0 oy
1,360 göst.
Diğer kategorisinde (348 puan) tarafından
Bugün bebeği doktora götürmüşler bebeği tartinca tartıda 2900 küsur yazıyor bu 3740 diyor. Doktorda gulerek evet evet 3740, 400 gram almış diyor :D Bir doktoru âlet etmedikleri kalmıştı yalanlarına. Madem öyle neden takip ediyorsun demeyin valla takip etmiyorum arada bakıyorum ne saçmalıklar var diye :) Bir de bebeğin kilosunu fazla söylemekte ki amaç ne ya :)

26 Cevaplar

+13 oy
(15,745 puan) tarafından
Tanımadığınız insanları burda anlatıp kötü yorumlar yapıyorsunuz. Ne kadar doğru bu yaptığınız? Sevip sevmemek ayrı ama burda resmen hakaret boyutuna geçiliyor. Günah bu yaptığınız hanımlar.  Fenomenleri bende de sevmem ama bu kadar ileri gidip hakaret de etmem ettirmeye de sebep olmam bunun da vebali vardır 
(4,997 puan) tarafından
Iyide bunlar herseyi açık ve alenen yapıyorlar. Insanlar iyi ya da kötü konuşsun diye. Reklamin iyisi kötüsü olmaz misali onlar için sosyal medyada gundemde olmak kafi.
(15,745 puan) tarafından
Burda hakaret eden var geri.zekali diyenler var bu ne kadar doğru
tarafından
Katılıyorum fato
(1,045 puan) tarafından
Bu arada hikayeyi izleyin çocuğu kaldırırken kilo görünüyor yani ağırlığı alıyor .  Post sahibi saçmalamış
-Reklam-
+3 oy
(10,431 puan) tarafından
İşiniz gücünüz mü yok sizin cidden... 
(123 puan) tarafından
Zenginin malı züğürdün böyle çenesini yorar
(997 puan) tarafından
Valla onlardan biride benim
(10,431 puan) tarafından
Yapmayın idil, lüzum yok onların sahte neşeleri ben niye bu kadar mutlu değilime döner bir yerde. Bir de izledikçe siz para kazanıyor bunlar
(997 puan) tarafından
Ben izlemiyorum onları yani öyle kimseyi tanımıyorum Dilan Polat olayında bakmıştım bir meraktan bana iyi pabuç gibi gelmediler aman dedim bitti
(198 puan) tarafından
Ben geçen gunkı posta yazacaktım kavga çıksın istemedim ne kadar boş işler ya anlamıyorum bır insan nasıl buraya teeeeek teeeeek o kadar fotoyu atar bıde dıyor hepsını sevıyorum seçemiyorum sız kımı seviyosunuz vs ayyyy ben sosyal medya kullanmıyorum ama bimi A101 ı takıp etmek ıcın sahte hesap açtım onları bıle zaman bulup takıp edemiyorum bazen :D ciddi işsizlik bu ya
+2 oy
(694 puan) tarafından
Resmen tiyatro çeviriyor insanımız çok saf inan var hala asla onun gibi hayatım olsun istemem herşey kamera önünde çocuklarına yazık valla bende takip etmiyorum antifenomen diye sayfa var tüm fenomenlerin gerçek yüzünü ortaya çıkarıyor takip edin derim
(880 puan) tarafından
Bende onu takip ediyorum zaten ordan görüyorum:))
(694 puan) tarafından
Kadının kaç binlik hesabını kapattılar ama hep açtığı yedeklere yetişiyom
(880 puan) tarafından
Birtane daha sayfa var ya oda fuul özlemin ifşalarini paylaşıyor kadın sesli storyde atıyor özlem hakkında ciddi söylemleri var ya
+1 oy
(293 puan) tarafından
Görgüsüz çünkü sanki tek doğuran sadece o gibi davranıyor 
+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Buradaki postlardan göre göre merak edip baktım. Ay ne itici, yapmacık biri. 
+1 oy
(3,097 puan) tarafından
Yuh artık iyice şaşırdı insanlar ya… 
+1 oy
(997 puan) tarafından
O kadın çok kötü biri gerçekten sosyal medya hayatınyaşıuot gerçekte asla iyi biri olduğunu düşünmüyorum . 
+1 oy
