0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Hanımlar erkek çocuklarınızın isimleri nedir huyları nasıl bana bı fikir verin hadi :) 

42 Cevaplar

+2 oy
(1,091 puan) tarafından
Rohat, Miraç 
-Reklam-
+1 oy
(9,021 puan) tarafından
Selim Utku ve Çınar Asaf 
(237 puan) tarafından
Maşallah :) çınar utku da güzel olur aslinda
(1,475 puan) tarafından
Benim oğlumun ismide selim canım şuan daha küçük ama selim anlamı da güzeldi bide o isimdeki çocuklar çok aklı başında daha ağır başlı olurlarmis diye duymuştum acaba doğru mu selim utku nasıl merak ettim :))
(9,021 puan) tarafından
Bebekken çok zordu kolikti şuan 4 yaşında çok hareketli ama çok zeki çok akıllı bide naif ve çok sabırlı birisi ona vurmadan vurmaz oyuncaklarini güzellikle istendiği zaman paylaşır. Bir şey yapmak istediğinde yapabilir miyim diye sorar
(1,475 puan) tarafından
Maşallah canim ☺️❤️ naif ve sabırlı kısmı benim diğer selimlerde de farkettigim biseydi bakalım inşallah bizimkide öyle olur :))
+1 oy
(7,048 puan) tarafından
Oğluşumun adı Burak çok yakışıklı sadece birazcık mızmız  :))
(7,048 puan) tarafından
Maşallah ama hakikatten benim de gördüklerim öyle oğlum diye söylemiyorum Brad Pitt gibi çocuk sarışın maviş :D
(1,270 puan) tarafından
Oha gerçekten aynı yeğenim de dahil diğer iki kişi de sarışın ve yeşil gözlü ahahhshs ☺️☺️
(7,048 puan) tarafından
Yaaaa bak işte Rabbim Burak'ları yakışıklı olsun diye yaratmış  :D
(1,270 puan) tarafından
Ablamın oğlu olmasa bende koyardım Burak ya shsh☺️
(7,048 puan) tarafından
Senin çok yakınmış olmaz bence de :))
+1 oy
(158 puan) tarafından
Barlas istemiştim Aybars koydum 
+1 oy
(2,922 puan) tarafından
Metehan ♥️ hiç yerinde durmayan, kimsenin yönetmesine izin vermeyen keşfetmeyi seven aklı estiğini yapan bı çocuk aman uzak dur :))))
(13,093 puan) tarafından
Gerçekten hiç yerinde durmuyorlar :)) Hamgş ay doğumlu :)
(2,922 puan) tarafından
10.12.2021 :)
+1 oy
(2,724 puan) tarafından
Mert Ayaz, Miraç 
0 oy
(4,337 puan) tarafından
Umut oğlumun adı çok akıllı zeki çalışkan elhamdülillah.
(237 puan) tarafından
Bugün aklımdan geçen isim ismiyle yaşasın paşa :)
(4,337 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah
0 oy
(1,374 puan) tarafından

İlk oğlum Hasan aşırı yaramaz hiperaktif bir çocuk ama aşırı tatlı ya :angel:

2. Oğlumun ismini kararlaştıramadık daha arıyoruz 

0 oy
(8,937 puan) tarafından

Berk Arden <3 iki isminin tüm özelliklerini taşıyor berk güçlü kuvvetli sağlam dayanıklı demek gerçekten çok kuvvetli 1 aylıkken  cam biberon eliyle öyle bi tutup firlatiyordu ki şuan Bi tuttuğunu kolay kolay bırakmıyor canı kolay kolay yanmıyor Arden ise hevesli istekli hayallerinin peşinden giden ışık saçan demek herseye meraklı hevesli herseyin peşinden emekleye emekleye koşuyor disarda nerdeyse yürüyemiyorum gören herkes durdurup sevmek istiyor şeytan tüyü var sanki herkesi çekiyor kendine

