0 oy
181 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,159 puan) tarafından
Kızlar maaalum anneler gününe az kaldı bir gün değil her gün annelrin kıymeti bilinmesi gerek ve bende anneme çok değer veriyorum ne alacazki elbise almak istemiyorum bayramda sonrasında aldı zaten kendine canlı çiçek alırım dedim almadan önce soracam ister misin diye annem yaşlı biraz öyle sunuma falan da çok önem vermez ne alabilirim ev eşyası 

11 Cevaplar

+3 oy
(2,679 puan) tarafından

Bir kaç gündür böyle postlar çoğaldı 12 Mayıs'a kadar da devam edecek belli ki. İki arkadaşın postunu yazmıştım alacağım şeyi ama şu an utandım. Postunuza yorum yapan arkadaş keşke annem olsaydı demiş...

Bence artık bu postlar olmamalı. Çoğu annemizin annesi yok onları üzmeyelim. 
(793 puan) tarafından
O yorumdan sonra ben de gizledim yorumumu :( Anne, baba, kardeş, evlat hassas konular.. Siz dedikten sonra farkına vardım, teşekkürler ❤️
(2,159 puan) tarafından
O arkadaşa verdiğim cevabı da görmüşündur o zaman hayırlı evlat bir anneye verilen en güzel hediyedir zaten ölse bile amel defterine hasenat yazılır.eger vefat etmişse mezarını ziyaret edebilirsini onun adına sadaka verebilirsin hayır yapabilirsin eğer küslük varsa da ben dünyayı annemin tırnağına kurban ederim o benim canım asla kusmem ben bir art niyet göremedim postumda canım
(2,679 puan) tarafından
Art niyetlisiniz demedim ki. Şu an herkes annesine hediye alıp, sarılıp vermenin telaşında. Mezarına gitmekle aynı olmaz ki. Rabbim annesine hasret kalan, annesi olduğu halde ayrı olam, anne hasretiyle yanan bütün arkadaşlarımıza sabır versin.
(2,159 puan) tarafından
Amin annelik çok farklı bir şey..
-Reklam-
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Henüz karar vermiş değilim. Fakat geçen gün ses bombasının bozulduğunu söylemişti. Sanırım ses bombası alacağım. 
(2,159 puan) tarafından
Kullanıyorsa iyi fikir
0 oy
(55 puan) tarafından
Malesef annem yok k keşke olsaydı da bende düşünseydim :(((
(2,159 puan) tarafından
Başın sağolsun canım sende onun adına sadaka verebilirsin
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Ben hiç bir şey almam iki tarafa da değmezzz
(2,159 puan) tarafından
Benim annem dünyalara değer kaynanam için aynı şeyi diyemicem:)))
0 oy
(314 puan) tarafından
Robot süpürge çok istiyor annem 
(2,159 puan) tarafından
Benimkide alsam yok demez o beni aşar:))
0 oy
(2,361 puan) tarafından
geçen anneler gününde bambulu kahvaltı seti almıştım sıcak suda bambu kapaklar şişti dedi atmış çöpe geçen doğum gününde çanta almıştım benim çantalarım var al sen kullan dedi bu sefer almıcam mesaj atıp anneler gününü kutlıcam
(2,159 puan) tarafından
İşte bende isine yarar birşey olsun diyorum da senin annemde birazcık ayıp etmis
0 oy
(153 puan) tarafından
Yanii kararsizim almakla cunku ben her anneler gunu aliyorum. Gecen dogum gunuydu baya pahaki bise aldim ama annem. Bana hic hediye almiyor ayni sekilde kizlarimada pek almaz o yuzden almayi dusunmuyorum
(2,159 puan) tarafından
Benim annem son zamanlarda bana çocuklarıma hep alıyor ne eksiğin var hep sorar bayramda da cocukslra harçlık verdi ama ufak da olsa al maksat gönül hoşluğu
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Spor ayakkabı alacağım ben 
(2,159 puan) tarafından
Ayakkabı olabilir ama var zaten annemin bilmiyorum bakacam bende
(12,719 puan) tarafından
Kaynanama alacağım, biliyorum numarasıni. Çiçeği zaten ayda iki uç kere alıyorum
