0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (977 puan) tarafından
Kızımın babası izne geldi kızımı görmeye işte neyse iki gündür yanına bırakıp ayrılıyorum buda kızımla vakit geçiriyor ama yanındayken metresi arayıp kızla konusturuomus kızım anlattı yani kamerada gösterdi bana diye bn bişi demedim adama yani henüz demeli miyim yani bilemedm 

4 Cevaplar

+1 oy
(451 puan) tarafından
Resmiyette tamamen bittiyse çocuğa anne baba olarak bu konuyu anlatmanız gerekiyor en başta. İki tarafta hayatına birilerini alabilir bunda bı sorun görmüyorum. Eğer evleneceklerse cocugunla tanistirmasindada bı sorun yok. Ayrıca bosandiysaniz karşı tarafa metres diye hitap etmenizde hoş değil. Senden boşandı diye adam hayata kusecek değil. 
(7,837 puan) tarafından
Katildim
(977 puan) tarafından
Bosanmadik henüz canım dava sürüyor yüzük takmis kıza karısı mi demeliyim nikahı bende sonuçta
(451 puan) tarafından
Bende oraya yazdım bosandiysaniz eğer diye. Bosanmadiysaniz sıkıntı evet. Ama bosanicaksiniz sonuç itibariyle bitmiş bir evlilik. Çocuğunuzla bu konuyu konuşmalısiniz. Gerekirse pedegog eşliğinde bunlar anlatilma li.
-Reklam-
0 oy
(355 puan) tarafından
Cici annen mi bu diyormuş hay Allah'ım ya ufacık çocukta yaptığı tahribata bak . Ben o zaman lise  cagindaydim . Babam la annem ayrıldı babama gezmeye gitmiştik cici annene ne diceksin dedi bende benim annem var zaten cici anne neymiş dedim . Kavga ettik beni ve kardeşimi evden kovdular hiç unutamıyorum. Annem koydeydi anahtarı yanıma almamistim komşuda kaldık o gece . Ayy sinir oldum ne münasebet yaa kendi konuşsun metresiyle çocuğu neden gösteriyor 
(977 puan) tarafından
Sen o zaman bilinclisin yani ama bu da keşke bilinçlense ağzının paylarını verirdi
(355 puan) tarafından
Evet canım küçücük çocuk kıyamam . Babasına söyle istersen ben kızımı sana gönderiyorum gör özlem gider diye başkasına gostermeni istemiyorum çocuğun psikolojisini bozmayalım de
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Kızın kaç yaşında ayrıldığınızi biliyor mu 
(977 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında konusmuyoruz dedik
0 oy
(684 puan) tarafından
Çocuğun kaç yaşında 
(977 puan) tarafından
3 yaşında
(684 puan) tarafından
3 yaşındaki çocuğu muhattap etmesi malesef çocuğun psikolojisini bozar izin verme
(977 puan) tarafından
Vala söyledim saydırdı bana demedigi kalmadı

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,183 göst.
1 Eylül 2019 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 301 göst.
23 Mart 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pilates Topu (2,447 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (6,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 395 göst.

381,380 soru

11,417,873 cevap

34,972 kullanıcı

...