0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Merhaba hanımlar konu şu ki kızım doğduğundan beri annem bazı sorunlardan ötürü bizimle kalıyordu sonra altı ay kadar biz onun evinde kaldık bir haftadır kendi evimize geldik kızım 22 aylık geldiğimiz ilk bir iki gün çok ağladı annemi istedi ama sonra gün geçtikçe alıştı gibiydi akşam olunca ağlıyordu son üç gündür ağlamaları da olmuyordu annemden bahsediyordu ama aglamiyordu alışmıştı sanırım bugün kaynanamlara gittik annem sandı onu nene nene diye peşinden ayrılmadı kucagindan inmedi bana gelmedi neyse eve geldik kızım başladı ağlamaya yine krizlere girdi sürekli nene deyip ağladı onu annem sandı ve anneme olan ısrarı tekrar başladı ne yapmalıyım şaşırdım tam alıştı derken bugün böyle birşey yaşadık resmen gittiğime pişman oldum ne yapicam bundan sonra nasıl olmalı fikir verir misiniz 

3 Cevaplar

+1 oy
(6,435 puan) tarafından
22 aylık artık babaannesi ile anneannesini ayırt edebilecek yaşta. Babaannesine ağlamış  bence 
(6,435 puan) tarafından
Yani benim benim kızımda 23 ayına bir kaç gün önce girdi ve uzun zamandır kimin nesi olduğunu biliyor. Asla karistirmaz sanmıyorum yani her bebek aynıdır. Yinede siz daha iyi bilirsiniz kendi çocuğunuzu ne diyim.
(6,435 puan) tarafından
Yaprak ay üzüldüm şimdi kuzeni neden vefat etti canım ua
(11,390 puan) tarafından
Hastaydı canım uykusunda nöbet geçirmiş gece kalbi dayanamamış kasilmalara özel cocuktu
(6,435 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin
(11,390 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Bu benim kıza benziyor ama.benimki dedeye bağımlı az önce bende post açtım 

Malesef çıkılmaz bir durum bence şimdilik biraz ayağını kes daha çok cocukla ilgilen daha fazla oyun oynat vs alışsın 
(19 puan) tarafından
Ya zaten sürekli gittiğim.bir yer değil ayda yılda bir ama çok üzüldüm ya elim kolum bağlı kaldı ne yapacağım bilmiyorum neden bu şekilde anlam veremiyorum
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Annen çok mu uzak? İki üç günde bir görüşseniz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 394 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ftm0063 (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde dila0123 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 119 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (256 puan) tarafından soruldu

381,147 soru

11,410,426 cevap

34,949 kullanıcı