+2 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
İyi akşamlar bacılar size bir sorum olacak ya ben artık bardak almaktan sıkıldım usandım çamaşır suyu da sürekli kullanmama rağmen hep lekeli kafayı yiyecem biri eve gelince utanıyorum önlerine çay bırakayım vallahi ya bulaşık makinesi yok elde yıkıyorum sürekli çamaşır suyu kullanmama rağmen neden oluyor siz ne kullanıyorsunuz:)))

10 Cevaplar

+2 oy
(11,347 puan) tarafından

Misafir için ayrı bardak kullan  :) 

sular kirecliyse ondan olabilir mi bi de sirke ile oyalayıp durulamayi dene canım 

(12 puan) tarafından
Haklısın canım misafir için ayrı bardak alırım hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim ❤️
(11,347 puan) tarafından
Rica ederim canım sağlıklı değil biliyorum ama su lekesi kaldığında ben azıcık porcozle ovalar bi güzel durulardim dediğim gibi sen sirkeyle deneyebilirsin canim suyunu sarkinca da kendin kurula bide öyle dene biliyorum zahmetli ama çok iyi biliyorum o su lekesi olayını tencerelerimi tek tek cifler hemen kurulardim eskiden yoksa çil çil leke kalirdi
(12 puan) tarafından
Canımsın sağol uzunca yazmışsın teşekkür ederim
(11,347 puan) tarafından
Rica ederim kolaylıklar diliyorum  ♡
-Reklam-
+1 oy
(182 puan) tarafından
Bır terslık olmalı yani utandıracak kadar ne oluyor öyle bardaklara cam sonuçta en afişi bıle kalıtelıdır parlar yıkanınca camasır suyu ile hele ki
(12 puan) tarafından
Canım su lekesi gibi izler kalıyor o kadar yıkamam rağmen
(182 puan) tarafından
Şu kireçli ise oda olabılır suya parlatıcı köy dene bir canın
(12 puan) tarafından
Deneyecem canım teşekkür ederim ❤️
+1 oy
(1,036 puan) tarafından
Canım makina alsan hem daha rahat edersin hemde temiz yıkar elde yıkadığında iyice durula birde sudan kaynaklıda olabilir köpürttüğün suyun içine bulaşık parlatıcısı al öyle yıka görüceksin farkı
(12 puan) tarafından
Parlatıcıyla da denerim sağol canım ❤️
(1,036 puan) tarafından
Rica ederim balım ne demek ❤‍
+1 oy
(659 puan) tarafından
Valla canım benimde bı ara öyle oldu ,çok sıkıcı bir durum biliyorum , insanın elinden bişey gelmiyor ,olan oldu o lekeler gitmez zaten sen bundan sonra önlemini al ,benimki çok şükür artık olmuyor.
(12 puan) tarafından
Aynen canım valla en önem verdiğim şey diyebilirim artık ayrı bardak alacam misafirler için
(659 puan) tarafından
Tabii ben de öyle yapıyordum. Ama ben postunu  tekrar okudum seninki elle yıkadığın halde nasıl öyle oluyor şu an anlayamıyorum benimki makina öyle yapıyordu.
(12 puan) tarafından
Cane su kireçli ondan olabilir diyor arkadaşlar bilemedim ki
0 oy
(523 puan) tarafından
Benimde bulaşık makinam temiz yikamiyor aynı durumdan mizdaribim malesef bardaklarim hep lekeli çoğu günler elimde yikiyorum
(12 puan) tarafından
İşte ben hep elle yıkamama rağmen öyle ne yazıkki ya
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Misafir için ayrı bardağın var :D
(12 puan) tarafından
Yok valla yoktu ama yeni alacam yeni akıl oldu :-D
0 oy
(584 puan) tarafından
Eğer beklerse sararır. Ya da yıkadıktan sonra kurulamıyorsan su lekesi kalır. Yıkar yıkamaz güzelce kurula kaldır. Böyle bir sıkıntı yaşamazsın. 
(12 puan) tarafından
Can hatam kurutmadan dizmem galiba
0 oy
(809 puan) tarafından
Sulardan dolayı olabilir ayrıca bardakları fazla bekeletmeden yikamalsiin çay lekesi içine girer
(12 puan) tarafından
Haklısın canım beklemiyorum ama kurutmada hata
0 oy
(7,752 puan) tarafından
Rewok ne demek canım bende kürdüm ama bilemedim ☺️
(7,752 puan) tarafından
Evet canım 9 yıllık evliyim buraya gelin geldim annemle babam da yarın Erciş'ten geliyor çok heyecanlıyim
(12 puan) tarafından
Gözün aydın gülüm Allah başından eksik etmesin vana gelirsen haber ver görüşelim:))
(7,752 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah geçen yaz geldim bu yaz gelemiyecem sonraki yaş inşallah gelirim
(12 puan) tarafından
Hayırlısı canım her zaman bekleriz güzel vanımıza❤️
(7,752 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(1,476 puan) tarafından
Bardaklar zamanla çizilip eskiyor. Ama en iyisi misafire ayrı bardak almak. Onlar daha uzun süre gidiyor her zaman kullanılmadığı için
(12 puan) tarafından
Haklısın canım yarın ilk isim olacak ayrı bardak alacam
(1,476 puan) tarafından
12 tane alın sadece misafire kullanın
(12 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim zamanını ayırdığın için:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Rewok (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 610 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Duru'm (16,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,732 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 302 göst.