktasındayiz pamuk ipliğine bağlı yaşıyoruz. Evde sürekli dualarımı okurum sirkeli su ile temizlerim. Herkese güler yuzluyumdur düşmanım bile olsa. Ama konu eşim olunca kedi köpek gibiyiz. Küs kalıp yalnız bırakmak istiyorum bu kez de günler uzuyor değişen birşey olmuyor. Konusunca da sonuç aynı oluyor. Bu sefer sürekli dir dir eden kadın moduna giriyorum kendimden de nefret ediyorum. Var bu evde birşeyler farkındayım ama ne olduğunu çözemedim. En basiti evde yemek yapasim bile gelmiyor. Evimi benimseyemiyorum böyle olunca. Terapiste gitmiyor ne bilim gidelim bı dua okutalim nazar falan vardır diyorum ona da yanaşmıyor hep beni suçluyor. Köşeye sıkıştım kaldım. Belki bu isteğim saçma gelecek size ama var mı çevrenizde evdeki kötü enerjiyi bulan bilen biri. Her yolu denedim ama yok yani. 2 kızım var ayrılırsak ne gibi şeyler beni bekliyor bilmiyorum. Lütfen empati yaparak yazın linclemeyin. Lincinize değil desteğinize ihtiyacım var. 

4 Cevaplar

0 oy
(7,842 puan) tarafından

Rabbim yuvaniza huzur versin insallah nazarda olabilir belki :'(

(840 puan) tarafından
Amin canım inan bilmiyorum artk kafayı yemek üzereyim psikolojim bozuldu
-Reklam-
0 oy
(557 puan) tarafından
Sorunun evde olduğunu duaunmuyorum yani evini sevmiyorsan o ayrı ama  sorun evde değilse değiştirsem bile çözülmez tartışmaları izin sebebi ne sorunu çözmeye çalışın sozemeyeceginiz bir konu ise   tolere etmeye  birbirinizi oldugunuz gibi kabul etmeye calisin
(840 puan) tarafından
Ben her türlü şeye açığım ama adam ben buyum bu benim hayatım işine geliyorsa diyor sürekli. Her gün de alkol alan birisi. Hayatım günden güne mahvoluyor. Arada iki çocuk var ne edecem bilmiyorum
0 oy
(6,456 puan) tarafından
Neden tarismalar oluyor ki  belki eşin geçimsiz biridir 
(840 puan) tarafından
Her yolu denedim. Güzellikle konuştum kavga ettim kolum kırıldı. Hatta bir gün birlikte içtim ama öyle bir bardak. Gene de alkolden vazgeçmedi. Ailem araya girdi gene de bırakmadı. Hadi bırakamıyor diyelim mucadele de etmedi
(6,456 puan) tarafından
O zaman neden ayrılmak istemiyorsun ben onu anlamıyorum çocukların babasız kalmasın diyeyse eğer sarhoş bir babayı, sürekli geçimsiz bir babayı hiçbir evlat istemez.
(840 puan) tarafından
Hem küçükler hemde önümde ayaklarım yere sağlam basmıyor su an. İşe girip çocukları da okula gönderdiğim zamanlar gelince bosayacam. Önce can cikacak degisecegini sanmiuorum bu adamin
(6,456 puan) tarafından
Anladım canım Allah hidayet versin kocana. Sana da sabır versin.
(840 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz ne zaman bu noktaya geldiniz?
(840 puan) tarafından
10 yıllık evliyiz ama ara ara ayrı kaldık çok şeyler yaşadık. Dışarda iyiyiz evde ne oluyorsa oluyor. Eşim çok geçimsiz biri. Çok zor biri. Herşeye evet demez dese de mutlaka bı sorun çıkarır. Birşeyi anlatmam demem icin kırk takla atarım sanırım bundan da yoruldum

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 291 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (840 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 381 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde Snmbade (322 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 151 göst.
+1 oy
9 cevap 218 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ebram (851 puan) tarafından soruldu