0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
annemlere geldim dün 9 aylık oglum var dedeler namaz kılınca takar ya takke ondan taktm ogluma tatlı durdu bende vatsaba koydm kız kardesımde benden görup o resmi paylasms altınada allah hacı olmayıda nasıp etsn sana melegım yazms kaynanam yazdı bana bu arada esım ve ailesi alevı ama cok tanıdıgm vardır cok sevdıgım belki burda alevi arkadaşlarımız vardır yanlıs anlasılma olmasın ama kaynanam degısık yapıda düşüncede bi insan.  hemen kafasındakı ney hacı ne bu nedır boyle yazms bana bende namazda takılan sey dedm neyse kardesm ıcın onun paylastıgını gordm neyse su akar yatagını bulur dedı bana bendr ne demek istyosun anne ben eymenın annesıyım bakıcısı degılım oglumu kotuye cekcek dglm annr ve babası olarak bız rarhtszlk duymuyorz dın ayrımımı var dedm  bebegm dha kucukken bu sakın camıye gtmesn diyordu ondada  asırı sinirlenmstm ve o benım oglum demstm dusunmekten uyuyamıyorm smdı esmde kzms annesne ama banada kızdı daha kucuk dıye ne kadar abatttılar arkadas ya

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bencede abartılmış bunda bişey yok
(59 puan) tarafından
ayrıca insan sevinir inş dogru yolu bulur der dimi ben anlayamıyorm ya
tarafından
Benimkilerde alevi bilmiyorum ilerde ne olur bebeğim daha çok küçük. Gerçi bizim aramız iyi mi kötü mü bende anlayamıyorum. Sizinki sacmalamış sen annesisin istedgini gydirirsin
(59 puan) tarafından
okadar değişikki kendi kendne tribe giriyor okuyp adam olacak kendi sececek ne olacagını blmem ne sankı bzde okutmucaz bazen okdr sinirleniyorumki ama elden bsy gelmiyo
tarafından
Geneli aynı demekki laf söylemeden duramıolar en iyisi karşılığını vermek yoksa yönetmeye çalışıyolar
(59 puan) tarafından
vala canı bilmıyormda Allah evlatlarımıza hidayet versin dicek bişey yok hiç bi zaman susmıcaklar anca oglum büyücek kendi verecek cevabını oyle
-Reklam-
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Valla ben bugun hayatimdan cikardim oh rahatladim sinsi kiz bu kaynanalarin hepsi 
(59 puan) tarafından
ben altılı ustlu oturuyorum cnm keske ole bı sansm olsa
(119,326 puan) tarafından
Bizimde evler yanyana valla tamamen bitti bizim icin esimden full destek sakin konusmiycaksin bidaha diyo valla ohh miss
(59 puan) tarafından
ne kadar desede annesi benmkine neler yaptılar yinede degsmıyor hiç bsye bende arasını bozsun istemem ztn ama gerceklerı görmemesi üzüyor sonucta artk aılesı benm. annesının nasıl eşiyse herkes ailesını brakp  yuvasına bakıyor bnm kocam hala ailesne..
0 oy
(3,859 puan) tarafından

Alevi olabilir ama karışmaya hakkı yok bence herkesin tercihine saygı duymak gerekli :)yaşlı insanların hepsi böyle hep kendi bildikleri olcak illa

(59 puan) tarafından
yaşlı degl cnm 45 yasında ama yonlendırmeye bayılır
(3,859 puan) tarafından
Yani gencmis ama demekki kaynananda böyle görmüş
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Malesef böyle aydınlıklar oluyor kuzum senin evladin hic bir şekilde izin vermeyeceksin boş konuşmasına 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Karışmaya hakkı yok canım o senin evlâdın sonuçta deli ediyorlar insanı yaa

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 578 göst.
8 Ekim 2019 Aile kategorisinde Prenslerın annesı (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 421 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap