0 oy
47 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (146 puan) tarafından
Anneler ya diğer dişlerde boyel değildi bu sefer sürekli ağzı kan yeme içme yok huzursuz ağzında kan gördüm çok korktum damagi kanıyor normal mi bu kadarı 2 haftadır boyle iştah hiç yok 

2 Cevaplar

0 oy
(169 puan) tarafından
Köpek dişlerini mi cikariyo onlar çok zor çıkıyo zaten rabbim kolaylıkla çıkmasını sağlasın inşallah. Ama kan neden olur bilmiyorum canım kontorl amaçlı bi götür baksınlar 
(146 puan) tarafından
Evet üst köpek dişleri çıkıyor damagi kıpkırmızı kanıyor götürdüm doktor normal dedi ama bilmiyorum kilo verdi zaten zayıf bı bebek
(169 puan) tarafından
Canım benim hiç kıyamam köpek dişleri ve azı dişleri en zor çıkan diş zaten. İshal ateş felan da yapabilir iştah da kapatır kilo kaybı normal dişleri çıktıktan sonra güzel beslenme sonucu yine toparlar merak etme sen. Doktor normal dediyse büyük ihtimal diş damağı yardığı için kanamış olabilir. Karafilli zeytinyağı yap canım acısını alır hem daha kolay diş cikarmasini sağlar
(146 puan) tarafından
Sağol canım denicem teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle canım köpek dişler ve köpek dişlerinin yanındaki dişleri çıkarmış uçları gelmiş yani hafif iştahsızlık var ama kan falan yok öyle tetagil kullan akşamları da yatmadan calpol veya parol ver ben öyle yapıyorum rahat geçiyor ben hissetmedim bile çıktıklarını elime kontrol etmiştim bir baktım 4 ü birden çıkmış 
(146 puan) tarafından
Maşallah ne güzel evet carpol un faydası oluyor verdim şimdi daha iyi zorlanıyor baya cikariken damaklari kırmızı kanıyor bazen
(1,369 puan) tarafından
Çok zor diş seni çok iyi anlıyorum
(146 puan) tarafından
İnşallah bu da geçecek toparlayacak
(1,369 puan) tarafından
Tabi canım geçiyor herşey

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 146 göst.
11 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 232 göst.