0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından
34 haftalık hamileyim sabah iyiydim birden basım döndü ağrı girdi yattim dinlendim gecmedi hastanede baya uzak gozume geliyor gitmek onemli bir sey olabilir mi sizce . Bebek hareketleri gayet iyi 

3 Cevaplar

0 oy
(65 puan) tarafından
Aynı durumu yasayan yok mu
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Tansiyon aletin var mı canım evde?
(65 puan) tarafından
Canım kusura bakma yeni girdim buraya . Daha iyiyim sadece basım biraz ağrıyor ara ara agri devam ediyor ama sabaha göre daha iyi hissediyorum
(597 puan) tarafından
Belki de çok yoruldun canım. İyi çok şükür. Estağfurullah insan günlük hayatın telaşında unutuyor
(65 puan) tarafından
Olabilir ya oğlumu tuvalete alistiriyorum bir yandan o ve ev isi derken yoruldum galiba
(597 puan) tarafından
Tabii. İnsan ağırlaşıyor zaten bu haftalarda. E bir de çocuk var. Ev işi falan çok zor olur. Allahım yar ve yardımcınız olsun. Hayırlısıyla kavuş canım bebeğine❤
(65 puan) tarafından
Öyle canım dinlenince geçti cok şükür. Sağolun bu arada
0 oy
(203 puan) tarafından
Son aylarda tansiyon çok riskli doktora git derim gebelik zehirlenmesi de sık oluyor bu haftalarda Allah korusun hiç imkanın yoksa 112 yi ara riske atma canım 
(65 puan) tarafından
Allah korkusun ya. İnternetten baktim onun belirtileri farkli birde bebek baya hareketli
(203 puan) tarafından
Herkeste aynı ilerlemiyor kuzenim mide bulantısı baş dönmesi ile gitti sezaryene aldılar sanmıyorum sende olduğunu çünkü buraya yazabilecek kadar iyisin yinede riske atma diye dedim kusura bakma strese soktuysam düşünemedim
(65 puan) tarafından
Yok canım estağfurullah sagol sende beni düşündüğünden dedin. İyi olmazsam gideceğim insaAllah. Aşırı derece degil ama rahatsız eden bir ağrı var

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 24 göst.
14 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Seda_0055 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 471 göst.
12 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meryemm (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 155 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde 2 minnak (27 puan) tarafından soruldu

396,814 soru

11,868,566 cevap

35,976 kullanıcı

...