0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (1,080 puan) tarafından
sabah post açmıştım geceden beri geçmedi sol karın bosluguma tekme attı arka taraftan böbreğim mi neresi tam bilmiyorum ama feci ağrı var darbeye bişey yaparlar mı bakarlar mı yani birde emziriyorum serum ilaç pek vermiyorlar normalde 

5 Cevaplar

0 oy
(1,952 puan) tarafından
Bu adamın yanında durma boşan ailenin kahrını çek bence 
(1,080 puan) tarafından
ben neysede cocuklarin boynunu büktürmek istemiyorum :(
(300 puan) tarafından
Bencede bu adam hep vuruyormus sana zaten öncedende darp raporum var demişsin . Eşimde aylar önce bana şiddet göstermişti boğazımı sıkmıştı. Pişman olup özür dilemsiti affedemedim tabi ama cekipde gidemedim bende. İkinci kez yaparsa beni daha bulamayacağını bilir oda yapamaz. Sen o tavizii çok vermişsin ona.
(570 puan) tarafından
Gamzeli senin de ondan kalır yanın yok. Psikolojik şiddetin alâsini yaşıyorsun . Gidecek yerim yok diyordun madem bir daha gidecek yaparsa gidecek yerin var niye şimdi gitmiyorsun ?
(300 puan) tarafından
Ben birikim yapmaya çalışıyorum kendimi sağlama alırsam daha iyi olur diye düşünüyorum benimde post sahibiden bir farkım yok evet ama sürekli şiddet görsem o evde durmak istemem bitane oğlum var onun için katlanıyorum
-Reklam-
0 oy
(458 puan) tarafından
Git darp raporu al önce.Boşver şimdi ilacı
(1,080 puan) tarafından
alırsam direk kamu davası açılır sığınma evinde 6 ay kalabiliyorsun ancak ya dağıtıyorlar ya başka bir ile gönderiyorlar ondan sonra 2 küçük çocukla ne yapacağım
(458 puan) tarafından
Şiddet göreceğine,o pisliği çekeceğine  git kal emin ol her şey daha güzel olur.Ailen yok mu?
0 oy
(909 puan) tarafından
Kocan mı vurdu sana ayağı kırılsın diyecem kusura bakma :/ serum verirler ama parol serum oda agrı keser anca ben hamileyken onu verirlerdi hep pardonda ne için vurdu gücü anca kadınlara mı yetiyor? 
(1,080 puan) tarafından
akşam 10da dışarı çıkmak istedi arkadaşları aradigi için onlardan önce ben söyledim çıkmak istememişti
(909 puan) tarafından
Aynı şeyi evliliğimin ilk zamanlarında bende cok yasardım ama ben ona öyle bir tepki koydum ki son 4 senedir bir kez olsun bana bu tarz haksızlıklar yapmıyo tabiii arkadaşlarla çıkar ama aileye gelince yok. İnsanın eşiyle geçirdiği vakitten değerli ne var tavrını koy ortaya gerekirse kendinden mahrum et bakim nasıl sana muhtaç oluyor
(1,080 puan) tarafından
şu an hiç onu dusunemiyorum inan çok canım yanıyor çocukların karnını zor doyurdum mutfak aldı başını gidiyor anne olmak çok zor :(
0 oy
(570 puan) tarafından
Gidersen darp raporu aldirtirlar sana . Almayacaksan hiç gitme. 
(1,080 puan) tarafından
canım yanıyor ya alamam maalesef kamu davası açılır daha önceden de darp raporum var zaten
(570 puan) tarafından
O zaman gitme çünkü sana soracaklar ne oldu diye. Suphelenirlerse sıkıntı
0 oy
(308 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun. Kocanida ıslah etsin inşallah 
(1,080 puan) tarafından
amin Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 129 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy