0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (767 puan) tarafından
1 haftadır beri diş ağrısı çekiyordum bugün çektirdim geldim 2 saat bekledim yemek yiyordum eşimde çarşıya çıkmıştı geldi ben bir b.k yedim dedi bende ne oldu dedim iş de çalıştığı arkadaşını bize çağırmış eşiyle birlikte o da eşime sorayım da demiş neyse bende eşime neden bana önce söylemedin yemek yiyorum daha bulaşıklarım var fln dedim konteyner da kalıyoruz tek oda tezgahı siz düşünün 10dk da yıkanır diyor dedim daha dişimin yeri ağrıyor ayakta ben hizmet edeceğim dedim geri neyse biraz sesimiz yükseldi sustuk arkadaşına mesaj atmış geri müsait değiliz diye bende o sıra etrafı topluyordum söyledi bende seslenmedim birde kadın yeni doğum yapmış sayılır o çocuk illaki acikacak başka oda yok her şey tek odada onu geçtim kadın hazır yiyeceklerden yemiyor glutensiz besleniyor ben ne yapacam şimdi yemiyor diye eşim hazır alırım demişti ama kadın yemeyecek biliyorum 1 defa daha gelmişlerdi aynı şeyi yaşadım hiç bir şey yemedi kahve bile içmiyor sadece çay içti kalktı şimdi aynı davet etmiş gibi olacağız ee kadın biliyor benim bildiğimi düşünür yani bir şey yapmamış diye

6 Cevaplar

+1 oy
(492 puan) tarafından
Sen haklısın bence eve birini çağırmadan önce danışmak lazım bekli hastasın müsait değilsin 
(767 puan) tarafından
Canım ev bile değil inan ki tek oda düşün tuvalete bile girsek ses geliyor akraba değil ha kadını tanıyorum çok iyi severim ama ev müsait değil onlara göre
-Reklam-
+1 oy
(652 puan) tarafından
Bir eve misafir çağırırken evin hanımına sorulur çünkü o evden o sorumlu ve o hazırlık yapacak siz haklısnız bence doğru düşünmüşsünüz çok da uzatmaya gerek yok ama bence 
(767 puan) tarafından
Yok zaten ben uzatmadim bulaşığimi sakin sakin yıkadım o sıra çay demledim bisküvi fln vardı ondan verdim yiyor o da uzatmayı sevmez bende aynı şekilde biliyorum düşünemedi bende biraz sert çıktım ama haklıydım da öyle konuştum yoksa kim gelmek istese buyursun gelsin derim ilk defa oldu bunlar 2 kişi gelecek ama ben burda 7-8 kişiyi ağırladığımı bilirim yemekli birde
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Sen haklısın 
(767 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,574 puan) tarafından
Bugünlük son sinir hakkımı kullandım eşine sinir olarak haklısın yani sana danışması gerekirdi bi de diş çektirmişsşn 
(767 puan) tarafından
Evet ya 1 haftadır neler çekiyordum gece kalkıp ağlamam mı dersin sıcak koyuyorum yok soğuk buz koyuyorum yok kafayı yiyecektim neredeyse
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Valla burda yanlışı kocan yapmış en azından insan bi sorar heleki konteynarda kalıyosunuz zor şartlar tek oda düşüncesizlik etmişş
(767 puan) tarafından
Aynn bende onu söyledim bana niye sormuyorsun diye
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım glutensiz besleniyirsa yemek olarak sade pilav tavuk yapabilirsin annemde glutensiz besleniyor hasta çünkü 
(767 puan) tarafından
Yok canım yemek için değildi çaya geleceklerdi
(139 puan) tarafından
Çay için çok zor kuru yemiş bile farklı oluyor onların migros veya carrefourda glutensiz biskuvi veya kreker var
(767 puan) tarafından
İşte ama eşim almaz sadece o mu yiyecek biz ne yiyeceğiz der
(139 puan) tarafından
Saden onun içecekleri pahali

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 294 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 432 göst.
19 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ysmn18 (359 puan) tarafından soruldu
0 oy