0 oy
1,012 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Kızlar biri 33 biri 18 aylık çocuklarım var 33 aylık kızım daha tuvaletı yeni yeni öğrendı ayağımda sallarım uyuturken ikiside beni ister ayağıma mınder koyayım ikisi aynı anda gelir kavga eder ikiz gibi eşime gelecek olursak cimri sorumsuz ekmek bile zor alır çöp atmaz çocuklara yardımcı olmaz insan yerine koymaz birde ben babamgıle kalmaya gittim geldim 15 gün geldiğimden beri benle uyumadı afedersiniz ilişki bile için gelmedı ki normalde koşar işte bugün dizi vardı ıncı taneleri pavyon sahneleri olduğu için sevmiyorum izletmiyorum inadına izledi ben tartıştım hep en son üçüncü çocuğu yap seni karadenız turuna cıkarcam dedi ki ben ben senin insan olduğunu gördükten gerçekten ınandıktan sonra çocuk doğururum düşünmüyorum dedim ıkıncı gebelıkte koleztaz hastalığı yaşadım ve tekrarlama ihitiamli çok yüksek bana diyor ki çocuk yapana kadar senle yatmıcam senden olmazsa başkasından çocuk yaparım derdide aslında kardesınden önce üçüncü çocuğu olsun miras konusunda napabikirim bilmiyorum 

