0 oy
331 göst.
Aile kategorisinde (619 puan) tarafından
Güzellik olarak cilt saç epilasyon vs.  

17 Cevaplar

+4 oy
(134 puan) tarafından
Kendi adıma diyorum asırı darbeler verdiği için acımıyorum çünkü gördüm kı acidigim zaman acınacak hale getiriyor
(4,298 puan) tarafından
herkesin borcu harci var borcsuz insan borcsuz aile yoktur bence. borca harca taksite girmeden evine esya mesya en basitinden kendine giyecek ayakkabi mont bile alinmiyor yani herkesin borcu taksiti vardir. borcsuz kes nakit parayla hiseyler alabilen zaten dusunmez :) ac kalmiyorsan isiniyorsan cocugunun beslenmesi  giyim kusam okul ihtiyaci karsilaniyorsa sira bakima gelebilir. ama eve ekmek alacak para kalmiyorsa da gdip de sac boyatilmaz kuaforde mesela
(134 puan) tarafından
Valla yanlış anlamayin 1 tl borcum yoktur elhamdülillah eşim 70 bin kusur alıyor aylık ama konu şu asırı darbeler verdiği için acımam düşünmem harcadığım da hesaplamam asla
(4,298 puan) tarafından
en iyisi yemeyenin malini yerler:)
-Reklam-
+2 oy
(291 puan) tarafından
Kıyıyorum kıymaya çalışıyorum ben kıymazsam başkaları kıymasın diye. Erkeklere çok acımaya gelmez 
+2 oy
(8,396 puan) tarafından
Eşim borç yapmaz , ha diyelim yaptı. O eşimin değil hanemizin borcu olarak görürüm. ( Borç kendi zevkeleri için değilse). Ayagimi da ona göre yorgana uzatırım.
0 oy
(420 puan) tarafından
Eşimin parası= benim param ?
0 oy
(2,193 puan) tarafından
Bi kere sadece kredi kartını alıp alışveriş yapmıştım trendyoldan onuda fazlasıyla geri verdim ona oda baya ayıp bişey yapmıştı anlık sinirden yapmıştım ama normalde kıyamam elime para geçse al borcunu öde derim 
0 oy
(7,842 puan) tarafından
Anladigim kadariyla esiniz borcluykenmi demek isdedin?
0 oy
(162 puan) tarafından
Yapmam. Eşimi strese sokacaksam ve biz huzursuz olacaksak yapmam.
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Bakıyorum ,yeni arabayı değiştirdik borç pacamizdan akıyor ama bazı şeylerden vazgeçemiyorum malesef aliskanlik bakarım yani kendime alışverişimi yaparım 
0 oy
(991 puan) tarafından
Eşimin bir sürü borcu var. Ben ihtiyacım olduğu kadarını harcıyorum fazlasını dolar altın yapıp kaldırıyorum. 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Ben eşimden para istemiyorum maaşıda kartlarıda bende hal böyle olunca gelire göre kendimi ayarlıyorum bırcumuz var ama önce kira borç fatura evin ihtiyacını çıkıyorum eğer para kalıyosa duruma göre harcarım genelde çocuklara harcarım kendime almaya kıyamıyorum 12 senelik evliyim hiç borca yada evin ihtiyacı olan parayı başka bir şeye vermedim ilk önceligim hep genel ihtiyaç ve ödeme 
0 oy
(7,241 puan) tarafından
Vala benim eşim hep ayağını yorgsnina göre uzatır daha bi kez kimseden borç almamıştır babasından bile istemez haliyle elimizde ne varsa ona göre harcama yaparız 3 yıllık evliyim bi kere kuaföre gitmedim hersryimi kendim yaparım keserim boyarim şekil veririm ağda falsn asla gitmem zaten ama kendime de bakarım yani cebime gore 
0 oy
(2,363 puan) tarafından
biraz geç oldu ama maymun gözünü açtı bilsemki borçtan hapise giricek acımam o dereceyim artık ne kadar acıdıysam o kadar acıncak duruma düştüm erkek milletine yaranamazsın hergün bal baklavada yedirsen günün birinde ne yaptın olur 
0 oy
tarafından

Genel değil kendi adıma cevap veriyorum ben zamanında çok acıdım acıma yetime koyar .... 

Misali artık kocama acımıyorum ihtiyacım varsa alıyorum yapıyorum yaptırıyorum 
0 oy
(1,727 puan) tarafından
Genel olarak bankaya borçluyuz ve ihtiyacım olan şeyi eksik bırakmam eşim zorla aldırır yaptırır zaten epilasyonda bir ihtiyaç kremde parfümde vb şeyler 
0 oy
(1,969 puan) tarafından
Kıyamıyorum ben ya çok yoruluyor kendine de harcamaz vijdan yapıyorum ben 
0 oy
(579 puan) tarafından
Asla yapmam niye dahada zora sokiyim adami
0 oy
tarafından
:D valla ben 4-5 yıl oluyor onun ailesi gelmese yemeğe 5 kuruş almam ondan o öder harcar ben anamdan biraderden alırım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 165 göst.
30 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 601 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Emine S (16,116 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 286 göst.
17 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 452 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı