0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
16 aylık bebem var olur olmadık herşeye yirtiniyo sürekli kucağımda veya memede olmak istiyo kendi başına oyuncak oynamiyo hiç ben başında oynastirirsam öyle oynuyo onun dışında sürekli kuyruk gibi ben nereye gidersem o da benimle beraber peşimden geliyo çok bunaldım ya bütün cocuklar böyle mi hiç bişey yapamıyorum 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,304 puan) tarafından
Gotunu yırtmak ne kötü bir tabir evet normal her anne aynı şeyleri yaşıyor ve eminim biliyorsunuz kimsenin rahatlık içinde varla yok arası çocuk büyütmedigini ama şöyle cümleler kurmayı bırakın 
(324 puan) tarafından
+++++
-Reklam-
0 oy
(5,412 puan) tarafından
Öyle öyle benim kızımda 3 yaşını dolduracak neredeyse adım adım benimle. 

Bizden ayrılmazlar. Dün elimi aldı tüm parmaklarımı teker teker öptü eridim bittim
0 oy
(3,444 puan) tarafından
Normal gelişim özelliği. 18 ay veya 2 yaşa kadar anneyle yapışık gibi gezerler. Tuvalete bile yalnız gidemezsiniz. 
(100 puan) tarafından
Gerçekten çok bunaltıcı kucağıma almazsam susmuyo eğer kucaktan incegini fark ederse ayaklarını topluyo tirmaniyo yortiniyo
(3,444 puan) tarafından
Oturarak etkinlik yapmak için resimli kitaplar alın.hem güzel oyalanır hem yorulmazsınız. Bu süreçte ev işlerini çok önemsemeyin. Ve bol bol her seferinde her şeyi anlatın. Burdayım yanındayım güvendesin. Bebekler yalnız kalmaz. Korkmana gerek yok şimdi mutfağa gidiyoruz vs..
0 oy
(1,256 puan) tarafından
18 aylık kızım ne iş yapsam saniyesi saniyesine arkamdadir :)
(100 puan) tarafından
Önümde arkamda dolansa yine bişey değil ama illaki kucağıma almam lazım onu aldirana kadar dibimde yirtiniyor
(1,256 puan) tarafından
Yavaş yavaş bırakır canım benimkide öyleydi
0 oy
(4,377 puan) tarafından

Seninki yine küçük benim kızım 4 yaşı bitecek ablası dokunsa beni dövdü diye saatlerce ağlıyor :D

0 oy
(1,994 puan) tarafından
1,5-3,5 yaş arası öyle maalesef. Akışına bırak başka türlü olmuyor yoksa insan kafayı yiyecek duruma geliyor 
0 oy
tarafından
3 yaşında oğlum var oda çok huysuz mız mız herşeye ağlar kendini yırtar yalnız değilsin 
0 oy
(7,842 puan) tarafından
4 yasinda yirtiniyor oda
0 oy
(6,039 puan) tarafından
Benimkiler de öyle biri 5 yaşında gece tuvalete kalkıyorum kapının sesini duyarsa uyanıp arkamdan geliyor o derece. Küçüğü de 9 aylık oda yürüteçle arkamda sürekli hep kucak istiyor. Büyük olanın da derdi bitmiyor anne abur cubur yok mu anne telefon ver çizgi film aç. İstedikleri olmayınca evde kıyamet kopuyor 
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Benimki 10 aylık aynı yapışık gezeriz evde . İşim olsun kucağıma alamayım yıkar evi. Bulaşık yıkarım pantolonumfan tutup bekler yanımda ayağımı atamam . 2yaş bitene kadar böyle artık diğerleride aynıydı
0 oy
(1,100 puan) tarafından

Postu ben açtım sandım :D benim oğlumda 16 aylık neler çektiğimi bir Allah bir ben biliyorum 

(100 puan) tarafından
Yemin ederim aynıyım ya ben de :)
0 oy
(6,456 puan) tarafından
23 aylık aynı durumdayız 
0 oy
(1,057 puan) tarafından

3.5 yaşında kızım herşeye ağlıyo :)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 549 göst.
0 oy