0 oy
961 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Kizlar dün gece istg hesabına geçim baktım   sevgili  yapmış erkeklerle konuyor delirdim sinirden kız arkadaşı başka yazmış bu sen değilsin sen erkeklerle çıkmazdın  yapma aklını başına  topla  kızım işte bir kaç kişiyle çıkmış ya ne yapmam lazım bi akıl verin lütfen istanbulda otrym ailem uzakta kimseyle dertlesemiyorum nasıl bir yol izlim

24 Cevaplar

0 oy
(272 puan) tarafından
Sinir krizi geçirmene gerek yok bunlar her çocuğun yaşayabileceği şeyler sen böyle kriz gcirirsen senden daha çok gizler .
-Reklam-
0 oy
(9,025 puan) tarafından

Bence öncelikle sosyal medya kullanmamali ben kendi kızımda da izin vermedim lisede belki daha yaşı küçük öncelikle bunun üstünde durmalisin bence 

Öğrenince de kızıp abartı tepkini belli etme ki senden korkmak yerine seninle herseyi paylaşan biri olsun biseyler yapıyorsa da sana da anlatsın herseyini ki sem doğru yönlendirme yapabil
0 oy
(564 puan) tarafından

Ah ab bu devir nereye gidiyo boyle bazen iyiki kizim yok diyorum kiz daha zor :(

Ona sıcak yaklaş sana açılsın guzel guzel otur anlat bak kizim daha kucuksun tamam sana guze heyecanli geliyo ama onunde up uzun yillar var derslerine odaklan ilerde meslegini eline aldiginda ayni is ortaminda veya daha guze yerlerde illaki krsilasirsin birisiyle o zaman ki gercek ask bu ask degil fln söyle tabi anliycagini sanmam hemen ama yavas yavas anlar insAllah kucukken hersey bos laylay lom takiliyofuk buyuduk de buyuklerimiz cok hakliymis diyoruz simdi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 296 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Can_annesi_ (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 379 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hayattelasi (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,664 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 248 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Nazileee (38 puan) tarafından soruldu

384,909 soru

11,512,738 cevap

35,173 kullanıcı

...