(237 puan) tarafından
Maşallah anlamları çok güzelmis ardeni duymamıştım hoşuma gitti:)
(8,937 puan) tarafından
Eşim buldu ardeni duyan herkes çok begeniyor
(991 puan) tarafından
İsmiyle büyüsün, ilk çocuğuma hamileyim. Bir tane kendi istediğimiz bir tane de kendi babamın ismini koyacağım 2 isimli olacak yani, 2. Cocugu da 4 5 sene sonra istiyorum. Eşime dedim kayinbabamin ismini istiyorum onda da 2. İsmini arden koyacağım dedim o da 2 isimli olsun. Gerçekten güzel isim. 6 ay önce daha 4 5 sene sonra düşündüğüm çocuğa kararlarlastirdim. :D ❤️
(8,937 puan) tarafından
Amin cnm insallah hayırlısıyla sagsalim doğsun minik bebis:))))
(991 puan) tarafından
Amin amin ❤️
0 oy
(599 puan) tarafından
Orhan ensar ismi biriciğimin agresif kompleksli sinirli vb. :):):):)
tarafından
Gözyaşım aktı okurken rahmetli abimin ismi çok istemiştim koymayı annemler izin vermedi dayanamayız dediler
(599 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım mekanı Cennet olsun inşallah bilmeden ağlamana sebeb olduğum için de kusura bakma hakkını helal et
0 oy
(38 puan) tarafından
Benim oğlumun adı Ahmet. 2. De erkek olursa akın koymayı düşünüyoruz eşimle oğlumda zeki öğrenmeye meyilli bı çocuk ne ogretsem kapıyor masallh bnmle sofra topluyo boyama çizim yapmayı çok seviyor 4 yaşında şuan 
(237 puan) tarafından
Ahmet'i bende çok seviyorum ama eşim istemiyor yoksa ilk oğlum Ahmet olacaktı :)
(38 puan) tarafından
Ya bnm çok sevdiğim abimin adıydı evlenmeden önce vefat etti 19 yaşında bnde adını oğlum olunca katicam demiştim rabbim nasip etti eşimde anlayışla karşıladı sağolsun
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Adı Eymen Asaf çok akıllı ama çok da hareketli bı çocuk tanidigim eymenler hep hareketli o yüzden soranlara Eymen adını tavsiye etmiyorum:))
(237 puan) tarafından
Aa öyle mi Eymen listemde vardı tekrar bı düşüneyim o zaman :))
(1,696 puan) tarafından
Henüz daha hamileyken nst de sıra beklerken bı bebek koşturuyor ama ordan oraya nasıl bı koşmas babaannesi asla yetişemiyordu onun adı da eymendi bı nevi sansimi denim dedim benim oğlan da bı müddet çok hareketliydi firliyordu resmen. Çok şükür şimdi 2 yaşında biraz daha sakin.
0 oy
(124 puan) tarafından
Mustafa Eren ve Göktuğ Mete
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Oğlumun ismi Oğuzhan. Hareketli ama dur dediğin yerde durur. Çok tatlı sicakkanli ve akıllıdır. Kolay pes etmez.  Azimlidir. Merhametlidir.
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ömür asil cok sinirli inat ama babasina cekmis
0 oy
(1,270 puan) tarafından

İsmi Melih <3

Duygusal, anneye düşkün biraz inat var 2 yaş sendromu onun dışında akıllı bi cocuk yaşı kücük oldugu icin tam net huyu bu diyemiiyorum :))))
0 oy
(4,995 puan) tarafından
Muhammed Alparslan oglusumun poposunda kurt var;) 

Uyanınca oturmak bilmiyor 
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben şuan hamileyim Rabbim bagışlarsa ben doruk efe diyorum eşim yagız alp bakalım kararsız kaldık
(237 puan) tarafından
Efeler hakkında çok olumlu şeyler duymadım bende efe düşünüyordum vazgeçtim :) doruk Alp olabilir benim ilk oğlum Kerem Alp ❤️
0 oy
(313 puan) tarafından
Kartal Alp. Çok uyumlu huyu güzel  zeki :) 
0 oy
(190 puan) tarafından
Ömer Asaf Hz Ömer gibi çok adaletlidir küçük bebeklere asla kıyamaz tabi sınırlıdır aynı zamanda çok duyguysal hani içli deriz ya kuralcidir kurallari bı kez söyleyip göstermek yeterli cokda akıllıdır 

Ameliyat olmuştu yoğun bakımda ona yapılan herşeyi bana yaptı bütün ayrintisyla 

Ayrıca işitme engeli olmasına rağmen 

Şükür konuşuyor bı sikintisi yok 

Camileri çok sever namaz kılmaya calisir amin yapcaz der öyle işte cnm

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 658 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Elizan nur (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
79 cevap 848 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifbn12 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
82 cevap 997 göst.