0 oy
47 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (689 puan) tarafından
19 gunluguz gobegimiz 6. Gunfe düştü ama akıntısı var doktora gösterdim sabunlu suyla temizlememi.soyledi K vitamini eksikligi 10. Günden sonra daha fazla oluyomus bebeklerde ondam kaynaklida olabilir diye K vitamin aşısı yaptırdık ama hâlâ devam ediyor basina gelen var mi ne zaman biter duzelir

5 Cevaplar

0 oy
(689 puan) tarafından
Bilgisi olan 
-Reklam-
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Göbeği erken düştüğü için göbeği iyilesmemis sende üzerine duş aldırınca nemli kalmıştır canım 

Ya iyileşene kadar duş aldirmqyqcaksin yada iyice kurulaman gerek 
(689 puan) tarafından
Hadi ya öyle mi oluyor aksamdan aksama temizleyip kurutuyoruz ama yine ayni insallah gecer bian once
0 oy
(464 puan) tarafından
K vitamin aşını doğar doğmaz yapıyorlar yaptırmadınmi benim kiziminda 3 gunlukken düştü alıntı yoktu ama doktora gösterdim boticonla temizleyip üzerine fucidin krem sürüyorum kesinlikle şu ile temas ettirme dedi ve bezi ben hep göbeğin altından bağladım bezi kapatmasin göbeği 
(689 puan) tarafından
Bi doğduğunda vuruldu bide simdi bu akıntı olunca bizde göbeği düşene kadar dus aldirmadik islatmadik düştükten ertesi günü yıkadık simdi sabunlu suyla temizleyin dedi bende bezi gobek altindan bagliyorum oglumda hiç böyle bisi gelmemisti başıma
(464 puan) tarafından
İlkinde bende yaşamadım bu ikinci 3 gunlukken düştü göbeği ama sabunlu su değilde baticonla temizle bence suyu kurutma zor olur emin olamayabilrsonz ben hergun toplu iğne ucu kadar baticon sürüyorum kuruyor ardından. Yine toplu iğne ucu kadar fucidin krem baya toparladı kapanmaya yaklaştı kurudu iyice
0 oy
(368 puan) tarafından
Kristalyn diye bir antiseptik sprey var onu verdi bize doktorumuz.gunde 2 kere onu sıkıp temizledik gazlı bezle kapattık 5 günde iyileşti .asi yapıldıysa bişey olmaz iyileşir 
0 oy
(656 puan) tarafından
Siyah akıntı gibi oluyo mu benimkinde de oldu Dr kibritin uzun çubuk halini verdi sabah akşam yap o akıntıyı kurutur dedi o şekilde geçti 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 309 göst.
2 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Canim (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 61 göst.
21 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
10 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryavn (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 87 göst.
2 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (932 puan) tarafından soruldu

382,379 soru

11,448,162 cevap

35,021 kullanıcı

...