0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızım aşırı derecede yaramaz abisini kreşe bırakıyoruz öğlen 5 ye alıyorum öğlene kadar yedir içir giydir beslenme kreşe gidner kızımla dönüyoruz yedirip uyutuyorm 3 e gelene kadar 3 ten sonra bir bakıyorum ki 5 olmuş asla temizlik falan yetişmiyor bugün Allah bin kere razı olsun eşim bütün her yeri süpürdü bende çocukları doyurup baza altı sık şupur yaptım yerleştirdim toz alma silme yarına kaldı yemeği fazla yaptım Allah'tan inşaallah bitirebilirim söz yetişiyormusnz ben mi çok tembelim ev biraz toparlandı hamdolsun atılacaklari fazlalıklari tekstil kumbarasina ayırdım baya hafifledim. yarına plan yapıyormusnz 

7 Cevaplar

0 oy
(675 puan) tarafından
Yani kızın kaç yaşında 
(118 puan) tarafından
1 yaşında kızım oğlum 5
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Tek çocukla çalışan olarak yetisebiliyordum ama artık bir çocuğum bir danam var danam evin ortasıni Rusya Ukrayna ateş hattına çeviriyor her gün onun yorgunluguyla zor bela yetisiyorum 
tarafından
:DD ay Allah affetsin kız çok güldüm aynısunda n bende de var çalışmadan yetişemiyorum haahhaa
0 oy
(38 puan) tarafından

Benim de büyük oğlan 3 yaşında küçük oğlan 1 yaşında 39 haftalık oğluma hamileyim:DGercekden çok zor bacimm yetişmesi ama şükür olsun yetişmeye çalışıyorum birsekilde

(38 puan) tarafından
Amin bacım tek temennim bu :))
(308 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım  bende iki ay önce üçüncü kızımi doğurdum.
Benimkiler peşpeşe oldu diyordum senin maşallah çok daha küçükler benim ortanca kızım 3.5 yaşında. Kim yardım ediyor nasıl bakabiliyorsun?
Bir hafta oluyor bı bel ağrısı tutmuş çok zorka
(38 puan) tarafından
Amin hepimizin insallah. Evet malesef çok küçükler bu kaza bela oldu ne yazıkki ama başa gelen illaki çekilio:))kimse yardım etmiyo aslında kaynanamla altlı üstlü oturuyorum çok bunaldgmda alt kata indiriyorum hava güzelse kapıya saliyorum cocuklarla oynamaya bı şekilde bakmaya çalışıyorum yani.Bel ağrısı falan bendede var malesef
(308 puan) tarafından
Allah yardım etsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah  
Üst üste doğum yaptik ondan olabilir mi
(38 puan) tarafından
Amin inşallah hepimiz.... Üst üste doğum yaptığımız için olablrde olmayablrde tanı koyamıyorum:/
0 oy
tarafından
Ben bire zor yatıyorum fazlasınj yapana saygiyla eğilirim :))) 
0 oy
(2,733 puan) tarafından
4cocukla en kucugu 3aylik en buyuk 5yasinda ve yetismeye caliyirim in an uyudalar iselere basliyacam
(2,733 puan) tarafından
Büyük oğlum 5 yaşında 2 oğlum 3 yaşında 3 oğlum 1,5 yaşında en sonuncu da kızım o da 3 aylık
(308 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım  acılarını göstermesin. Bek ağırısi var mı sende ?
(2,733 puan) tarafından
Evet cnm yuruyince belim cok agriyor bugun nedese omuzlarimda kopacak
(308 puan) tarafından
Bende 3 doğum yaotin belim kırılıyor sanki İst uste doğum yaptik ondan diye dusunuy. Benim bebeğimde 2 aylik
(2,733 puan) tarafından
Aynen oyle canim uste oldugu icin bide kosturmaktan bise cocuk bakmak cok zor canim
0 oy
(8,385 puan) tarafından
2 kızım var araları 13 ay biri 8 aylık diğeri 21 yemek harici herşeye yetişiyorum. 
0 oy
(744 puan) tarafından
5 yaşındaymış birde kreşe gidiyormuş çocuk diğeri için bişey diyemem benim oğlum 3 buçuk yaşında kızım 3 aylık ikiside evde 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 483 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 454 göst.
29 Temmuz 2020 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 314 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,060 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 144 göst.