36 Cevaplar

+19 oy
(385 puan) tarafından
Lütfen kocan daha fazla üremesin....
(230 puan) tarafından
Kız daha iki taneye ne maddi ne manevi bakamıyor gidip başkasından çocuk mu yapacak evli ik çocuğu olan ve böyle cımrı adamdan çocuk yapacak kadının aklına tükreyim hanı ıkı kadınlı adamlar var karaktersizker ama cimrilik yapmazlar bakarlar yoksa kadınlar niye doğursun buna dogurulmaz yani
(385 puan) tarafından
İki kadınlı adamlar var diyorsun o adamlarda senin kocanın zihniyetinden bunun parayla ilgisi yok uçkur düşkünü sapık zihniyetli ahlaksızlıktır bunun adı.
(230 puan) tarafından
Uckur düşkünü orasını bilmem ama bakıyorlar bunun gibi cımrı adama kım gelir
(4,242 puan) tarafından
ben anlamadim kocam yataga gelmiyor diye post acmisti . sonra cimri pinti falan. bu adam 3. gocuga nasi bakacak akisveris fisini kontrol eden adam. bence iki tane bile cok bu adama cocukta es de fazla gelir.
(230 puan) tarafından
Evet yatağa gelmemesı çocuk yapmam için hani sorayım sen niye benle yatmıyorsun diye cımrılık okey yorumları tam okursa birinde yazdım sabah fısı getir kontrol edeyım diyen adam akşamına çocuk istiyor
-Reklam-
+1 oy
(105 puan) tarafından
Sakın yapma. Kendin korun, kocana bırakma. Sen bilirsin de keyfine bak. Bakıcak blöfü işe yaramıyor, eninde sonunda kendisi tıpış tıpış gelicek yanına. Çocukların daha çok küçük. Hem kendin yıpranırsın hem de çocuklarına gereken ilgiliyi gösteremezsin. Eşin çok bencil bir insanmış. Ne seni ne çocuklarını düşünmüyor. O dediği şeyi de yapamaz, saçma saçma konuşuyo :D 
(230 puan) tarafından
Ya sinirle bir sürü şey saydım çok kavgamızı tartışmamızı kaynanama bazen nadirde olsa kendi aıleme yansıttım ama bu kadar değildi ben bunu babama nasıl dıyım dersem de çözemez ki bunu of bu adam bana dünyayı dar edecek ıkı yabancı gibi olacağız evde ben ondan korkuyorum bugün o diziye ne kadar sınır olduğumu bıle bıle dalga gece gece oynaya oynaya ızledi yapmak istediği şu beni sinir hastası etmek istediği saatte çıkıp gelecek bende evde murdar olacam yemeden içmeden kesılcem
(105 puan) tarafından
Oyununa gelme onun :) ne yaparsan yap de, içinde ne kadar sinir olsan da dışına yansıtma. Bırak o diziyi de izlesin spora da gidicem desin, hiç tepkili davranma. Bak işte o zaman seni sinir edecek davranışları yapmaktan vazgeçer. :)
(230 puan) tarafından
Ya gerçekten giderse spora o zaman nasıl dayancam
(105 puan) tarafından
Çalışan insanın spora gitmeye pek zamanı olmuyo ki. Bence bu da blöf. Biraz rahat ol. :)
(230 puan) tarafından
Kardesıyle ortak çalışıyor ınsaat kardesı gidiyor eve zaman kalmıyor doğal olarak adam hep sporda
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Gitsin yapsın sende mahkemede donuna kadar alırsın işte kurtulursun 
(123 puan) tarafından
Sana böyle diyen biriyle hala yaşamak mutlu olma fikri hiç sağlıklı değil defolsun gitsin
(230 puan) tarafından
Kendi haline bıraktım dedim az önce beni sındırmeye kandırmaya çalışıyor sana yemini suyunu çamaşırını veririm merhaba merhaba üç gün beş gün olur on gün olur ben sensiz uyumaya alışırım yapacak bişey yok dedim normal hayatıma devam edecem kararlı olmam lazım gormesı lazım beklıyor aman yapma başkasından çocuk gel beraber yapalım dememı bekliyor zırlayıp
(2,479 puan) tarafından
Saçmalığa bak yaptığı hiç insani değil. Senin sıkıntın varmış üstelik biliyor. 3.yüde başına sarsın kendi daha rahat olsun düşüncesinde bence.yardımcı olmadığı için zorluğunun farkında değil. Allah yardımcın olsun
(230 puan) tarafından
Evet evet dedim sen çocuklar azcık büyüdü ben rahata erdim birazcık ha birazcık yoksa yemısler beni 50 kg kalmışım onu gördün yıne bunu eve hapsedeyım ben dışarlarda fink atayım istiyorsun dedim ben 28 yaşıma girecem hala babamla gezıp aşk yaşıyorum beni yanına yakıştırmıyor götürmüyorsun
tarafından
Eşini sinirlendirmek için başkasından yaparım son çocuğu demek sence ne kadar insanı bir düşünce canım bak 2 sabi var ortada 3. Yapma yandın onları da yakma
0 oy
tarafından
Ben ne okudum ya yablış anlama ama eşin kafayı yemiş ve sen böyle bir adama 3. Çocuğu yapacak kadar enayi olma  
(230 puan) tarafından
Yemiş yemiş çocukları az büyüttüm rahata ercem ya gözüne battı
tarafından
Kız Allahına yapma buna başka çocuk İnan bacım böyle adamlara değil 3 , 10 tane yapsan yine iyi olmazsın sen bebelerine odaklan onları büyüt boşver bunu
0 oy
(1,147 puan) tarafından
İğrenç bi yorum olcak ama erkekler kapatılsın. Kızım aklını başına al yapma çocuk falan allah bunlara uzun güzel mutlu hayırlı ömür versin. Ve ben olsam bu lafından sonra gerekmedikce muhatap olmam 
(230 puan) tarafından
Dedım zaten yemini suyunu veririm çamaşırını her şeyini hallederim merhaba merhaba senle üç gün olur beş on ben alışırım sensiz yatmaya sorun değil dedim
(1,147 puan) tarafından
Aslında hiç cevap vermemen insan yerine koymaman lazım da sen yine insanlık edip iki kelam etmişsin
(230 puan) tarafından
Napayım bacım aynı evde olunca mecburıyet yoksa suratına bakmam bundan sonra nasıl davrancam bılmıyorum sadece normal günlük hayatıma devam etmeye calıscam her gün nasılsam öyle davrancam ona ev arkadaşı gbı yani
(1,147 puan) tarafından
Hah mecbur olmadıktan sonra laf atma bakalım ne yapcak
0 oy
(308 puan) tarafından

Böyle birine çocuk getirme canm. Olan sana olur. Söyle sen beo gezdir ilgilen eve her şey al belki o zaman düşünürum

