0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (1,526 puan) tarafından
Canım ailem sizi iyiki tanımışım birbirimizi görmediğimiz  halde destekleriniz güç veriyor belki bazılarınız hatırlar anne olamıyorum 3 senedir Şubat'tan beri regl olamadım dedim heralde bu sefer başardık doktora gittim hüsrana uğradım Duphastın verdi regl olabilmem için yine olamadım doktorlara göre bir sorun vs yok bu belirsizlik okadar kötü birşey ki bügün tekrardan doktora gideceğim cesaretimi topladım iyi yada kötü artık bir şey duymak istiyorum neden regl olamıyorum yada çocuk sahibi ne yapmam lazım birşey duymak istiyorum gidiyorum tamam git sorun yok diyip gönderiyorlar sonrada ya şuna bakalım buna bakalım tamam diyorum bakılıyor yine tamam eve git bişi yok deniyor gurbetteyim yönlendirenim yok çevre baskım çok ailesel baskım yok ama eşimin iş yeri onların eşleri çok gereksiz muhabbet lerle bizi aşağılamaya çalışıyorlar sizden sonra evlendikte biz ikinci yapıcaz da siz halen bekar gibi dolaşın bilmem ne o bu eşim hastanede çalışıyor bu arada bütün dertleri biz olduk hastanenin gelen geçen  tanımadığımız insanlar bile bizi tanıyor rezillik artık gerçekten bazıların gözünde kısır bazıların gözünde çocuk tutamayan evlilikleri olmayan bekar hayatı yaşayan tipler olmuşuz bu durum beni bunaltıyor artık evlat hasreti zaten çekiyorum artık bu konuşmalar onun bile önüne geçip bizi delirtecek hale getirdi kısacası bügün doktorla randevum var neden olamadım bi sıkıntımız mı var öğreneceğiz sizde tek ricam dua etmeniz umarım artık bende anne olabilirim hepinizi seviyorum şimdiden teşekkür ediyorum sadece biraz içimi dökmek istedim iyiki varsınız ❤

2 Cevaplar

0 oy
(4,003 puan) tarafından

Ayyy içimden geçti valla inşAllahhh ikizlerin olur da bu bekar hayatının  onca üzüntünün ilacı oluverirler. Rabbim hayırlı zamanda kucağınızı doldursun. Size meleklerinden nasip etsin o duyguyu tattırsın   . Hadi hayırlı haberlerle inşAllahh.. o konuşanları da takma gitsinn sizin rahatlığınızı kıskanıyorlardır. Ohhh ben biraz daha keyif yapıp öyle anne olcam tam motivasyonla dinlenmişlikle deyin geçin :D

(1,526 puan) tarafından
Yemin ediyorum yazdıklarınız kalbime dokundu vallaha 3 4 farketmez insan olmayınca anlıyor ben hep tek çocuk isterim diyordum kendime insan hasret kalınca kaç tane olursa olsun diyor malesef takılıypruz artık önüne geçemiyoruz eşime bile diyorum bügün gıdıcez işte arkadaşı eşlik edecek bana doktorla araları iyi ağzından laf çıkmaz demi çünkü inanın okadar çok insan varki uğraşamayız ve bilerek gözümüze sürekli bebek çocuk sokma peşindeler nispete döndürdüler olayı neymiş biz tatile gidiyormuşuz o neymiş öyle bekar gibi gez gez bitmiyormuş kendileri gidemiyorlar bunlar bizim suçumız değil biz suçluymusuz gibi hemen çocuk bebek öne sürüp burnumuzdan getiriyorlar
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından
Kuzum gebelik testi yap eğer hamile değilsen şükrü Saraçoğlu soğan kürünü birebir uygula söktürücü özelliği var adet ve enfeksiyonu söküyor 15 gün Saba akşam aç karınla taze taze yap iç 15 günde gün aşırı ilişkiye gir canım ben hiç adet olmuyordum yılda 1 defa oda çok sancılı oluyordum pko dedi doktor bana çocuk olmaz yumurtalıklari kurumuş dedi ama rağmen bu kürle ilk ayda hamile kaldım 
(106 puan) tarafından
Hamileysen sakın içme bu kürü çocuğu düşürüyor Allah korusun eğer değilsen yap
(1,526 puan) tarafından
Canım gebelik negatif soğan kür ünden sonra bu sıkıntıya girdim ben bidaha bulaşmam vallaha küre felan çok önerdiler bende ters tepti ne gebelik oldu nede 3 aydır nerdeyse adet olamıyorum çok teşekkür ederim yinede
(106 puan) tarafından
Ters tepmiş olmasına aşırı şaşırdım doktorum soğan kürünün söktürücü doğal antibiyotik olduğundan bahseti özel bir doktor hamileyken asla içme çocuk düşer demişti ben yılda bir kez adet oluyordum onun sayesinde hemen hamile kaldım doğrudur canım Allah en kısa sürede kucağını doldursun inşallah
(1,526 puan) tarafından
Bende ona şaşıyorum değerlendirdik test pozitif gittik yok 3 ay adette yok eşime diyorum heralde adette olamadım seninkiler sağda solda saklandılsr heralde diye
(1,526 puan) tarafından
Testi atayım istersen doktora gittim dedim test pozitif kendim sağlıkçıyım gebe takibinde çalıştım kaç yıl ne kuruma ne normal anlıyorum yani kaldı ki eşimde sağlıkçı o çok anlamadığı halde o bile pozitif dedi doktora söyledim dedim test pozitif ultrason baktı dakika bir gol bir bana rüya görmüssğn dedi test yanılmış olabilir ama sözü hiç hoş değil direk değiştirdim doktoru zaten

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 107 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 280 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde 2765 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde Naime (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 190 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu

385,604 soru

11,529,504 cevap

35,200 kullanıcı