(20 puan) tarafından
Kilo filan görünmüyor acaba orda miydiniz siz biz mi körüz ???
(348 puan) tarafından
Dikkatli bakınca gözüküyor gayet canım
(3,425 puan) tarafından
Bu yorumu görünce girdim baktım 29 kısmı görünüyor
(997 puan) tarafından
Ama sanki bebeği kaldırırken o kiloya düşüyor gibi oluyor bir anne neden kilosu hakkında yaşan söyler anlamıyorum. :D sırf merakımdan girip baktım  dnsnnd
(3,425 puan) tarafından
İdiltoş sence o kadının doğru davranışı sözü varmı takip etmiyorum geçen instada karşıma çıktı kendimi ilk kez anne olmuş gibi hissediyorum demiş yazık o kızlarına vallahi Dr da sonradan söylüyor zaten bakışlarına dikkat et
(997 puan) tarafından
Aşkım valla ben rakip etmiyorum o kadını şu film Polat olayı üzerine karşıma çıkıyordu ve bütün hikayeleri aman yeter uff bu kadar iyi işte bilmem ne diye bitiyordu sonra dedim ki anladım sosyal medya oyuncusu
+1 oy
(3,425 puan) tarafından
E Dr da alet olmasın bunların ne olduğu belli gösteriş budalasılar Dr ne demeye kendini kullandırıyor hiçbirini talip etmiyorum 
+1 oy
(1,945 puan) tarafından
Bizim milletimiz sayesinde zengin hayatlar taşıyorlar yazık günah 
tarafından
Kesinlikle şuan bu post yüzünden en az 50 kişi izlenme yaptı böyle boş şeylerle onlar kazanıyor biz zamanımızı israf ediyoruz
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Ben baktım net 2900 bilmem kaç yazıyor yani ne var doğruyu söylese sütüm yetiyormys iyiki bırakmamışim ne demek buna bırak diyen mi oldu wlla çok sinir bozucu kadın ya **** 2900 de emiyor ama almıyor şeyi olck busefer de 
(739 puan) tarafından
Buna mama başla demişler heralde bi kaç hikaye öncesinde cevap vermiş yarın ki duruma göre falan demiş. İnsanları niye bu kadar hayatına müdahale ettirirsin ki demi
0 oy
(85 puan) tarafından
Çok samimiyetsiz bı kadin 
0 oy
(594 puan) tarafından
Hiç fark etmemiştim tartıdan alırken görünüyor evet ya iyice nefret ediyorum bu kadından elayı seviyorum ama çok tatlı maşallah 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
İyide tartıdan kaldırırken kamera açısına rakam çıkmış yani hafif kaldırmış o yüzden kilo da kaldırırken haliyle düşecek ben burda yalan söyleyeceklerini düşünmüyorum ayrıca post açacak kadar önemsenmesi garip 
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Şimdi baktım bebeği kaldırırken düşmüş orda sayı 

Kendisini sevmem takip etmem postu görünce baktım bende
0 oy
(567 puan) tarafından
bebeği kaldırdığında sayılar oynuyor neyin kafasını yaşıyosunuz cidden anlamıyorum madem sevmiyosunuz girip bakmayında yani
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Merak edip gittim baktım , sizde dönün tekrar izleyin kadın doğruyu söylüyor, bebeği kaldırırken dediğin kilo yazıyor 
0 oy
(451 puan) tarafından
Anlamadım canım cocugu zaten 3 kiloydu ne yalanı söylemiş oluyor
0 oy
tarafından
Bunu getirip burada tartışmaya sunmaktaki amaç peki :D tanımadımız karının dedikodusu
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Ben sadece çocuklarına üzülüyorum başka bu konuda söylenecek bişey yok 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 445 göst.
11 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 520 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 340 göst.