Bence getirme canm 
(230 puan) tarafından
Banada bahane arıyor gibi geldi anneme cıtlatmıstım o öyle bir bk yiyemez blöf yapıp seni sindirmeye çalışıyor salk ınanma sen ınan çocuk yap diye yapıyor dedi
(308 puan) tarafından
Sende bu fikirde olan biriyle birliktelik yaşama canm. Sende ona şart koş. .
Bebim de üç kızım var perişan oluyorum
(230 puan) tarafından
Nasıl şart koscam baştan dedim ona zaten sen insan ol ben goreyım yok doğur sonra yaparım yok zaten doğurunca hayat bitiyor
(308 puan) tarafından
Kandırıyor seni erkekler hepsi öyle iş bittikten sonra hiçbir şey yapmıyorlar
(230 puan) tarafından
Evet çocuk yapma aşamasında bir varlar sonra hiç yoklar ki hani çocuklarım küçük okey ama gerçekten esımden destek gorseydım sadece bu çocuk değil genel anlamda beni koruyup kollamaz ezer ezdirir hani görsem destek adam derim bu adama çocuk yapılır hayır o da yok birde sezeryan doğum daha riskli doktor suratıma tükürür
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin eşine böyle bir adamdan 2 çocuk yapmışsın 3 u sakın aman sakın olanlara Rabbim uzun ömür sağlık sihat versin 
(230 puan) tarafından
Ya tamam çocuk istersin okey ama küçül bunların arası az üçüncü katta oturuyorum küçük bebem daha merdıvenden çıkamıyor fıtığım çıktı 26 yaşımda el ınsaf
0 oy
(892 puan) tarafından
Böyle birine 3.yapma ve o bebeler küçük.kendi ruh sağlığın için yapma .sen sağlıklı iyi olki bebekelr de güzel yetişsin benm 3 yaş var araalrda yıpranıyorum seninki daha ufaklar.ve yardımcı olmayan biri yaparsa siktirsin gitsin afedersin 
(230 puan) tarafından
Ruh sağlığım bozuk zaten ay sinirlerim çok bozuk ya şimdi hayatı zından edecek kıskanc olduğumu biliyor gidecek çıkacak sen bana çocuk yapmıyorsun ben sana hesap vermem diye burnumdan getirecek
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Defolsun gitsin cehennemin dibine kadar yolu var
(230 puan) tarafından
Gitsin napayım üçüncüyü yaparsam mıllet suratıma tükürür bır kız bır oğlan daha ne kudurdun mu dıye
(7,754 puan) tarafından
Amacı sen doğru çocuklarla kafayı ye
(230 puan) tarafından
Evet bencede öyle akıl sağlığı kalmasın çocuklarla uğraşsın beni rahat bıraksın ben kendi halimde takılayım
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Sorumsuz adamdan 3. Çocuk olacağına gidip başkasından yapsın daha iyi
(230 puan) tarafından
Valla bu yorum bana çok mantıklı geldi hatta ne geldi aklıma kaynımla laflarken kocamın cımrılıgı ve aldatma konusuna geldi konu şey dedi kaynım o ikinci evliği işte aldatmayı hayatta yapmaz yapamaz dedi
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Afedersiniz iki tanesinin haltını çok yemiş de üçüncüsü mü kalmış 
(230 puan) tarafından
Evet cımrı çocuk bezi bitince lafını bıle yapıyor
0 oy
(153 puan) tarafından
Gitsin başkasından çocuk yapsın sende mahkemede davani aç donuna kadar al o parayla da çocuklarınla Karadeniz turuna çık en azından böyle koca olacağına kafan rahat turunu yaparsin
(230 puan) tarafından
Bakalım o kadar delıkanlı mı lafta dekıkanlı benim koca blöf yapıyor he gerçegını yaparsa da yapamaz söyle örnek vereyim ben sana babamlarda kaldım  babam beni getırdı çay falan laflarken benim kıskançlıktan açıldı konu esım babama dediki baba ben alıştım böyle kıskanç olmasına hep kafasında kuruyor yok rüya görüyor sınırlenıyor babamda dedıkı yok ben onu bıkıyorum kocam ıcın dedi yanı guvenıyorum dedi yuregı varsa bunu uzerıne yapsın ınsan ıcıne cıkabılıyor mu
(153 puan) tarafından
Şaka da olsa böyle şeyler söylemek çok kötü. Valla herşeye çıkar. Bende rüyamda görüyorum eşim beni aldatıyor sabah kalkıyor kızıyorum sovuyorum gülüyoruz birlikte olabilir. Yapan her türlü yapar kimseye güvenmiyorum
(230 puan) tarafından
Ayıp bir kere sana ıkı evlat veren anaya bu mu hedıyen bu mu karşılık hoş mu Allah ıslah etsin daha münakaşaya girmem kararlı olduğumu görsün yalvarmamı bekliyor herhalde nolur gitme başkasından çocuk yapma diye ki öyle bi halt yapamaz hem benim aılem hem onun aılesı onu lincler ki ben ona çok yakın bir zamanda bak dedim her şey olur olabılır bır sekılde hallolur ama aldatırsan on tane çocuğum olsun yine gıderım senle aynı oda da nefes almaktan bıle mıdem bulanır tamam mı aklına kazı dedım tamam dedi her şeyin bedelı var
(153 puan) tarafından
Kız zaten hangi kadın kocasını başka kadınla paylaşır ki . Tavrınizi korumaya devam edin gözü korksun erkekler korksun ya bizden biz degil
(230 puan) tarafından
Valla sıcak davrananam zaten beş gündür gelmısım klımalı odada yatacam diyıp orda yatıyor araya soğukluk koydu yanı bu klasık bılınen bıseydır ne olursa olsun yataklar ayrılmamalı bende buna ınandıgım için hep kızdım kavgamızda ayırmayalım diye bu ınancı hevesı benden aldı bende alıştım tek yatmaya erkek olan o o düşünsün nefsi onun daha zor nereye kadar dayacanacak benim için hiç fark etmez duygusal ıhtıyac benim ıcın dana onemlı ve onu bunu vermeyeli çok oldu
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Sizin konudan bağımsız benimkide çok istiyor bir oğlum da olsun diyor ama ben de istemiyorum üçüncüyü 
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Her gün daha neler okuyabiliriz dedirten postlar. Değil Karadeniz turu Dubai ye bile gitme bu zihniyetteki adamla. Hoş 3 çocuk ve destek olmayan eşle nasıl eğlenebilirsin orası da ayrı. 
(230 puan) tarafından
Ya mantıksız olan o insanlar çocuklu mısafır bile ıstemıyor bu zamanda rahatsız oluyor annem bile kaynanam bile bende bir yere gıderken on defa düşünüyorum çocuklar evdekı gıbı degıller ortamda çok değişiyorlar bak gezmek ye değil konu çok sorumsuz azıcık destek gorseydım ha bu adamdır ben buna doğururum derdim
0 oy
(263 puan) tarafından

