0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızlar ben ne olmuşum ben neler etmişim :) bebek istiyorum diye kullandığım vitaminler, ilaçlar, kürler macunlar günü geldi tırmalıyor :) diyet arkadaşı arıyorum günlük bildirmeli, azimli ve takipli :)

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
:D bennnn ahahaha
(55 puan) tarafından
Tamam nikini alıyorum sabah uyanınca başlıyoruz bu işe :)
tarafından
Ayıpsın başkan numara bile veririm hahaha terzi kendi söküğünü dikemez ama beraber sana uyar yürüyüşe falan giderim ahaha
-Reklam-
0 oy
(2,161 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bende doğumdan sonra çok çok salmışım ama pazartesi! Baslicam n yarın tavuk döner yapacağım evde:P

(55 puan) tarafından
Dostum uyanınca başlıyoruz tavuk döner neeey :) ekmeksiz sadece eti sebzeyi ye hadi bu yola birlikte çıkalım bak iki kişiyiz senle üç oluruz hadi :)
(2,161 puan) tarafından
Tamam o zaman nasıl yapıyoruz ama baştan soylim ben çok iradesizim hemen vazgeçiyorum maalesef:(
(55 puan) tarafından
Queen nikli arkadaşla konuştuk canım özelden bi de Büşra var. Telegram kurayım ordan güncel kilo haberi verelim birbirimizi gaza getirelim dedik ne dersin
(2,161 puan) tarafından
Ben telegram kullanmıyorum
0 oy
(26 puan) tarafından
Bende bende 2 gundur yapiyordum zaten 76.90 dan 76.70e dusmusum 
(55 puan) tarafından
Listeye alındın Büşra:) hemen uyanınca başlıyoruz aynı kilolardayiz
(26 puan) tarafından
Ayy hadi insallah 1 hafta sonra bol eksili gunlerimiz olsun
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben yaklaşır 1 aydır yapıyorum alışmaya başladım bende varimmm☺️ güncel kilo 65 ❤️
(105 puan) tarafından
Telegram kullanmıyorum malesef instagram olurmu veya buraya post açsan
(4,224 puan) tarafından
Deniz olsun cnm 1 kılo da olsa vermen cok ıyı. Her hafta pazartesi günleri burdan arkadaş post acıyor kac kılo verdiğimizi yazıyoruz sende katilabilirsn
(4,224 puan) tarafından
Bende geçen hafta çarşamba günü basladım diyete 2,5 kılo vermısım
(105 puan) tarafından
Maşallah canım çok güzel vermissin  pazartesi olsun bende yazarım insan motive oluyor düşen kiloları gördükçe ☺️
(4,224 puan) tarafından
Tesekkur ederim Canım ❤️aynen öyle ☺️

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 322 göst.
22 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.
1 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Hirakusunannesi (330 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 578 göst.
0 oy
3 cevap 141 göst.
5 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

381,304 soru

11,414,694 cevap

34,963 kullanıcı

...