0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (1,108 puan) tarafından
Kızlar kızım 8 aylık. Kulağını deldirmek tabiki istiyorum. Birazda erken ne bu acele kendi isterse deldiririm diyorum. Kaç gündür düşünüyorum. Eşim sen bilirsin araştır nasıl istiyorsan öyle yap diyor. Fikir de vermiyor yani. Diş çıkartmadı. Kulaklarını bazen çekiştiriyor. Keyifli ama. Kuzenim deldirmiş. Keyifliyken aradan çıkart diyor. Sizce deldireyim mi yoksa biraz büyüyünce kendi istediğinde mı halledelimmm

9 Cevaplar

0 oy
(7,797 puan) tarafından

Valla canim kizim kulaklarini cekistiriyor dedigin gibi bendeisdiorum biraz daha akli basina gelince deldirecem:D

(1,108 puan) tarafından
Ay bende öyle yapayım ya. Kaç gündür düşünüyorum bir yandan da çok güzel durur diyorum hahaha
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence biraz daha bekle 
(1,108 puan) tarafından
Bence de ya geçen deldirmek için çıktım sonra tıpış tıpış eve geldik hahaha. Kıyamadım yani
0 oy
(641 puan) tarafından
Kızım 3 buçuk yaşında eşim izin vermiyor deldrmeye kendi isterse deldirsin diyor.kizin kupeye merak ediyordu gttim klipsli kupelerden aldım twkiyorm kulağına en fazla yarım saat sonra cikartmak istiyor iyiki de deldrmems.cikart tak zaten enfeksiyon olabildi.
(1,108 puan) tarafından
Yani bende takmam özel gün olursa oda belki güzel saç makyaj yaparsam yani. Belki oda benim gibi olacak takmak istemeyecek diye de düşünüyorum. Yok sanırım bende vazgeçtim:))
(641 puan) tarafından
Kuzenim 20 yaşında deldirdi.cok saçma keşke deldirmeseydim diyor
0 oy
(4,400 puan) tarafından
Bırak büyüyünce kendi isterse deldirsin. Nerden biliyorsun ki küpe isteyeceğini. Ben kendi adıma böyle düşünüp deldirmedim.
(1,108 puan) tarafından
Yani bende çok takmam o yüzden ikilemde kalmıştım. Güzel bir saç makyaj yaparsam düğün eğer yakınımın ise takarım. Benim gibi olursa eğer boşuna ağlatmış olurum. Vazgeçtim zaten deldirmeyeceğim:))
(4,400 puan) tarafından
En temizi. Ben de takmam. Düğün davet olacak da öyle
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Bence daha çok erken 1 yaş öncesi de delinmiyor diye biliyorum 3 yaşında hâlâ cesaret edemedim
(1,108 puan) tarafından
Yok geçen kuzenim deldirdi bebeğini 9 aylık ama bende cesaret edemiyorum o yüzden vazgeçtim. Kıyamıyorum
0 oy
(8,384 puan) tarafından
İki kızım var ikisininde kulaklarını deldirmeyecegim. Büyüdüklerinde kendileri isterse deldirir. Kendi istediğim birşeyi çocuklarıma yapmam. 

Annem ben küçükken deldirmis, keşke deldirmeseymiş ben memnun değilim kulaklarının delik olmasından. Belki benim kızlarım da istemeyecek.
(1,108 puan) tarafından
Bende öyleyim. Düğün davet Özel gün harici takmam vazgeçtim bende. Boşuna ağlatmayayım. Kıyamıyorum zaten.
0 oy
(10,556 puan) tarafından
8 Aylıkken deldirdimmmm
(1,108 puan) tarafından
Bende istiyordum ama vazgeçtim ya kıyamıyorum da zaten :))
(10,556 puan) tarafından
Büyüyünce dahada zor olur ama cnm o zaman aklı erecek ya
0 oy
(680 puan) tarafından
Oğlum 21 aylık diş çıkartırken kulaklarını sürekli çekiştirir hasta olsa direk kulağına eli gider bunu kız üzerinde düşünsene bi kulağında küpe her çekiştirmesin de orayı tahriş edecek canı acıyacak 
(1,108 puan) tarafından
Evet bende vazgeçtim ya. Kıyamıyorum zaten bakalım büyüsün kendi isterse delririz:))
(680 puan) tarafından
En güzeli :)
0 oy
(1,490 puan) tarafından
9 aydan önce gelmemişti burada eczane. Kızım 11 aylıkken deldirdim bende

İlgili bir soru bulunamadı

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...