0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (428 puan) tarafından
Kizlar adet olamıyorum ne yapıyorsunuz adet söktürücü doğal bir şey var mı aynı zamanda emziriyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(539 puan) tarafından
Soğan suyu içiyorum canım 15 gün iç 15 gün ara ver bana çok iyi geliyor gebelikte öyle oldu çok şükür 
(428 puan) tarafından
Adet olamıyorsunuz demi sizde
(428 puan) tarafından
Emzirirken olur mu qcaba soğan suyu
(539 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra oldum canım hamile kalmadan önce olamıyorum o zaman içtim sonra hamile kaldım zaten 3.5 aylik kızım var 2 kere de adet oldum çok şükür
(539 puan) tarafından
Doğal antibiyotik olur diye düşünüyorum araştır Bi istersen
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı kullanıyorum ben
(428 puan) tarafından
Sizde de adet olanama sorunu oluyor mu AMH degeriniz kaç acaba
(530 puan) tarafından
O değeri bilmiyorum ama ben hamile olduğumu düşünerek hastaneye gittim 20 gündür adet görmüyordum ama testimde hep negatif çıkıyordu daha sonra gittim polikistik over çıktı doğum kontrol hapı kullandım düzene girdi 21 gün kullanıyorum hapı ilaç bittikten 2 gün sonra adet oluyorum bir hafta adetim sürüyor daha sonra tekrardan hapa devam ediyorum
(428 puan) tarafından
Emzirirken içiliyor mu acaba
(530 puan) tarafından
Valla onu hiç bilmiyorum benim kızım 2 yaşında ben hiç emzirmedim mamayla beslendi. Zaten bunun için önce doktora gitmen lazım o yazsın sana  çğnkü 21 ve 28li tabletler var. Çevremde herkes 28li jullanıyor bana 21li verdi leverette diye bir marka. Hatta ilacı hiçbir eczanede bulamadım. Doktora sordum illa bu mu olacak diye evet bunu bul dedi
0 oy
(567 puan) tarafından
Soğan suyu içtim 10 gün falan afedersin simsiyah kan aktı pislik aktı resmen 
(428 puan) tarafından
Günde kaç kez içtiniz sabah aç mı bu gunn baslamak için geç kaldım mı acaba
(428 puan) tarafından
Bide adet olabiliyor muydunuz acaba ne kadar zamanda oluyordunuz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 398 göst.
0 oy
1 cevap 4,132 göst.
0 oy
10 cevap 155 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu

381,063 soru

11,408,118 cevap

34,945 kullanıcı

...