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Vala bende düşünüp duruyorum ne alsam diye kaynanamla annemi ayırmak istemiyorum ikisine de aynı opmasa da benzer şeyler almak istiyorum annem mutfak yaptırdı aslında onun .utfagins güzel bi hediye almak daha doğru olur ama kaynanamın mutfak eşyası çok kıyafeti yok kıyafet alayım desem herşeyi beğenmez giymez emin olamiyorum birine kıyafet birine mutfak eşyası alcak vaktim yok bi yere girip ikisini de aradan çıkarmak istiyorum aslında ama bilemiyorum vala 
(7,152 puan) tarafından
Ay yok kaynanam eline 5 kuruş geçse ya bana ya oğluma bişey alır geçen sene mesela anneler gününde eşim issizdi ben bişey alamadım o bana aldı ilk anneler günün diye bi pantolon bi tunik almışti şimdi bi de diğer gelininden darbeyi yedi daha çok üstüme titriyo
(2,159 puan) tarafından
Oo ne güzel canım Allah dahada iyi etsin ben ne yapsam yaranamiyirum kendisine bir türlü sevemedi beni 4 senedir :))
(7,152 puan) tarafından
Benimki de fena da biz başka konulardan anlaşamıyoruz herşeye illaki bi karisiyo bizim için biseyler yapmak istiyo mesele örnek veriyim geçen çocuğun doğum günü olcakti annem bize geldi çocuğu görmeye kaynanani da çağır bayramda gitmedim huraya kadsr da geldim görmeden gitsem olmaz oraya da gitmeyin hiç cagirda gelsin dedi aradım geldi neyde dogum günü menüsünden konu açıldı annem calisiyo ben yerinde olsam hazır alırım herşeyi ne ugrascam dedi kaynanam da bende yaparım biswyler istersen dedi annem calisiyo bişey yapamaz o yüzden aklına hazır almak geliyo kaynanam evde o da bende yaparım diyo anladın mı yok dedim yapma bişey ben yaparım çünkü yapınca annen niye yapmiyo diye lafını yapiyo o kadın calisiyo demiyo 2 3 kere yapma dediğim halde gitmiş su böreği yapcam baska bişey yapıyım mi demiş eşime bende sinirlendim eşime kaç kere yapma dedim ona dedim eşim aradı hamurunu yogyrdutdum dedi doğum gününde almdi getirdi yüzüne bakmadım bi de tutmuş annemin yanında işine de karışmış oldum ya kusura bakma diyo boye seyer çok yapiyo bana evime özellikle çocuğuma çok mudahae ediyo yoksa iyi kadın
(2,159 puan) tarafından
Valla yapsın daha iyi masrafsız zahmetsiz bari madem birşeyler yapmaya meraklı sende hep yaptır keşke benim ki öyle olsa hiç sevmez beni varsa yoksa oğlu duygularımız karşılıklı yani
(7,152 puan) tarafından
Yaptığı bişey değil benim çalışan anneme laf edince zoruna gidiyo 3 erkekle baş etmeye calsiyo annem ve yoğun calisiyo çok gelmiyo bile senede 2 3 kere geliyo o da canı sağolsun geliyim de kızımın bi işine destek olayım demez benden daha aksine annem benden bekler ama kaynanam lafını yapınca zoruma gidiyo bende ne o ne o kişide bişey yapmasın diyorum kaynanam kendi başına buyruk iş yapinca canım sikiliyo lafını yapmasaydi herşeyi ona yaptırdım yoksa ben coukla zorlaniyorum derdim
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Ben hiçbişe almıcam canm . Benm için normal bir günden farksız birşey alıcaksam anneler günğ doğum günü felan diye almıyorm direk neye ihtiyacı varsa alıyorm 
0 oy
(264 puan) tarafından
Canm ben genelde şalvarlık alırım bizim Adana'da şalvar meşhur.parcasini alırım annem diktirur kendine göre.ayakkabi terlik falan da almıştım.bunds ne alırım bilmiyorum 
(2,159 puan) tarafından
Aslında bende kumaş alabilirim yakın iz birbirimize bende Antep teyim':)))
(264 puan) tarafından
En güzeli canm benm istediği gibi diktirir giyer

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 425 göst.
27 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde A123!-a (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 145 göst.
28 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.
5 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...