0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (810 puan) tarafından
Soru yukarıda :)

Ben deli gibi ilgili ve her anında yanında olmaya çalışan bir erkek olurdum, karımın her yaptığına woaayyy maşallah diye abartı övgüler yağdırır, mutlu olmasını sağlardım. Dünya bir yana, O bir yana gibi bir tavır içinde olurdum. Haksız olursa oturur, kalbini kırmadan ve rencide etmeden doğru olanı söylerdim.

Küsmez, trip atmaz veya alınmazdım. Sadece sarılarak bile şarjımın dolduğunu her defasında söylerdim ki gelsin sarılsın :)

18 Cevaplar

+2 oy
(2,479 puan) tarafından

Erkek olsaydın böyle olmazdın emin ol :D

(13,313 puan) tarafından
Katılıyorum.
-Reklam-
+2 oy
(13,722 puan) tarafından

Sanırım ben alkolik eve köye uğramayan karı kız kovalayan bı adam olurdum:D.

+1 oy
tarafından
:D ben olmazdım len bi karıyla ne uğraşcam ahahaha çalışır kazanır bi başıma çatırrrrr çatırrr yerdim ahahahaha
+1 oy
(7,830 puan) tarafından
 Suanki benim erkek versiyonu isde sevimli sempatik eglenceli iyimser yardimsever merhametli
(7,830 puan) tarafından
Sorma ayni beden ruh kafa gidik
(1,032 puan) tarafından
Aman psikiyatriye de gittim bişey olmadı artık konuaya gidince tanıdık bir psikolog var abla ona gideceğim yani düzelmemiz gerekiyor her gün ruh gibi geziyorum evde
(198 puan) tarafından
Bunun adı anksıyete mıymıs bende sabaha kadar kendımle savaş verıyorum dön dön düşün düşün en son bayılır gıbı uyuya kalıyorum uyuduğum azıcık uykuda da düşündüklerim bılınc altıma oturduğun dan artık onları görüyorum rüyamda sonra sıkıntı m*l gibi kalkıyorum yataktan :D
(6,353 puan) tarafından
Telefonu bırakıp,salavat çekin şeytan siz salavat çekmeyin diye uyutucaktir sjzj
(7,830 puan) tarafından
Ulan bir ruyalar gormusum uyuyunca korkudan altima ediyodum gozumude acamiyom ruyadan cikamdim sanki gercekti ne gordugumu unuttum ama cok korktum:D
+1 oy
(1,032 puan) tarafından

Bende yalan yok şimdi ben erkek olsaydım büyük ihtimal burada şıkayet edilen erkeklerden olurdum :D 

(2,479 puan) tarafından
Kız o bu değilde kopyanı niye doğurdun. Anaaa maşallah :))
(1,032 puan) tarafından
Çok sağol bebeğim Allah yüzüme baktı da bana benziyor şükürler olsun :D
(2,479 puan) tarafından
Heheh. Bende hamileyken telefona kendi resmimi koyup bakmıştım sürekli :)) Benden daha çok bana benziyor :D
(1,032 puan) tarafından
En yisini yapmışsın canım benim kocam kaynanama çok. Benziyor kopyası yani inan bende hiç istemedim çocuğum benzesin ama ilk doğdu resmen benziyordu yani böyle dedim İdil hay sana :D sonra çocuk büyüdü vallahi bana döndü kardeşimle babama daha çok benziyor ama nasıl dualar ettiysem Allah ım kabul etti şükürler olsun :D
(2,479 puan) tarafından
Hahah :)) iyi olmuş. Sağlıklı uzun ömürleri olsun
+1 oy
(1,489 puan) tarafından
Erkek olsaydım koca olmazdım evlenmezdim heralde belki çocuk sahibi olmak için kırka doğru evlenirdim :D 
+1 oy
(157 puan) tarafından
Bazen cekilmezdim diyorum kendi kendime. Erkek olsaydım çok rahat hayat sürerdim karıya yazik olurdu :)
+1 oy
(1,021 puan) tarafından
Ben iyi olurdum ya, hep pozitifim espri yaparım eşim bir şeye üzgünse moralini yerine getiririm vs erkek olsaydım da aynı olurdum bence :D
+1 oy
tarafından
Erkek olsaydım karımı el üstünde tutardım bırak vurmayı bağırmazdım bile.. kocamın bana yaptıklarını yapmazdım mesela. 
+1 oy
(13,313 puan) tarafından

Benim mantığım bu kadın veya erkek hiç fark etmez mutlu olmanın yolu hayatındaki insanı mutlu etmek 

Mutsuz bir insanla mutlu olamazsın ama bazen uygulamada fire veriyor:)
+1 oy
(198 puan) tarafından

Şuan kadın olduğun için ve kendıne böyle davranılmasını Istedigin ıcın empatı hat safhada ondan böyle diyorsun erkek olsan böyle olmazdın :D

+1 oy
(668 puan) tarafından
Empati kuran eşine sevgi saygılı , çocuklarına ailesine bağımlı olan ,işten eve evden işe giden biri olurdum.
+1 oy
(4,997 puan) tarafından
Ben bu halimle hiç cekilmiyorim erkek olsam kesin evde kalırdım kimse almazdı bni . Şu da bir gerçek  deli gibi çalışan hep üretken olurdum ama .. öyle biriym çünkü 
+1 oy
(1,029 puan) tarafından
Şuan kadınsı hislerinle yazıyorsun erkek olsan yine öküz olurdun :)) bende öyle mesela bence bu erkeklerin doğasında olan bişi biz kadınlar gibi düşünemiyorlar:)
+1 oy
tarafından
Ben çalışmak istemeyen bi koca olurdum evimde yemek yapıp televizyon izlemek isterdim yani koca olmayı istemezdim :)))
+1 oy
(1,211 puan) tarafından
Valla Karım da karım derdim şüphen olmasın her konuda gerçekten diyorum yani kadin herşeyini veriyor ama dimi evlenince neden kötü davranayım ki demi emeğine ihanet etmezdim benden güzel koca olur 
+1 oy
(262 puan) tarafından
Toksik  bir erkek olurdum :) eşini sıkmayan baskı yapmayan onu Özgür ruh iradesine bırakan kıskanırdım ama yerine göre onu taşıyan kendimi taşıyan ağırlığımı koyan baskın bir erkek olurdum ne kimse ona laf edebilir ne de ben ona kimsenin yanında rencide etmezdim akıl verirdim böyle yap şöyle yap kimseye kendini ezdirme çocuklarımızı kimseye ezdirme çok fazla da canımlı cicimli olmazdım her zaman seni seviyorum demezdim sevdiğimi ona sonuna kadar hissettirirdim ama seni seviyorum dediğim zaman heyecanlandırırdım :))) vs vs 
+1 oy
(5,403 puan) tarafından
Eşim gibi olurdum ama daha çok sevgi sözcükleri kullanır sürekli eşimle sohbet ederdim . Eşim her huyu güzeldir ama sohbeti yoktur sevgi sözcüklerinden bi haber 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 453 göst.
0 oy
7 cevap 413 göst.
4 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 979 göst.
+1 oy
31 cevap 321 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (266 puan) tarafından soruldu

381,227 soru