Bu adam size ne maddiyat vermiş ne de maneviyat vermiş. İkinci çocuğu bile nasıl yaptınız şaşırdım. 

(230 puan) tarafından
Maneviyat bi ara çok istiyordum günümüz şartları ekonomi çok kotulestı hanı şey kafasındaydım maddıyatı sağlasın bana karışmasın onu da azalttı işin komik tarafını söyliyim sabah beni aradı bin lira bıraktım market yap fişi getir kontrol edecem gereksiz bişey var mı dedi sinirlendim yukseldım kapadım bunun aksamına gelmiş benden üçüncü çocuk istiyor
(263 puan) tarafından
Senden birkaç yaş büyüğüm sanırım. Bir abla tavsiyesi vereyim. Şuan boşanmış olsan veya eşin vefat etmiş olsa , iki çocuğa kendi başına yetebilecek maddi imkâna ( dolaylı açıdan iyi bir mesleğe , kariyere) sahip misin ? Muhtemelen değilsin.  O zaman üçüncü çocuk fikrine kesinlikle ikna olma.
Bu kadar hesap kitap önemli ise üçüncü bir çocuğa maddi olarak nasıl yetecekmiş? Çocuklar biraz büyüdüğünde çalışacağını söyle, o yüzden üçüncü çocuk istemediğini söyle.
(230 puan) tarafından
Biliyor kadro kovaladığımı da biliyor dedim ona sen beni sevdıgın ıcın. Benden çocuk ıstemıyorsun sevsen sayarsın bir şey karar verirken bana danışırsın sen bana parama dışarı çıkmama sosyal medyama hıc vır seye karısamazsın derken beni saymıyorsun saymadıgın birinden ne diye çocuk istiyorsun tek derdın kardesınden önce üçüncü çocuğun olsun yok boşansam esım olse zor gel şu zamanda sorun şu ki ben ona acıyordum hanı bakamaz bunlara bile zor bakıyor diye
(230 puan) tarafından
Bu arada ıkıncı çocuk korunurken oldu göya
0 oy
(230 puan) tarafından
Başka yanıtı olan var mı kızlar çok sınırlerım bozuk 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
ne alaka miras basta baba varken toruna düşmez miras bos dusunceli.kocana icuncuyu yaoma nolur
(230 puan) tarafından
Ya slk işte söyle dededen miras kalacak ya kafa şu sekıl çalışıyor çalışmakta değil kardesıyle yemınlesmısler en çok ben çocuk yapcam benim çocuklarım daha çok yesın diye mantığa bakar msıın matematık zekasıda yok Sımdı benim dört kaynımın ıkı çocuğu olsa bana düşen bır pay dörde kaynıma düşen bir pay ıkıye boluncak bunlar aptl valla ya
0 oy
(230 puan) tarafından
Yorumu olan kızlar 
0 oy
tarafından
Hap at he gel de sen istemeden yapma yavrum ufacık yavruların var ne bakıyorsun o ayıya bakmaz etmez anca vırvır  hastayım olmuyor ondan dersin 
0 oy
(564 puan) tarafından
B ok yesin sakin boyle bi adamdan cocuk mocuk yapma sakinnnn

İlgili bir soru bulunamadı

381,020 soru

11,406,947 cevap

34,943 kullanıcı

...